Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 28 d., penktadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

9 Mėnulio kalendoriaus diena. Šiandien gali atsirasti agresyvumo, dirglumo, sutrikimo. Penktadienio vakaras visai netinkamas linksmybėms, susibūrimams - per didelis agresijos saikas gali gadinti santykius. Reikia pasistengti sutramdyti agresyvias emocijas.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Stenkitės nepykti ir neužsiliepsnoti dėl niekų - pasistenkite viską spręti gražiuoju, draugiškai. Šiandien kils nemažai kūrybingų idėjų, todėl galite imtis sudėtingų užduočių. Jei kas kreipsis pagalbos, neatstumkite to žmogaus.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Penktadienis - nevienareikšmiška diena: nebloga iki 17 val., prasta vakare. Ji palanki tvarkyti reikalus, susijusiu su valdžia, politika, jėgos struktūromis, darbuotis valstybinėse institucijose, aukštojo mokslo įstaigose.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Tai optimizmo, veržimosi "aukštyn, tolyn" metas. Puikus laikas eiti į bažnyčią: išpažinties, krikštynų ir pan. Kitiems tai Dvasinio mokytojo arba mokymo, tikrojo pašaukimo paieškos metas. Ieškokite! Puikūs bus kontaktai su kitomis kultūromis, užsieniu.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Šiandien neužsimokite per daug, pamatuokite savo jėgas, pagalvokite, ar tikrai turėsite laiko įgyvendinti savo norus. Stenkitės nebūti grubus, tiesmukas, tai diena, kai aplinkui daugiau agresijos, plėšimų.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Geras metas visiems, dirbantiems jėgos struktūrose: kariškiams, policininkams, ir t.t. Taip pat - politikams, aukštojo mokslo, švietimo darbuotojams, keliautojams. Sėkmę lemia pasitikėjimas savimi, optimizmas, atvirumas, padorumas, pagarba autoritetams, gebėjimas vadovauti, atstovauti bendriems interesams.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Šiuo metu žmonės labiau linkę išlaidauti, nei taupyti. Galima pradėti stambius projektus: jie turės tendenciją plėstis, ypač jei yra susiję su užsieniu, aukštuoju mokslu, politika ar jėgos struktūromis. Daiktai, pirkti šiuo metu, bus gana prašmatnūs, dažnai naudojami, tačiau greitai susidėvintys.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Neskubėkite džiaugtis, net jei reikalai aiškiai ims judėti jums palankia linkme. Galite apsigauti bei nubaidyti sėkmę. Apdairiau pasirašykite dokumentus, neįsipareigokite gerai nepasvarstę. Susitikite su tikru draugu.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Ryte jus gali provokuoti, minti ant nuospaudų, todėl stenkitės susivaldyti ir nepasiduoti. Penktadienio vakaras visai netinkamas linksmybėms, susibūrimams - per didelis agresijos saikas gali gadinti santykius. Reikia pasistengti sutramdyti agresyvias emocijas.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Gera diena atsakingam pokalbiui su šefu ar įtakingu asmeniu - siūlykite savo idėjas, tiesa, po pietų. Gautus dalykinius pasiūlymus verta priimti. Nebūkite pernelyg reiklūs artimiesiems - vakaras tinkamas mažai šeimos šventei.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šiandien galite susidaryti neteisingą nuomonę ar prisigalvoti dalykų, kurie neegzistuoja, todėl galite įskaudinti artimus žmones. Stenkitės atskirti, kur realybė, o kur tik jūsų nepagrįstos fantazijos ir pavydas.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Diena palanki draugystei bei bendrai veiklai. Jūs pasiekėte harmoniją tarp davimo bei ėmimo, tarp kalbėjimo ir klausymosi, todėl puikiai seksis visuomeninėje veikloje. Ir nors šiandien jaučiatės labai gerai, tačiau gali būti, kad gailėsitės tam tikrų savo veiksmų vėliau.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jūsų finansinė situacija šiandien priklausys tik nuo jūsų pastangų. Gali būti, kad atsiras keletas neblogų galimybių, kuriomis pasinaudoję tikrai išlošite. Tiesa, tai susiję su nemaža rizika, todėl viską gerai apgalvokite.
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką