Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 28d. 06:30

Horoskopas rugsėjo 28 d., pirmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

10-oji Mėnulio diena. Tai pirma iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susiduriate su blogiu – nesitraukite: šią dieną blogis tampa agresyvus, reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo. Sunku įrodyti teisybę, geriau nepradėti jokių svarbių darbų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena nepalanki, jei norite tvarkyti asmeninius reikalus. Greičiausiai nusivilsite savimi ar kitais, galite ir susipykti. Skubėdami darysite klaidų, o ištaisyti jas bus nelengva. Pietų metą skirkite susitikimui su asmeniu, kuris galėtų jums pagelbėti susitvarkyti su savimi. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Rekomenduojama būti atidesniems, jei dirbate su pinigais ar kitomis materialinėmis vertybėmis. Diena nebloga mokytis, įsisavinti informaciją, sužinoti kažką naujo. Seksis žurnalistams, mokytojams, kultūros darbuotojams. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų vaizduotė dirbs viršvalandžius, mat iš visų jėgų stengsitės sutaisyti griūvančius santykius. Tik gerai pagalvokite, ar verta taip stengtis dėl šio asmens. Nesistenkite įrodyti, kad esate geresnis nei iš tikrųjų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Leiskite sau atsipalaiduoti, pasistenkite atsikratyti vidinių baimių, blogų minčių apie kitą žmogų. Kaip atpildo galite tikėtis santykių harmonijos, idėjų ir planų konkretumo, sėkmingų derybų. Rasite bendrą kalbą su pačiais įvairiausiais žmonėmis. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diena bus keista, susidursite su nepaaiškinamais reiškiniais ar neįtikėtinais atsitiktinumais. Vertėtų apmąstyti ne savo darbus, o savo tikslus, kuo esate, ko norite. Nepraleiskite progos pasilinksminti ar „pasikultūrinti“.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena atrodys pilka ir nuobodi, nors lauke ir gali šviesti saulė. Pirmoje dienos pusėje nesiseks atsikratyti snaudulio, nedidelio galvos skausmo. Venkite prekybos centrų, apskritai žmonių susibūrimo vietų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Metas neblogas sudėlioti taškus ant i karjeros srityje. Nors pastaruoju metu gyvenimo tempas buvo gan aukštas ir galbūt ne į viską galėjote įsigilinti, jau turite pakankamai informacijos, jei norite priimti tinkamą sprendimą. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Greičiausiai esate išnaudojamas, tačiau niekaip nepavyksta pasakyti „ne“ asmeniui, kuris taip elgiasi. Sukaupkite visas jėgas ir imkitės aktyvių kontrpriemonių. Galite išdėti į akis išnaudotojui viską, ką apie jį galvojate, pats patirdamas tik minimalių nuostolių. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tai jūsų sėkminga diena! Turite pakankamai energijos ir pasitikėjimo savimi, todėl galite padaryti gerą įspūdį aplinkiniams. Metas tinkamas, jei eisite pasikalbėti dėl darbo, taip pat socialinei veiklai ar tiesiog pasirodymui viešumoje. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Metas palankus, jei norite žengti rimtą žingsnį profesinėje srityje. Galite prašyti paaukštinimo pareigose arba imtis ieškoti naujo, geresnio darbo. Gal ir nesijausite labai užtikrintas, tačiau planetos tinkamai išsidėsčiusios, tad viskas klostysis sėkmingai. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atsargiai – šiandien esate linkęs į beprotiškus poelgius! Iš pat ryto galite iškrėsti kažką tokio, kad paskui visą dieną apmirus teks laukti atpildo Vandenio moterys sulauks ypatingo dėmesio, bet jis ne visada džiugins – dažnu atveju norėsis tai pavadinti vyriškosios giminės įkyrumu. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Teks prisiimti visą atsakomybę už tai, kas vyksta – ar tai būtų šeima, ar darbas. Nesiblaškykite, sutelkite visą dėmesį, skirkite tam daugiau laiko. Gali tekti išklausyti nemažai priekaištų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką