Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugsėjo 19 d., pirmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

22-oji Mėnulio kalendoriaus diena, rami, išmintinga, palanki gilesniems apmastymams, informacijos kaupimui, analizei. Diena, žymima, Dramblio ženklu, šiuo laiku galite be didesnių rizikų daug ir skaniai valgyti – tai įkrovos metas.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors gali būti sunkiau susikaupti, susikoncentruoti į vieną konkrečią veiklą, tačiau greičiausiai būsite priversti tai daryti, nepaisant savijautos. Gali prireikti nemažai valios pastangų, tačiau vėliau tikrai neteks gailėtis. Atlikę darbą, pareigas gerai ir greitai, galėsite mėgautis maloniomis poilsio akimirkomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią dieną laukią svarbūs susitikimai, kurių negalėsite nei išvengti, nei atidėti. Būtina gerai pasiruošti, nes nežinojimas ar juo labiau bandymai paslėpti žinių spragas gali lemti nemalonias pasekmes. Nuo šių pokalbių gali priklausyti būsimų svarbių projektų ateitis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gali užgriūti įvykių lavina, diena gali būti kupina spontaniškų posūkių ir skubos. Kaip tik skubėjimo šiuo metu derėtų visais įmanomais būdais vengti, nes tai gali nulemti daug rimtų klaidų, kurioms ištaisyti prireiks dvigubai ilgesnio laiko.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią dieną pravartu daugiau dėmesio skirti savo organizmui, kūnui. Šiuo metu gali būti tikslesni įvairūs tyrimai, diagnozės, tad nevenkite ir neatidėliokite galimybių išsamiai pasitikrinti sveikatą. Kad ir kaip pasikliautumėt savimi, neatmeskite ir paisykite specialistų patarimų bei nurodymų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tam tikrose situacijose šią dieną gali būti svarbu išlaikyti rimtį ir orumą. Nepasiduokite kitų įtakoms ir nenuolaidžiaukite. Gali tekti pakovoti ir dėl savigarbos, ir dėl kitų garbės. Nelikite abejingi, jei reiktų užtarti artimą žmogų. Jūsų žodis ir parama gali būti labai svarbūs.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gali varginti spontaniška nuotaikų kaita reaguojant į atitinkamai staigiai besikaičiančias situacijas, aplinkybes. Šią dieną gali tekti patirti įvairių išbandymų, tačiau didžiausias ir bus tai, ar gebėsite išlaikyti vidinę savitvardą ir šaltą nuovoką. Nepraraskite pusiausvyros ir audros greit pačios nurims.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Venkite netikrų pranašų, nesiremkite vien kitų prognozėmis, gali būti neįvertintos kai kurios labai svarbios aplinkybės, o tai lems netikslius, klaidingus vertinimus. Šią dieną bus svarbu laikytis matematinio tikslumo ir atidumo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Palankus metas namų ruošos, tvarkos, švarinimosi, kitiems ūkio darbams. Šiuo metu pradėti remonto, statybų darbai gali vykti sklandžiau, labiau atitikti jūsų lūkesčius ir numatytus terminus. Žmonės, su kuriais gali tekti dirbti, taip pat bus lengviau sukalbami, geriau supras jūsų poreikius ir norus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žaismingas metas, kupinas malonaus bendravimo, flirto, romantikos. Net sena pažintis gali nušvisti naujomis spalvomis, galite iš naujo atrasti mylimo žmogaus žavesį, apjusti sunkiai tramdomą trauką. Tramdytis ir varžyti gražių jausmų tikrai nevertėtų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite sulaukti naudingų patarimų ir labai lauktos finansinės paramos. Bus svarbu tai, kokį būdą rasite padėkoti, nuo jūsų padėkos gali priklausyti tolimesni ryšiai ir santykiai su jums padėjusiais žmonėmis. Nesižarstykite sunkiai įgyvendinamais pažadais, gerai pasverkite savo galimybes.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nederėtų pernelyg skųstis ir rūstauti, piktintis, kad likimas jums negailestingas. Gal tiesiog dar neišmokote gerai vertinti to, ką turite. Šią dieną gali pasitaikyti puikių progų praregėjimams ir gyvenimiškoms pamokoms.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią dieną derėtų būti itin atsargiems kelyje, kelionėje, kliūtys ir pavojai gali tykoti visai neįprastose, netikėtose ir iš pažiūros saugiose vietose. Venkite ir aktyvesnės fizinės veiklos, saugokitės traumų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką