Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugsėjo 7 d., trečiadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

10-osios ir 11-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra, šviesos, harmonijos, darnos metas, kuomet gali suklestėti ir žmonių santykiai, ir įvairios veiklos. Tačiau antroji dienos pusė gali būti sunkiau prognozuojama, kai kuriuos įvykius gali būti sunku kontroliuoti, valdyti, jų baigtį gali nulemti ne jūsų valia, o įvairios aplinkybės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būkite lankstūs ir diplomatiški, taip išvengsite kai kurių nemalonių situacijų ir galėsite pasiekti geresnių rezultatų. Šiuo metu pernelyg tiesmukas kalbėjimas ar veikimas gali būti labiau žalingas nei naudingas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galite sulaukti svarbios žinios, kuri gali iš esmės pakreipti kai kurių įvykių eigą, taip pat ir jūsų požiūrį į kai kuriuos partnerius, žmones, kuriais pasitikėjote. Bus svarbu išlaukti ir išlaviruoti nelengvoje situacijoje, daug ką lems kantrybė ir šaltas protas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei esate numatę svarbių darbų, ketinate imtis naujų stambių ir sudėtingų projektų, derėtų įsitikinti, ar tikrai esate tinkamai tam pasiruošę. Menka žiopla klaida ar nepastebėta smulkmena gali sujaukti pačius geriausius planus ir ketinimus. Šią dieną taip pat svarbu užbaigti pradėtus darbus, neatidėliojant vėlesniam laikui.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų nusiteikimas ir savijauta šią dieną gali labai priklausyti nuo jus supančių žmonių, vertėtų stengtis būti šalia tų, kurių paramą jaučiate ir kuriais pasitikite. Venkite pataikaujančiųjų ar besižarstančių pažadais, pastarųjų veikimas iš tiesų gali būti nukreiptas prieš jus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kai kuriose situacijose gali tekti perimti iniciatyvą, didžiausia atsakomybės našta gali gulti būtent ant jūsų pečių. Gali būti sunkiau valdyti su finansais susijusius reikalus, gali atsirasti nenumatytų aplinkybių, kurias bus sudėtinga kontroliuoti. Pasikliaukite ne tik savo, bet ir šalia esančiųjų žiniomis ar įžvalgomis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kontrastų laikas, kuomet ramų ryto laiką gali netrukus pakeisti įtampų kupinas vakaro lėkimas. Gali tekti greitai suktis, žaibiškai reaguoti į besikeičiančius įvykius, daug bendrauti su įvairiais žmonėmis, nuo kurių spartos bei reakcijos taip pat daug kas priklausys.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią dieną svarbu neatstumti kai kurių mylimo žmogaus sumanymų, net jei iš pirmo žvilgsnio jie atrodytų nerealūs ir visiškai nepriimtini. Į kai kuriuos dalykus vertėtų išmokti žvelgti iš šalies, kitu kampu, tuomet galbūt bus lengviau suprasti ir jums brangų žmogų, jo poreikius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visa jūsų šios dienos darbotvarkė šiandieną gali verstis aukštyn kojom, tad nevertėtų persistengti planuojant ir dėliojat laikus. Gali tekti atidėti kai kuriuos svarbius susitikimus ar darbus, idant galėtumėt įveikti netikėtai iškilusias kliūtis. Bus svarbu apsispręsti, kokie tikslai jums šiuo metu patys svarbiausi ir koncentruoti visą dėmesį į juos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią dieną nemaža rizika prašauti pro šalį viešai vertinant, įsiveliant į rimtas dalykines diskusijas. Neskubėkite pasikliauti jums patarimus dalinančiaisiais, būtent jų, o ne jūsų klaidos gali užtraukti jums gėdą. Bus svarbu vadovautis savo protu, atsispiriant peršamai kitų išminčiai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiuo metu jus gali būti sunku sustabdyti, aiškiai žinote ko norite ir kryptingai to siekiate. Ypatingai palankus metas profesinės veiklos srityse, norint kopti karjeros laiptais, galite sulaukti palankių vadovų vertinimų, bendradarbių geresnio pripažinimo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gali tekti iš naujo permąstyti kai kuriuos anksčiau priimtus sprendimus, gali apnikti abejonės, kurias dar labiau kurstys kai kurios aiškėjančios naujos aplinkybės. Bus svarbu imtis savo veiksmų analizės ir savikritiškų vertinimų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nemeskit kelio dėl takelio, nors pagundų tai padaryti bus labai daug. Šiandieną žūtbūt turite atlikti kai kurias pareigas, nors atsiras žmonių primygtinai teigiančių, jog būtina imtis kitų kur kas svarbesnių darbų. Gerai pasverkite savo galimybes ir neskubėkite priimti sprendimų, kai kurių klausimų šią dieną galite tiesiog nespėti išspręsti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką