Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugsėjo 26 d., pirmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

29-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Viena nemaloniausių, kupina pavojų dienų. Geriau nepradėti naujų darbų. Tai apgaulingas metas, kuomet gali suklaidinti graži pradžia, tačiau vėliau tai, kas atrodė įkvepiančiai, gali virsti atgrasiu, nemaloniu. Jei tik įmanoma, derėtų atsikratyti slegiančių skolų.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nutylėjimai ir mįslingos užuominos gali lemti nesusipratimų virtinę. Jei negalite atskleisti visko, geriau nė neprasižiokite, nekurkite intrigos, kurios įkaitais patys vėliau galite tapti. Tačiau jei tikitės geresnio mylimų žmonių supratimo – geriau rinkitės nuoširdų ir atvirą bendravimą be paslapčių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Noras reguliuoti ir kontroliuoti gali pakurstyti įtampas, konfliktus su kai kuriais bendradarbiais, šeimos nariais. Net jei jaučiatės esantys atakingi už kitus, neperženkite ribos, noras rūpintis, apsaugoti nuo klaidų neturėtų būti išreiškiamas griežtos kontrolės ar nurodymų forma. Kantrybė šiuo atveju būtų geresnė priemonė tikslams siekti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Darbe gali užklupti netikėti rūpesčiai ir rimti nemalonumai, patys vieni kažin ar išsisuksite. Gali tekti telkti stipresnes pajėgas, imtis labiau komandinio veikimo. Šią dieną galėsite pasireikšti kaip organizatorai, lyderiai, neprarandantys nuovokos kebliose situacijose.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kad ir kokių nemalonių replikų šiandieną tektų išgirsti, neatsitraukite, nenuklyskite nuo pasirinkto kelio. Galbūt to ir siekiama užgauliojimais, pašaipomis. Tai turėtų ne išgąsdinti, atbaidyti, o užgrūdinti. Puiki proga įsitikinti patiems, kiek esate tvirti ir stiprūs.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nelaikykite pernelyg ilgai nuoskaudų savyje, kai kurios gali pavirsti tiesiog nuodu, trešiančiu jūsų savijautą, nuotaiką. Galbūt derėtų ryžtis žengti pirmą žingsnį ir atleisti, galbūt jus įžeidusieji nedrįsta prašyti atleidimo, suteikite jiems galimybę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Esate priekabūs ir reiklūs kitiems, tačiau ar nepamiršote savęs? Galbūt jūsų reikalavimai kitiems todėl ir atrodo neįtikinami, nes nesilaikote jų patys. Jei siekiate geresnio kitų supratimo ir įsiklausymo, turėtumėte siekti tapti pavyzdžiu, kitaip galite sulaukti net atviro priešiškumo, būti atstumti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią dieną venkite interpretuoti, spėlioti, galite gerokai pasiklysti, nutolti nuo tiesos. Derėtų pasikliauti tik pačiais faktais, o ne jų atpasakojimais. Be to, galite turėti galimybę kai kuriuos svarbius dalykus išvysti savo akimis, tai gali padėti įminti kai kurias mįsles ir paaiškinti kai kurių žmonių elgesį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galite patekti į kryžminę ugnį, gali tekti įsikišti į kitų ginčą, konfliktą, tapti arbitrais. Bus itin svarbu įdėmiai išklausyti visas puses, tačiau gali būti labai sunku pasirinkti kurią nors vieną tiesą. Kaip dažnai būna, tiesa greičiausiai bus kažkur per vidurį, tad vienareikšmiškų atsakymų tikėtis neverta.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Palankus metas gilintis į savo praeitį, net ne visai tolimą, kai kurie nūdienos jūsų gyvenimo atsakymai gali slypėti būtent ten – netolimoje praeityje. Tad gali tekti kapstytis ir savo, ir kitų prisiminimuose. Tai gali būti ir įdomu, ir svarbu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kad ir kokie patyrę ar išmintingi būtumėte, nepervertinkite savo gebėjimų ir žinių, galite gerokai suklupti. Jūsų bandymai pasirodyti pranašesniais gali atrodyti arogantiški, atgrasantys. Derėtų pripažinti ir kitų nuomones, nuopelnus ir pasiekimus. Polinkis varžytis ar neigti kitų teiginius greičiau bus pavydo, puikybės, o ne išminties išraiška.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gali būti sunku suvaldyti kai kurias situacijas, juolab kad ne visos bus akivaizdžiai ir iš karto suprantamos, gali būti sunku užčiuopti povandenines sroves, užkulisinius žaidimus. Būkite budrūs, bus ypač svarbu pirmiausia užkirsti kelią informacijos nutekėjimams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galite sutikti įdomių žmonių, naudokitės galimybe pažinti juos iš arčiau. Tai gali būti ir naudinga, ir malonu. Be to, galite sulaukti svarbių žinių iš užsienio, tolimuose kraštuose esančių draugų, giminaičių. Šios žinios jau greitai gali virsti maloniais rūpesčiais.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką