Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 31 d., trečiadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

3 – osios ir 4 – osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Pirmoji dienos pusė gali būti labiau intensyvi, impulsyvi, kupina emocijų, jausmų, antroji dienos pusė gali būti kur kas ramesnė, rimtesnė, palanki meditacijoms, susikaupimui. Mėnulis šiuo metu Svarstyklių ženkle, meilės ir turto deivės Veneros buveinėje.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

  Gali tekti atsigręžti į praeitį, domėtis savo šeimos, giminės ištakomis, įdomiai ir prasmingai bendrauti su tėvais, seneliais. Kai kurios žinios apie jūsų šaknis gali būti ypač intriguojančios ar gerokai nustebinsiančios.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

  Nuo jūsų pasirengimo startui priklausys ir sėkmė prie finišo linijos. Kai kurių darbų sėkmė, rezultatai šią dieną gali priklausyti daugiausia būtent nuo to, kaip juos pradėsite ir kokius pamatus būsite pakloję. Šią dieną svarbu viską daryti apdairiai, kruopščiai, neskubant.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

  Šią dieną teks išmokti kai kurias gyvenimo pamokas, ne visos bus malonios, kai kurios gali būti ir skausmingos, tačiau itin vertingos. Į kai kuriuos žmones ar reiškinius galbūt pradėsite žvelgti kitu mažiau naiviu žvilgsniu, tai padės išvengti nusivylimų ir klaidų ateityje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

  Kas pasakė, kad į tą patį upės vandenį nebrendama antrą kartą? Jums tai pavyks paneigti, gali tekti kartoti kai kuriuos savo veiksmus, gali kartotis įvykiai ar jūsų jau išgyventa patirtis. Gali tekti grįžti prie seniai pamestų darbų ar prisiminti pamirštus žmones.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

  Kad ir kaip knietėtų dominuoti, siekti kitų dėmesio, neperlenkite lazdos. Familiarumas, ne vietoje ir ne laiku mesteltas pokštas gali atgrasyti, atstumti, galite sulaukti pašaipos. Šią dieną bendraujant su žmonėmis derėtų laikytis takto jausmo ir santūrumo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

  Šią dieną galite kur kas daugiau pasiekti diplomatija, nei jėga ar spaudimu. Kuo labiau spausite, tuo stipriau gali atšokti. Šią dieną derėtų vengti pažeisti įprastas net nerašytas taisykles, nusistovėjusią tvarką. Tai stabilumo, darnos metas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

  Bandydami išsišokti galite apsijuokti, juolab, jei ir patys abejojate savo jėgomis. Neskubėkite pildyti kai kurių savo norų ir sumanymų, netrukus galite patirti, jog buvote panirę į iliuzijų pasaulį, apsvaigę nuo gražių svajonių. Šią dieną galite sulaukti pagalbos prašymų, nelikite abejingi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

  Labai klystate, jei manote, jog esate neįvertinti, palikti, atstumti. Šią dieną artimiesiems ar bendradarbiams gali prireikti jūsų patarimo, žinių, bus reikalinga ir naudinga jūsų patirtis. Galite sulaukti ir itin malonios padėkos, dovanos, atlygio.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

  Palankus metas sutarčių pasirašymui, darbui su informacija, dokumentais, tyrimams ir analizei. Tačiau svarbu nepaklysti ir nepaskęsti popieriuose. Darbas bus kur kas produktyvesnis, jei rasite laiko ir poilsiui, nepamirškite ir šeimos, namiškiams dabar taip pat labai reikia jūsų laiko ir dėmesio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

  Šią dieną gali kilti noras atsinaujinti, pasipuošti, geras metas grožio procedūroms. Tvarkymasis, švarinimasis namuose gali atstoti gerą poilsį, nemažą pasitenkinimą galite pajusti ir apsipirkdami parduotuvėje, įsigydami puošnių, prašmatnių, komforto prekių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

  Kai kurie įvykiai ar žmonės gali sudrumsti jūsų ramybę, gali susvyruoti pasitikėjimas savimi, apimti pesimizmo, apatijos nuotaikos. Lengviausia būtų pasiduoti ir atsitraukti, tačiau tai tikrai nesugražins ramybės. Galbūt vertėtų pripažinti ir ištaisyti kai kurias savo klaidas bei judėti į priekį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bendraujant su žmonėmis, ypač darbe, derėtų laikytis santūrumo, objektyvumo. Neperlenkite lazdos reikalaudami rezultatų, būkite labiau savikritiški, ar besidairydami į kitų daržą, savajame tvarkotės teisingai? Vakarop vertėtų vengti bendravimo, triukšmo, kur kas geriau atsipalaiduosite ir atsigausite pabėgę nuo žmonių ir šurmulio.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką