Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugsėjo 11 d., sekmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

14-osios ir 15-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Tai labai permainingas laikas, kupinas ryškių kontrastų, galimų staigių pokyčių, sėkmę gali greitai pakeisti nesėkmės, geras emocijas, skaidrią nuotaiką – įniršis, agresija. Šiuo metu derėtų saugotis klastos, apgaulių, išdavysčių.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžia žada būti rami, harmoninga, gali daug bendrauti su maloniais žmonėmis, pasisemti vertingos išminties. Tačiau vakarop gali užgriūti netikėti rūpesčiai, galintys sukelti nemažai streso, įtampų. Bus svarbu stengtis išlaikyti pusiausvyrą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vargu, ar šią dieną laimėsite mūšį, į kurį gali tekti įsivelti. Juo labiau, kad karštuose šio laiko ginčuose dominuos ne sveikas protas ir loginiai argumentai, o emocijos ir asmeniškumai. Ar tikrai neturite svarbesnių reikalų nei tik šie beprasmiai ir tušti kivirčai?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gali tekti susidurti su aršiu pasipriešinimu, net jei būsite nusiteikę taikiai ir neturėsite jokių blogų ketinimų. Tai metas, kuomet aplinkui gali tvyroti daug nepasitikėjimo, įtarumo, tokiu laiku geriau vengti aktyvaus bendravimo ir juo labiau nederėtų bandyti įpiršti kam nors savųjų tiesų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Bus sėkminga diena ir aktyviai veiklai, ir tuo pačiu poilsiui. Nes tie darbai, kurių gali tekti imtis šiandieną padės atitrūkti nuo kasdienių minčių bei rūpesčių, fiziniai krūviai gali padėti gerai išmankštinti suglebusį kūną ir pailsinti protą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nesitikėkite supratimo, šeimos narių palaikymo, jei patys nesate būti linkę supratingais, jautriau reaguoti į artimųjų pastabas ir reiškiamus norus. Šią dieną bus svarbu derinti visų norus, interesus ir bendras šeimos galimybes, tiksliai pasiskirstyti atsakomybes ir neignoruoti kitų poreikių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nemažą dienos dalį gali tekti paskirti bendravimui su kaimynais, galite atrasti naujų bendrų pomėgių, užmegzti tvirtesnę draugystę. Nebūkite užsisklendę, šią dieną derėtų bendrauti labiau atvirai, nuoširdūs pokalbiai, gilesnė pažintis gali lemti, jog atrasite naujų gerų ir labai patikimų draugų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pirmoji dienos pusė ypač palanki visuomeninei veiklai, pagalbai, globai, rūpybai, bendroms veikloms, bendruomeninių ryšių stiprinimui. Tokia veikla gali teikti didžiulį pasitenkinimą. Antroje dienos pusėje pagalbos gali prireikti patiems, tačiau jos greičiausiai netruks laukti, šalia bus būtent tie žmonės, kurie gali padėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neskubėkite teisti ir smerkti, net jei jaučiatės tam tikrose situacijose pranašesni už kitus ir puikiai išmanantys daugelį aplinkybių. Gali būti, jog netrukus nelengvų išbandymų, pagundų ir klaidų gali tekti patirti jums patiems. Tokia patirtis gali būti ir nemaloni, ir pamokanti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atsispirkite kai kurioms savo silpnybės, jas greičiausiai puikiai žinote. Valdykite pykti, geismą, aistras, kitaip tapsite valdomi jūs, pasekmės tokiu atveju taip pat gali būti sunkiai nusakomos ir kontroliuojamos. Šią dieną labai svarbu laikytis tam tikro santūrumo, saiko.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei sulauksite kirčių, nemalonių smūgių, užgauliojimų – nevertėtų kirsti atgal ir veltis į didžiulius konfliktus. Geriau nutylėkite ir atsitraukite, taip galite pasiekti kur kas daugiau, juolab, kad jus puolančiųjų sąžinė nemiega, netrukus gali pabusti ir prašyti atleidimo. Bus svarbu mokėti nusileisti ir atleisti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ūkio, žemės darbai šią dieną gali gerokai išvarginti, tačiau kartu gali būti maloniu būdu atsiriboti nuo įkyrių minčių. Galbūt šiuo metu pernelyg jautriai reaguojate į kitų žmonių pastabas, vertinimus. Derėtų atsikratyti šio perdėto jautrumo ir labiau pasitikėti savimi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nenuoseklus bendravimas, kuomet vieną dieną būnate labai aktyvūs, patys ieškote kontakto, o vėliau galite dingti iš akiračio ilgesniam laikui, gali lemti kitų nepasitikėjimą, abejones jūsų nuoširdumu. Ar bendraujate siekdami naudos ir tik esant konkrečiam poreikiui? Patys turite atsakyti sau į kai kuriuos klausimus ir apsispręsti, kurie žmonės jums yra brangūs.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką