Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugsėjo 15 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

18-oji Mėnulio kalendoriaus diena, gali būti kupina netikėtų posūkių, smulkių apgaulių, greitai subliūkštančių iliuzijų. Tačiau tai palankus metas norintiems išsiaiškinti savų problemų priežastis, atrasti jų šaknis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gali tekti staigiai atšaukti kai kuriuos svarbius dienos planus, jūsų darbotvarkė gali tapti labai priklausoma nuo kai kurių aplinkybių. Tad gali tekti būti itin lankstiems, norint viską suspėti ir atlikti svarbiausius sumanymus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali būti ne taip paprasta įveikti kai kurias nemalonių problemų pasekmes, tačiau tai geras laikas norint išsiaiškinti jų tikrąsias priežastis, o tai jau pusė darbo kovojant ir su pasekmėmis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nederėtų bandyti verstis per galvą ir reikalauti to paties iš kitų. Galbūt esate gerai neįvertinę savų galimybių ir siekiate neįmanomų dalykų. Galbūt derėtų iš naujo apmąstyti kai kuriuos sumanymus ir pasverti savo realius poreikius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Galite sulaukti priekaištų, kai kurie gali būti išsakomi grubiai ir įkyriai. Bus svarbu apsiginti, ypač jei jausitės neteisingai, nepagrįstai apkaltinti. Kai kurie žmonės galbūt apsėsti revanšo nuotaikų, nenuolaidžiaukite ir duokite deramą atkirtį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pagalba, kurios galite sulaukti šiandien gali būti nulemta kai kurių išskaičiavimų, besitikint apčiuopiamos naudos ar nemenko atlygio. Tad prieš priimdami siūlomą paramą gerai įvertinkite, ar išties negalite be jos apsieiti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią dieną gali tekti patirti nemažai nenuoširdumo, įvairių grimasų, apgavysčių. Būkite budrūs. Nors kai kuriuos po kaukėmis besislapstančius žmones jau esate gerai perkandę ir stebėti jų žaidimus gali būti visai įdomu ir net naudinga.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei iki šiol nerandate laiko ar vis atsiranda daugybė priežasčių atidėlioti, šiandien puiki proga pagaliau susikaupti ir susitvarkyti seniai nekuoptas namų kertes, savo darbo vietą. Palankus metas kruopščiam tvarkymuisi, aplinkos gražinimui.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gali tekti surasti vertingą radinį – ar tai būtų informacijos jūroje pastebėta svarbi seniai ieškota žinia, ar popierių šūsnyje paskendęs dokumentas, ar pamestas daiktas. Šis radinys, ypač jei susijęs su informacija, gali reikšmingai pakreipti kai kurių įvykių eigą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gali tekti suprasti, kad lūkesčiai, susiję su žmonių poelgiais, tebuvo iliuzijos, kuo anksčiau tai būsite supratę, tuo mažiau skausmingi bus nusivylimai. Kai kurių žmonių tiesiog neįmanoma pakeisti ir tikrai neverta to daryti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią dieną gali būti ypač svarbu mokėti laikyti liežuvį už dantų. Kai kurios paslaptys gali būti patikėtos tik jums. Tai gali virsti ne visai malonia našta ir išbandymu. Gali kilti įvairių pagundų pasipasakoti kitiems žmonėms, tačiau derėtų vertinti jums parodytą pasitikėjimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kad ir kaip atrodytų nemalonios kai kurios pareigos ar numatomi pokalbiai su kai kuriais žmonėmis, kažin ar galite sau leisti prabangą toliau tai atidėlioti. Laikas šiuo metu gali būti labai svarbus, o pražiopsotos progos gali lemti sunkiai ištaisomas klaidas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galbūt pernelyg atsainiai žvelgiate į kai kurias smulkmenas, nors kai kurios gali būti labai svarbios. Be to, kai kurie dalykai, kuriuos esate linkę kategoriškai ir vienareikšmiai vertinti jau dabar, gali nušvisti visai kitomis spalvomis kiek vėliau, paaiškėjus naujoms aplinkybėms ar prabilus kai kuriems žmonėms.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką