Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 25 d., trečiadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

15–oji Mėnulio diena. Viena nepalankiausių Mėnulio dienų. Tą dieną daug dvilypumo ir klastos.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Esate žvalus ir energingas, tad nesėdėkite namuose. Tegu visi žino, ką jūs galvojate ir ko siekiate. Nevenkite organizacinės veiklos. Šiandien jums seksis suburti žmones tiek darbui, tiek linksmybėms.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kruopščiai suplanuotą dienotvarkę gali sugriauti keletas netikėtų kliūčių. Teks ilgokai pasikankinti ieškant optimalaus sprendimo. Realiai įvertinkite savo galimybes ir nesidrovėkite paprašyti artimo bičiulio pagalbos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nesiseks mąstyti pozityviai, kankins savigrauža. Nesimegs pokalbis su nepažįstamais žmonėmis. Ieškokite giminingos sielos – ji gali pakeisti jūsų dieną iš esmės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gausite ne vieną pasiūlymą kartu praleisti vakarą. Jūs vėl galite sutelkti visus bendram tikslui – gal išgelbėti pasaulį, o gal paprasčiausiai pasilinksminti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diena bus tikrai maloni – galbūt sulauksite netikėto pakvietimo į renginį ar vakarėlį. Jei darbo dieną yra tokia galimybė, ramia širdimi ir sąžine linksminkitės ir ilsėkitės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kažkas bandys jums priminti jūsų pareigas, o tai tikrai suerzins. Pasistenkite užsiimti kokia intensyvia veikla – tai pateisins jūsų nusišalinimą nuo tuščių kalbų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Neatsisakykite racionalaus protavimo, siekdami įrodyti savo tiesą, naudokitės tik logika. Tik nebūkite šiurkštus ar kategoriškas, ypač su šeimos nariais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jausitės gan pasimetęs, gal netgi nervingas, o savo nepasitenkinimą norėsis išlieti ant artimųjų. Pasistenkite susivaldyti ir bent ant vaikų nešaukite be pagrindo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diena kupina potencialių galimybių. Ar jos įsikūnys, priklauso nuo labai subtilių dalykų. Veikite atidžiai, turėdamas galvoje savo silpnąsias vietas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite gana nepastovus emociškai. Nuotaikų kaita vargins ir jus patį, ir jūsų artimuosius. Ieškokite priežasčių. Jos gali būti ne tokios akivaizdžios, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai nepalankiausia pilnaties diena: emocijos, instinktai ima viršų, lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei šiandien ginčysitės – jūsų žodžių esmė bus iškreipiama, dažniausias debatų vaisius – aršus priešiškumas. Todėl patartina askezė, diplomatija, susivaldymas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką