Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 31 d., antradieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

21-oji Mėnulio diena. Tai nepaprastos energijos, sėkmės diena. Labai daug galima nuveikti kolektyve – šią dieną lengvai gimsta žmogiško bendrumo jausmas, ji kunkuliuoja polėkiu, entuziazmu. Būtent šią dieną geriausia dirbti kolektyve – tai masių energijos, draugystės, solidarumo metas.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jus šiandien išgelbės tik kantrybė ir kuklumas. Pasitelkite juos spręsdami barnius namuose ar darbe. Artimiesiems nepamaišys ir jūsų šiluma. Puikus laikas įteikti meilės dovaną.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Sėkmingas laikas – laimė lydės ir tvarkant dalykinius, ir širdies reikalus. Patartina imtis tų darbų, kuriems reikia įkvėpimo, kūrybingumo, optimizmo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei turite problemų darbe – spręskite šiandien. Tinkamas laikas susitikti su būsimu darbdaviu ar pasirašyti darbo sutartį. Palanki diena tikrinti sveikatą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Neblogas metas, jei norite susitikti su veiklai naudingais žmonėmis, ieškoti svarbios profesinės informacijos. Savo idėjoms ieškokite pritarimo, šiandien jo sulaukti žymiai daugiau galimybių nei paprastai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien netingėkite, stenkitės daugiau bendrauti, judėti, dalintis savo mintimis, fantazijomis. Laikas puikus, jei norite pasirašyti svarbias sutartis, keisti darbą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite energingas, žavus, ne vieną nustebinsite savo humoro jausmu. Tai svarbus metas, kadangi aiškiai matysite ateities perspektyvas, žinosite, ką daryti, kad pasiektumėte savo tikslą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pasyvus metas – nieko nauja arba varginančio nesiimkite. Stebėkite, kas vyksta, stenkitės kuo optimistiškiau visa tai vertinti. Gali atsinaujinti senas meilės ryšys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Situacija bus gan rami, įprastesnė: galėsite ir vėl ramiai grįžti prie anksčiau pradėtų nebaigtų darbų ar naujų sumanymų – jausitės visai darbingas. Derėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams, giminei.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei būsite kantrūs, darbštūs, išradingi, jūsų uždarbio galimybės didės, tiktai svarbu neskubėti visko įgyti iš karto. Finansiniuose reikaluose turėkite strategiją, nesiblaškykite – tuomet ši sritis taps jums vis sėkmingesnė.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Siūlykite, teikite vadovams naujas mintis ir idėjas – tai bus įvertinta. Kolektyvui parodykite, jog nesate tylus paniurėlis, pralinksminkite aplinkinius. Naudos iš to sulauksite netrukus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Planuokite susitikimus su žmonėmis iš užsienio, galite su jais pasirašyti bendradarbiavimo sutartis – jos bus vaisingos kaip niekad. Net pati fantastiškiausia idėja iš jūsų lūpų šiandien sulauks pritarimo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Daug nervinsitės dėl trūkumų veikloje, tačiau ilgai nesigraužkite – ši diena leis rasti tinkamiausius būdus, kaip įveikti esamas problemas ir pasiekti norimų rezultatų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką