Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 18d. 07:36

Horoskopas rugsėjo 18 d., penktadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai

29–oji Mėnulio kalendoriaus diena, kurios simbolis Aštuonkojis. Tai viena nepalankiausių Mėnulio kalendoriaus dienų, kuri susijusi su įvairiomis iliuzijomis, kad viską galim padaryti lengvai, tiek daug galim pasiūlyti, pažadėti, tačiau dažniausiai šios dienos pasiūlymai, pažadai, kontaktai neatneša nieko gero, o tik apvilia.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tai paskutinė Mėnulio kalendoriaus diena, todėl reikėtų baigti darbus, o ne pradėti juos, nežadėti, neplanuoti. Patartina atsigręžti atgal ir pažiūrėti, kas padaryta gerai, kas nepadaryta, kodėl nepadaryta, kur silpnos vietos, ką reikia keisti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei norite atsisakyti blogų įpročių, yra labai svarbu būtent penktadienį nė lašelio nevartoti alkoholio, negerti vaistų ir t. t., nes juos vartojant įprotis užsitvirtins stipriai ir tarsi savaime vis trauks vėl ir vėl tą patį kartoti. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien labai patogi diena tvarkyti asmeniškus reikalus. Išnaudokite laiką produktyviai. Būkite mandagus, bet nepatiklus. Nekalbėkite per garsiai, nes galite greitai užkimti. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pagaliau pajudės jūsų reikalai, kuriuos ilgą laiką laikėte nesutvarkomais. Nedelsdamas užsiimkite jais, kalkite geležį, kol karšta, nes patogus momentas greitai praeis. Visiškai nebūtina išradinėti dviračio. Seni patikrinti būdai veiks kuo puikiausiai. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dar kartą atidžiai peržvelkite savo finansinę situaciją – gal įmanoma kai ką pakeisti, nors vakar taip ir negalvojote. Karpykite nebūtinas išlaidas – tokių tikrai turite. Netrukus atsiras papildomų pajamų ir reikalai susitvarkys. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ar atidėliojate didelį projektą ar kitus ambicingus planus? Turite užtikrinti, kad jokios kliūtys jūsų nesustabdys, kitaip galite turėti problemų darbe. Išnaudokite savo energijos perteklių ne šėldamas, o ardamas mokslo dirvonus ar profesinėje srityje. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atrodo, kad stengiatės galva pramušti sieną, tačiau be jokių rezultatų. Jei tik galite, atsisėskite ramiai prie puodelio kavos ir apsvarstykite, ar verta taip elgtis. Galbūt suprasite, kad negali pasiekti neįmanomo. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Draugai ir pažįstami spaus jus, norėdami, kad įsitrauktumėte į jų veiklą, tačiau, laimei, sugebėsite atsilaikyti. Gali tekti pasakyti keletą griežtesnių žodžių, jei norite, kad jus pagaliau suprastų ir priimtų rimtai. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Turite aiškiai suprasti, ką norite daryti toliau, kitaip pradėsite mėtytis įvairiose veiklos srityse. Stengimasis aprėpti viską nepadės jums pasiekti savo tikslų, o greičiau bus žalingas jūsų gerovei. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Netrukus pasieksite savo tikslus, tik būkite kantrus. Jums padėtų susikoncentruoti aiškus planų išdėstymas laike. Ši diena nepalanki kažkokioms linksmybėms, vakaras labiau palankus individualiai veiklai, individualiam savo gyvenimo kūrimui.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena nebus labai gera, mat galvą skaudės dėl vienadienių problemų. Jei nebegalite pats visko išspręsti, pasitelkite į pagalbą partnerį ar kitus šeimos narius. Būkite kantrus, viskas galų gale bus gerai. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Derėtų suprasti, kad ne visuomet materialiniai dalykai neša laimę. Kiek pinigų beturėtumėte, kiek daiktų bepirktumėte – laimingesni netapsite. Džiaukitės tuo, ką turite.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką