Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugsėjo 1 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

4-osios ir 5-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Pirmoji dienos pusė gana pasyvi, rami, derėtų vengti aktyvesnės veiklos, fizinių krūvių. Labiau intensyviam veikimui palankesnis antrosios dienos pusės laikas, puikus metas globai, pagalbai, rūpesčiui, visuomeninei veiklai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei nesiseka meilėje, gali sektis piniginiai reikalai. Šis priežodis gali pasitvirtinti, gali kilti nesusipratimų, nesusikalbėjimų su mylimais žmonėmis, tačiau gana netikėtai gali pradėti sektis profesinėje ar verslo srityje. Svarbu, kad šios sėkmės neužtemdytų akių ir proto, labai svarbu išspręsti kilusias bendravimo problemas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią dieną galite būti linkę kai kuriuos dalykus pernelyg sureikšminti, pernelyg jautriai į juos reaguoti, perdėtas idealizmas ir maksimalizmas gali pastūmėti į neviltį, nes realybėje ne viskas klostytis taip, kaip norite ir siekiate. Kasdienybės rūpesčiai gali padėti nusileisti arčiau žemės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiuo metu derėtų vengti didelių fizinių krūvių ar sportuotumėte, ar imtumėtės fizinių darbų. Kūnas ir organizmas gali būti jautresnis, nei įprastai, gali išryškėti kai kurios silpnosios vietos. Šią dieną svarbu laikytis pusiausvyros ir saiko, kad ir ką bedarytumėte.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei ryte neturite ūpo atlikti kai kurias pareigas, vakarop jų gali susikaupti tiek, kad nepajėgsite visko įveikti. Todėl, kad ir kaip būtų sunku, kai kuriuos neišvengiamus darbus stenkitės atlikti laiku. Labiau pasikliaukite aplinkiniais, jų pagalba gali būti labai svarbi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią dieną laukia susitikimas su senu draugu ar kitu svarbiu jūsų gyvenime žmogumi, tai gali būti ir svarbus, ir labai malonus bendravimas, galite gerai atsipalaiduoti, tuo pačiu galbūt sužinoti kai kuriuos atsakymus į kai kuriuos svarbius ilgą laiką varginusius klausimus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galite patekti į įvairių pagundų, vilionių kupiną aplinką, kuomet gali būti sunku susilaikyti, atsispirti, galite nepajusti, kaip įniksite išlaidauti, galbūt pamiršdami savo galimybių ribas. Šią dieną gali būti sunkiau atsispirti neigiamai aplinkinių įtakai, apsukriųjų pažadams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gali tekti patirti nemalonumų darbe, vadovų, kolegų priekaištų, nors galbūt ne viską teks išgirsti tiesiogiai, kai kurią jums skirtą kritiką galbūt sužinosite tik iš atgarsių. Stenkitės nesivelti į intrigas, apkalbas, tačiau kai kurios pastabos gali būti pagrįstos, derėtų į jas atsižvelgti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neužsibrėžkite pernelyg ambicingų, didelių tikslų, juo labiau šią dieną venkite pernelyg daug reikalauti iš kitų. Galite gerai susiplanuoti ir pasiskirstyti darbus laikydamiesi ir tvarkos, ir teisingos pusiausvyros. Šitaip galėsite tikėtis labiau efektyvios veiklos ir kur kas geresnių rezultatų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei gavote antausį, galbūt ne visuomet derėtų rėžti atgal tokiu pačiu būdu, nes rizikuojate įsivelti į beprasmes muštynes. Galbūt yra labiau veiksmingų ir mažiau skausmingų būdų nuginkluoti priešininką? Juolab, kad galbūt laukia nelengva ilga kova, tad svarbu mastyti strategiškai ir numatyti kelis ėjimus į priekį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kai kurie nereikšmingi mažmožiai, įvykiai ar šalia esantys žmonės, į kuriuos anksčiau net nekreipdavote dėmesio, šį kartą gali tapti itin svarbūs, gali tekti gerokai pakeisti požiūrį į kai kuriuos dalykus, atsisakyti kai kurių išankstinių nuostatų. Galbūt tapsite mažiau kategoriški, nuosaikiau vertinsite kitų poelgius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galbūt nekyla rankos, trūksta įkvėpimo norint pradėti kai kuriuos naujus projektus ar tęsiant jau pradėtus darbus. Gali pritrūkti kitų žmonių paramos, supratimo, tačiau svarbu nesiremti vien blogais pavyzdžiais. Šią dieną daug kas priklausys nuo to, ar gebėsite pozityviai nusiteikti, įveikdami neigiamas aplinkinių ir savo emocijas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tai, kas tiko vakar, gali visai netikti šiandieną, gali būti svarbu prisitaikyti prie pakitusių aplinkybių ar aplinkos, nuo jūsų lankstumo tiesiogiai gali priklausyti ir jūsų pasiekimai šią dieną. Šiuo metu galite būti labiau imlūs naujoms žinioms, palankus metas skaityti, gilintis, mokytis.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką