Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 18 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

19-oji Mėnulio diena. Viena iš pačių nemaloniausių, pavojingiausių mėnesio dienų. Net gamta dažniausiai šią dieną verkia, neretai būna prastas oras: lietus, šlapdriba. Tai diena, kuomet keršto, pykčio, tamsos jėgos, iki tol pasislėpusios, ima veikti agresyviai ir atvirai. Galimi klasta, provokacijos, barniai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

  Diena nebloga, jei norite spręsti įsisenėjusias problemas. Būsite išradingi ir įžvalgūs: rasite ne vieną išeitį, kaip užlopyti biudžeto spragas, papildomai užsidirbti. Idėjos stebins ne tik artimuosius, bet ir draugus, kolegas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

  Nors ir elgiatės sąžiningai, tačiau tai neapsaugos nuo netikėtų smūgių iš aplinkos. Būkite kritiškesni savo paties atžvilgiu, neskubėkite pasirinkdami darbo kryptis ir partnerius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

 Veikloje, kad suprastumėte reikalo esmę, užteks įdėmiai klausytis, ką sako kiti. Greitai pajausite, iš kurios pusės pučia perspektyvių ir naudingų permainų vėjai. Asmeniniuose santykiuose – galite sulaukti siurprizų iš artimųjų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

  Šiuo metu gali keistis ne viena nusistovėjusi šeimos tradicija, vertybė. Nors jums nebūdinga pralaimėti, šiandien gali tekti su daug kuo atsisveikinti. Darbe reikalus turėsite greitai ir gana spontaniškai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

  Atsargiai su pinigais: vienaip skaičiuosite, kitaip išleisite. Venkite nemalonių temų ir akistatų darbe. Nesivelkite į konfliktus: turėsite daugiau nemalonumų nei naudos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

  Geriau nepasirašinėkite dokumentų, sutarčių tokią dieną, nieko nežadėkite, neprisiekite – galite labai pasigailėti. Šios dienos vakaras ir naktis ypač pavojingi, todėl geriau būti namuose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

  Vadovaukitės sveiku protu, tuomet viskas eisis kaip sviestu patepta. Jei tik pasiduosite nepagrįstoms iliuzijoms, galite sulaukti nemalonumų. Popietė turėtų būti lengva ir maloni.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

  Pasistenkite šiandien kuo daugiau laiko praleisti su savimi: verta apmąstyti savo gyvenimą, įvertinti jausmus, planuoti ateitį, svajoti. Stenkitės, kad jūsų emocijos ir mintys būtų skaidrios. Bet koks ginčas bus beprasmis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

  Jei turite neišspręstų bendravimo problemų, būtinai įsiklausykite, ką sako partneris ir vaikai. Atrodo, kad per ilgai girdėjote tik save, per ilgai mėgavotės savo valdžia. Pasikvieskite svečių, artimų draugų ar giminaičių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

  Jei kur nors vykstate, atidžiai tvarkykite su kelioninius dokumentus. Sekite, ką sakote artimiesiems ir draugams, nes galite padaryti klaidų, gailėtis įsivėlę į intrigas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

  Venkite svaigalų, didelių kompanijų, kitaip gresia nusivylimai, barniai su žmonėmis, kuriuos gerbėte, mylėjote. Netinkamas metas kerštauti ar grubiai reikšti savo nuomonę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šios dienos bendravimas daug ką atpirks, suvienys. Ne vienam gali tekti priimti reikšmingus sprendimus, susijusius su materialine šeimos gerove. Neskubėkite rizikuoti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką