Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 29 d., šeštadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

10 Mėnulio diena, kurios simblolis Šikšnosparnis. Svarbu sutramdyti negatyvias, agresyvias emocijas, kad nesusipyktume su pasauliu. Nuo 12 val. iki 18 val. tęsis neefektyvaus Mėnulio laikas.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šiandien svarbiausia sutramdyti negatyvias, agresyvias emocijas, kad nesusipyktumėte su aplinkiniais. Geriau dieną praleisti ramiai, arčiau namų. Pasirūpinkite buitiniais darbais. Diena netikusi jokiems reikšmingiems reikalams spręsti. Svarbu nesutrikti, nepadaryti klaidingų žingsnių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Diena bus gan aktyvi, tačiau netinkama naujiems darbams pradėti. Turėtų pavykti įgyvendinti svarbų planą, net jei jis aplinkiniams atrodė nelabai realus. Viskas eisis dar sklandžiau, jei įkalbėsite kitus prie jūsų prisidėti.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Stenkitės šiandien susivaldyti, tuomet išvengsite nemalonaus nesusipratimo su vadovu ar kolegomis.Net menkiausia provokacija gali užkurti tikrą pirtį, iš kurios sausas neišeisite. Išlikite protingas ir neleiskite veržtis emocijoms per kraštus.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Šiandien galite jausti pyktį, ir niekaip nesuprasite, kodėl jis toks intensyvus. Nors tikite, kad artimas draugas ar partneris elgiasi teisingai, tačiau vis tiek norėsite kibti dėl niekų, priekaištauti. Bet kokia kaina venkite konfrontacijos.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Esate pripratęs prie dėmesio ir buvimo įvykių centre, tačiau šiandien jausitės gan prastai, norėsite tūnoti šešėlyje. Gali būti sudėtinga susivokti savyje, tad skirkite tam laiko, pasistenkite apriboti bendravimą su aplinkiniais.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Būsite nepatenkintas ta role, kurią jums šiandien paskyrė draugai, nežinosite, kaip išsisukti iš situacijos. Deja, greito ir efektyvaus sprendimo nebus, net jei ir suprantate žaidimo taisykles.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Šiandien jūsų slaptas ginklas - sugebėjimas derėtis. Gali tekti prisiimti diplomato rolę, siekiant suderinti priešingus interesus. Bet kokiu atveju, prisiminkite, kad turite atsiriboti nuo pranešamos žinios.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Šiandien gali atsirasti nenumatytų įpareigojimų, skubaus darbo. Jus gali labai sudominti informacija arba naujiena, susijusi su profesine veikla. Daug dėmesio skirsite savo įvaizdžiui, mėginsite jį koreguoti.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Būsite įtrauktas į streso kupiną situaciją, ir nesvarbu, kaip stengtumėtės, neutralumą išlaikyti bus sunku. Nors iš tikrųjų nenorėsite palaikyti nei vienos pusės, tačiau pasakyti tai bus nelengva.

 OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Sieksite išlaikyti harmoniją visame kame, nors įvairių pasiūlymų, kurie sugriautų balansą bus apstu. Laimei, esate pakankamai disciplinuotas ir turite nemažai įgūdžių, leidžiančių įveikti visas kliūtis ir pagundas.

 VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Su užsidegimu imsitės buitinių, ūkinių darbų. Čia pasireikš ir jūsų darbštumas, ir organizaciniai sugebėjimai. Kažin, ar namiškiams tai patiks, bet bendro darbo rezultatai bus akivaizdūs.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Šiandien jums netrūks energijos ir kūrybinio polėkio. Skirkite laiko sportui, aktyviai veiklai. Galimas dalykas, kad turėsite progų pasilinksminti arba iš dalies realizuosite kai kurias romantiškas viltis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką