TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 13 d., šeštadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

14-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Viena sėkmingiausių dienų, kuomet bet kokios veiklos, darbai puikiai sekasi, tai gali lemti ir sėkmingos aplinkybės, ir atsitiktinumai. Palankus metas imtis svarbiausių, sudėtingų darbų, neatidėliojant jų vėlesniam laikui.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tai metas, kuomet būsite nepataisomi optimistai, bet kokios kliūtys ar klaidos atrodys nesunkiai įveikiamos ar ištaisomos, viltingas nusiteikimas padės atsikratyti ir kai kurių ilgesnį laiką varginusių rūpesčių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei pasikliausite labiau patyrusių, vyresniųjų patarimais, galėsite paskubinti kai kurių darbų baigtį, o jei išdidžiai bandysite įveikti viską savomis jėgomis darbų pabaigos gali dar ilgesnį laiką netekti pamatyti. Nepasididžiuokite ir įsiklausykite į jums gera linkinčiųjų pastabas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią dieną daug kas puikiai seksis – ir darbai, ir bendravimas su įvairiais žmonėmis, tačiau bus svarbu pasirinkti deramą kompaniją ir deramą aplinką. Kai kurie žmonės gali jus neigiamai veikti, tad bus svarbu išvengti tokių susidūrimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

To, ko nepadarėte šiandieną, tikėdamiesi, jog padarysite rytoj, greičiausiai jau nepadarysite niekada. Geriau bandyti aprėpti mažiau, tačiau pradėtus darbus pabaigti iki galo, juo labiau, kad šią dieną kai kurias užduotis galite įvykdyti labai kokybiškai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią dieną ypač sunkiai toleruosite bet kokį spaudimą, perlenktus ar netinkamu tonu vadovų dalijamus nurodymus. Pasipriešinimas, noras atsispirti gali būti visai pagrįstas, tačiau labai svarbu, kad tai darytumėte bandydami išvengti nevaldomų emocijų, pykčio.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ar kas nors drįso suabejoti jūsų pranašumu, žavesiu? Neabejotinai suklydo, nes šį kartą jums tiesiog gali nebūti lygių, daugelyje sričių. Tačiau vertėtų prisiminti, kad puikybė atstumia, o kuklumas gali dar labiau papuošti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nuo pat ryto galite būti puikios nuotaikos, jei tyčia nepastebėsite kai kurių smulkių nesklandumų. Neiššvaistykite gero ūpo, tai ir jūsų kūrybinės, darbinės energijos šaltinis. Tai produktyvus metas, net jei vakarop būsite fiziškai gerokai nuvargę, akivaizdūs darbų rezultatai teiks didžiulį pasitenkinimą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Venkite žiaurių reginių, smurto scenų, mokėkite laiku išjungti televizorių. Derėtų akyliau stebėti ir vaikus, šią dieną gali tekti juos saugoti nuo neigiamų žalingų įtakų. Gali būti, jog vaikai slegiami nerimo ar rūpesčio, apie kurį nedrįsta užsiminti, gali būti labai svarbu juos prakalbinti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Neskubėkite smerkti ar juo labiau teisti, ypač jei imatės vertinti tik iš nuogirdų, kitų pasakojimų. Tam, kad galėtumėte geriau suprasti painią situaciją, ir į ją įsivėlusius žmones, turite išklausyti visas puses ir nepraleisti svarbių smulkmenų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kai kurie žmonės šią dieną gali pavydėti jūsų iškalbos, išvaizdos žavesio, aštraus proto. Kai kurių nesusipratimų ar ginčų gali pavykti išvengti pasitelkus gerą jumoro jausmą, problemas gebėsite paversti nekaltais pokštais, o kitų pavydą – komplimentu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tam, kad galėtumėte įveikti kai kurias kliūtis, turėsite aiškiai ir tiksliai nustatyti jų priežastis. Suklydę galite prarasti daug brangaus laiko. Tad šią dieną bus labai svarbu laikytis preciziško kruopštaus tikslumo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Geras metas kūrybai, meninei veiklai, gali pavykti sėkmingai atitrūkti nuo rutinos, monotonijos, įkvėpimo geriausia semtis gamtoje, atokiau nuo savo įprastos aplinkos. Tai ramaus susikaupimo metas, gilių apmastymų ir lakios vaizduotės raiškos metas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką