Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 10d. 06:30

Horoskopas rugsėjo 10 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

21-oji Mėnulio diena ŽIRGAS. Tai nepaprastos energijos, sėkmės diena. Labai daug galima nuveikti kolektyve - šią dieną lengvai gimsta žmogiško bendrumo jausmas, ji kunkuliuoja polėkiu, entuziazmu. Būtent šią dieną geriausia dirbti kolektyve – tai masių energijos, draugystės, solidarumo metas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21d.)

Nors ketvirtadienis iš principo yra nebloga diena, ir praktiška, ir darbinga, tačiau reikėtų planuoti taip, kad svarbiuosius darbus galėtumėte užbaigti arba bent dalį jų sutvarkyti iki 14 val. Vakaras daugiau palankus draugiškiems susitikimams, pasišnekėjimui, pasidalijimui idėjomis ir panašiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21d. iki gegužės 21/22d.)

Ketvirtadienis yra geras metas tiesiog lavintis, šviestis, mokytis. Neleiskite praslinkti dienai be tikslo. Buities reikalus pasistenkite susitvarkyti iki pietų. Antroje dienos pusėje galima išeiti į miestą ir susitikti su draugais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22d.)

Didžiausias dėmesys nuo materialių dalykų šiandien pereis prie žodžio, minties, informacijos, bendravimo. Tai intelektualų, žurnalistų diena. Mėnuliui esant Dvyniuose – puikiausias metas bendrauti, išsakyti savo nuomonę. Žymiai daugiau kalbama, daugiau telefono skambučių, bėgiojimo, važinėjimo, diskusijų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24d.)

Tai puikus metas visiems, kurių darbas susijęs su informacija, tarpininkavimu, mokslu. Todėl daugiau, nei įprasta, nuveiks radijo, televizijos, ryšių, geležinkelio, transporto darbuotojai. Pagyvėja prekyba, įvairiausi mainai. Puikus metas meistriškai sutvarkyti dokumentus, rašyti laiškus ar romanus, reikštis žiniasklaidoje, puikus metas pedagogams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24d.)

Nebūkite toks suirzęs, mat savo šiurkščiu ir nenuspėjamu elgesiu tik liūdinate artimuosius bei gąsdinate niekuo dėtus pašalinius žmones. Jei iš tiesų jums kažkas kliudo gyventi, pasistenkite kliūtį verčiau apeiti, nei daužyti galva sieną.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24d.)

Gautus pasiūlymus ir pažadus vertinkite skeptiškai – greičiausiai juos davęs žmogus nepagalvojo, ar sugebės tai įgyvendinti. Nepulkite spręsti svarbių reikalų, mat gausite naujos informacijos, kuri leis priimti teisigesnius sprendimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24d.)

Šiandien viskas gali apsiversti prieš jus – leptelėję neatsargų žodį, netyčia įžeidę artimą -žmogų, sugadinsite gerus santykius su kolega ar partneriu. Būkite atidesni draugų patarimams, jų kritinėms pastaboms.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23d.)

Apsiginkluokite kantrybe ir ištverme, mat galite patirti neteisybę, būti įveltas į situaciją, kurioje visai nenorite atsidurti. Būkite atidūs smulkmenoms dirbdami.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23d.)

Jūs būsite išradingi bei kūrybingi, tad galite sugalvoti įdomių dalykų veikloje, deja, šiandien netinka nieko imtis. Ne laikas meilės nuotykiams.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21d.)

Jausite nusivylimą savimi ir aplinkiniais dėl neišpildytų pažadų. Tačiau rytas už vakarą protingesnis, todėl viskas nebeatrodys taip beviltiška. Geras laikas tvarkytis namus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20d.)

Diena palanki gilintis į sudėtingą informaciją, susijusią su profesija. Galite taip pat pabandyti pro padidinamąjį stiklą pažvelgti į turimus santykius – intuicija padės rasti nesėkmių priežastis. Vakarą geriau praleisti namie prie knygų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21d.)

Šiandien geriau siekti kompromiso ir neužsispirti, kitaip visi projektai ir planai gali sugriūti. Vadovaukitės protu, o ne jausmais. Gal suprasite pagaliau, kad nieko nėra tobula, o neigiamas atsakymas – taip pat atsakymas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką