Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 3d. 06:09

Horoskopas rugsėjo 3 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

15-oji Mėnulio diena. Viena nepalankiausių Mėnulio dienų. Tą dieną daug dvilypumo ir klastos. Tai nepalankiausia pilnaties diena: emocijos, instinktai ima viršų, lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Jei pirmosios savaitės dienos buvo lygios, nekeliančios staigių nemalonumų, netikėtumų, tai ketvirtadienis kitoks, nevienareikšmis. Pirmoji dienos pusė daug geresnė nei vakaras. Laikotarpis palankus norint suprasti savo pašaukimą. Ji optimistiška, palaiminta tiems, kurie siekia daug nuveikti dėl kitų, ne tik dėl savęs.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Diena nebloga - galėsite ne tik produktyviai dirbti, bet ir spėsite pasirūpinti savimi: būsite žavūs, kūrybingi, kupini jėgų, lydės sėkmė meilėje, aplinkinių palaikymas, simpatijos.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Šiandien viskas klostysis pagal jūsų planą, galėsite daugiau laiko skirti sau, namams, šeimai, jei nesiveršite daryti karjerą, daugiau ilsėsitės. Geriau nerizikuokite pinigais ar garbe, antroje dienos pusėje nurimkite ir venkite bendrauti - draugų įtaka gali būti labiau žalinga nei naudinga.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Darbinga diena, ypač, jei dirbate prekybos, medicinos, amatų, švietimo, mokslo, žiniasklaidos srityse. Šiuo metu bus nemažai susitikimų, pravartu domėtis naujienomis, rinkti naudingą informaciją, nevengti bendravimo.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Šiandien bus sunku susitarti, teisingai suvokti. Diena, gražiai prasidėjusi, gali pasisukti netikėta linkme. Nereikėtų vakare skirti svarbių darbų, susitikimų, aiškintis santykius su artimais žmonėmis, kolegomis, mylimaisiais.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Darbingas, rimtas metas, kuris vers mąstyti apie galimas rimtas permainas profesinėje sferoje ateityje. Vis dėlto skubėti su esminiais sprendimais nevertėtų, mat išryškėsianti krizė gali parodyti jums silpniausias vietas reikaluose, susijusiuose su darbu bei jūsų asmenybe.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Derėtų laikytis jus tausojančio darbų tempo - tai jėgų kaupimo metas, nepalankus kokiems nors svarbiems darbams pradėti. Apskritai laukia kritiškas metas, kai gali kilti daug neadekvačių baimių, nerimo, būsite pažeidžiami, lengva bus suklysti.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Darbe antrą dienos pusę galite susidurti su aiškia neteisybe ir nemanykite, kad jums pavyks ką nors įrodyti. Beje, nereikėtų leisti šefui suprasti, kad esate protingesnis, profesionalesnis. Atsargiau vairuokite automobilį.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Nespauskite savęs ir nedalyvaukite veikloje, kuri reikalauja didelės konkurencijos ar didelių energijos sąnaudų. Šiandien geriau paskaitykite tai, kas praplečia akiratį, išvykite už miesto ar į tolimesnę kelionę, galite planuoti atostogas.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Būsite nusiteikęs linksmai, pokštausite ir tingėsite imtis rimtų darbų. Šiandien mėgaukitės malonia draugija vakarėlyje, socializuokitės. Dienos netemdys jokie niūrūs debesys.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Rytmetį galite daug ką suspėti. Palankus metas svarbiam pokalbiui, įsigyti reikalingą daiktą. Antroje dienos pusėje patartina mažiau kalbėti ir neklausyti paikų šnekų. Labiau pasaugokite asmeninius daiktus, pinigus, turtą.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jei jums atsibodo dabartinės darbo sąlygos, šiandien ta diena, kai galėtumėte sukurti su tuo susijusią kalbą rytojaus susirinkimui. Nors teks dar pakentėti ir susitaikyti su situacija, tačiau palaipsniui gausite tai, ko siekiate.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką