Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 30 d., antradieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

2-osios ir 3-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Pirmoji dienos pusė labiau energinga, intensyvi, palanki įvairioms naujoms iniciatyvoms, lyderystei. Antroji dienos dalis mažiau sėkminga, gali būti nemažai agresijos, galimos traumos. Tokiu metu labiau reikšmingus darbus geriau atidėti, derėtų vengti konfliktų, valdyti emocijas.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei sulauksite provokacijų, iššūkių – nepasiduokite ir nesitraukite. Šią dieną svarbu apsiginti, nuo to, kaip tai padarysite gali priklausyti tolesni visos savaitės įvykiai. Jei kas piktybiškai kaišioja pagalius į ratus – duokite deramą atsaką.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali tekti įsisukti į intensyvių darbų ratą, kurį bus sunku sustabdyti. Bet to daryti ir neverta. Tai darbingas metas, kai paskubindami kai kuriuos darbus galite pasiekti neblogų rezultatų. Netrūks nei įkvėpimo, nei energijos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Palankus metas įvairioms dietoms, mitybos įpročių peržiūrėjimui, organizmas gali pasiųsti įvairių ženklų, nurodydamas, kad kai kurie iki šiol mėgti produktai netinka. Derėtų susilaikyti nuo alkoholio, jo vartojimas gali sukelti nemalonių sveikatos sutrikimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Venkite grubumo, šią dieną galite būti jautresni, gali būti nemažai pagundų pasiduoti agresijai, rėksmingai aiškintis santykius. Valdykite emocijas, nes vėliau galite tapti jų įkaitu, gali būti sunku nusiraminti, dėl to gali sutrikti ir miegas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirmąją dienos pusę galite nuversti kalnus darbų, o vakarop vertėtų rasti laiko sau, savo mėgiamam užsiėmimui. Esate nusipelnę ramybės ir galite pasimėgauti vienatve. Gal ne visi tai norės suprasti, tačiau šį kartą vertėtų paisyti labiau savo norų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Saugokitės klastos, nenuoširdumo, užkulisinių intrigų. Kai kurias oponentų ar konkurentų gudrybes gali padėti atskleisti tiesmukas atvirumas, tiesmukiški nediplomatiški klausimai be užuolankų. Patys taip pat stenkitės nesiimti gudrybių, jos šiuo metu gali būti nesunkiai perkandamos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gali kilti noras atitrūkti nuo įprastinės rutinos, užsisklęsti savyje, tačiau nuo kai kurių pareigų ar rūpesčių nederėtų bandyti pabėgti, vėliau jos gali virsti sunkia našta. Užsidarydami savame pasaulyje rizikuojate panirti ir į depresiją, tad neatsisakykite bendravimo bent jau su artimiausiais žmonėmis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Palankus metas finansinių problemų sprendimui, šią dieną gali pasisekti sėkmingai atsikratyti kai kurių skolų, slegiančios mokesčių naštos, gali pavykti pelningai investuoti, kai kurie sprendimai gali atsipirkti jau artimiausiu metu. Galite sulaukti ir svarbios finansinės paramos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atsargiai vertinkite jus pasiekiančias apkalbas apie kitus pažįstamus žmones, kai kurios žinios gali būti tyčia iškraipomos, gali būti , jog kai kas siekia jus sukiršinti, tyčia kursto nepasitikėjimą. Geriausias būdas išvengti tokių suktybių – atvirai ir tiesiai bendrauti su žmonėmis bei nebijoti nepatogių klausimų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią dieną gali tekti planuoti svarbius susitikimus, kai kurie gali būti ypač naudingi, galite sulaukti reikšmingų pasiūlymų, susijusių su karjera. Tačiau neskubėkite pateikti atsakymų, geriausias patarėjas bus laikas, artimiausiu metu gali išryškėti svarbių aplinkybių, nuo kurių gali priklausyti ir jūsų ateities pasirinkimai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nesidžiaukite radę, neverkit pametę. Ši patarlė gali būti kaip niekad aktuali, galite patirti ir netekčių, nusivylimų, ir atradimų, kai kurie žmonės ar įvykiai gali netikėtai praskaidrinti nuotaiką. Šią permainingą dieną svarbu laikytis pusiausvyros ir saiko.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gali tekti taisyti kai kuriuos anksčiau priimtus sprendimus, taip pat ne tik savo, bet ir kitų klaidas. Nederėtų bandyti neigti kai kurių trūkumų, o geriau stengtis kuo greičiau juos pašalinti. Nuo jūsų reakcijos gali tiesiogiai priklausyti ir tai, kaip pavyks išvengti kai kurių nesėkmių ateityje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką