Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugsėjo 9 d., penktadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

12-osios ir 13-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Pirmoji dienos pusė ir aktyvi, ir tuo pačiu jautri. Įvairūs stimulai gali lemti staigius veiksmų ar nuotaikų pokyčius. Galite būti linkę lengviau pasiduoti įvairioms provokacijoms. Antroji dienos pusė anaiptol nežada būti ramesnė. Šiuo atveju gali būti svarbūs ryšiai, pažintys, gebėjimas naudotis informacija.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios dienos įvykiai gali kartotis ateityje, o tai, kas atrodys pasibaigę, iš tiesų gali tik dabar prasidėti. Nederėtų vargintis nuspėti kai kurių įvykių ar žmonių veiksmų eigą, tai gali būti sunkiai nusakoma ir prognozuojama. Geriau būti deramai pasiruošus ir laiku reaguoti į įvairius iššūkius

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Įdėmiai įsiklausykite ir atidžiai, kritiškai vertinkite jus pasieksiančią informaciją. Dalis jos gali būti menkavertė ar išvis bereikšmė, tačiau kai kurios detalės gali būti ypač svarbios. Tad bus labai svarbu būti atidiems ir pastabiems.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią dieną galite drąsiau imtis verslo, prekybos, įvairių kitų finansinių reikalų, tarpininkavimo. Tačiau patys venkite tarpininkų. Neabejokite savo galimybėmis bei žiniomis, šią dieną klaidos galimos ne tiek dėl jūsų, o labiau dėl kitų žmonių nekompetencijos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Galite būti nustebinti malonios artimųjų, mylimų žmonių staigmenos, gali tekti netikėtai pasinerti į šventines nuotaikas. Diena gali būti kupina malonaus bendravimo, taip pat ir naujų pažinčių, kai kurios iš jų gali būti ypač svarbios ir naudingos ateityje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirmąją dienos pusę gali varginti rutina, įgrisusios pareigos, nuobodūs darbai, tačiau nusiteikite, jog popietė ir vakaras gali būti visiškai kitokie – kupini nuotykių, šėlsmo, azarto ar adrenalino. Žinoma, daug kas priklausys ir nuo jūsų pačių iniciatyvos, tad nesėdėkite sudėję rankų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gali būti svarbu atsispirti įvairiems įkalbinėjimams, bandymams formuoti jūsų požiūrį ar nuomonę apie kitus žmones. Šią dieną labai svarbu vertinti ne pagal nuogirdas ar kitų įspūdžius, o pagal tai, ką matote savomis akimis, ir pagal konkrečius žmonių poelgius.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite sulaukti kvietimo į pasimatymą, tačiau nepraraskite budrumo, pasikliaukite savo intuicija, ji turėtų padėti apsispręsti, ar norėsite tęsti užmegztą pažintį. Bus taip pat svarbu labiau paisyti savų, o ne kito interesų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gali tekti susidurti su savanaudiškais šalia esančiųjų kėslais, nors viešos deklaracijos gali skelbti apie pagalbą artimui bei pačius tauriausius tikslus. Šią dieną ypač svarbu atpažinti klastą ir jai atsispirti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gali varginti, ypač pirmoje dienos pusėje, perdėtas aplinkinių dėmesys, įvairūs prašymai, pataikaujantys komplimentai. Nuoširdumo juose greičiausiai bus nedaug, tačiau kai kuriomis situacijomis ar interesais galite išmaniai pasinaudoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gali tekti pakovoti ne tik dėl savo, bet ir dėl kitų teisių, nors tų žmonių galbūt visai nepažįstate. Bus svarbu apginti bendrus teisingumo, moralės principus, nenusileiskite ir nepasitraukite, juolab kad oponentai gali būti silpni, stokojantys rimtesnių argumentų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Improvizacijų, kūrybos, lakios fantazijos ir aktyvios raiškos metas, kuomet galite daug pasiekti ir nuveikti. Tokia kūrybinga veikla gali teikti didžiulį pasitenkinimą, malonumą ir jums patiems, ir aplinkiniams. Taip pat kūrybiškai galite pasireikšti ir namuose, puošdami gyvenamąją aplinką.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai kurie jūsų pasisakymai gali būti išsprūdę gerai neapgalvojus, ypač jei imsitės vertinti kitų žmonių veiksmus, darbinę veiklą. Prieš pasmerkdami, kad ir netiesiogiai, gerai įvertinkite, ar tai darote pelnytai, ar neužbraukėte kai kurių žmonių ilgamečio darbo ir didžiulių pastangų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką