Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 13d. 06:00

Horoskopas sausio 13 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

29-oji Mėnulio diena. Tai pati nemaloniausia, pavojingiausia Mėnulio kalendoriaus diena. Nepradėkite ir net neplanuokite naujų darbų. Neigiamos šios dienos savybės ne visuomet jaučiasi tuojau pat. Kartais ji atrodo visai maloni ir sėkminga, viliojanti ir lengva, tačiau dažnai, ypač vakarop, baigiasi nesąmoningais veiksmais, nemaloniais netikėtumais.

AvinasAvinas

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darbai, pažintys, pradėti šią dieną, gali baigtis visai ne taip, kaip tikitės. Dėl to geriau ją praleisti ramiai, santūriai. Grąžinkite, jei galite, skolas. Gerai atsikratyti visokio šlamšto, ydingų įpročių, nereikalingų santykių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Geriau šiandien nespręskite nieko svarbaus, nesiaiškinkite santykių – tik dar labiau viską supainiosite. Tai pagundų, iliuzijų, saviapgaulės, geriausiu atveju – silpnybių aptikimo diena. Atsisakykite alkoholio ir kitų blogų įpročių, kitaip trauka išliks ilgam laikui.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien praleisite vieną iš tų romantiškų dienų jūsų gyvenime – išgyvensite puikiausias valandas su savo svajonių partneriu. Nebijokite parodyti kitiems žinias, kurias esate sukaupęs. Iš tiesų nėra jokios būtinybės tai slėpti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien šalia jūsų būti itin nelengva, o dirbti darbą apskritai vargiai įmanoma. Tie, kurie ištvers, galės pasigirti auksine kantrybe. Užtat jūs galėsite atskirti pelus nuo grūdų, tikrus draugus nuo pakeleivių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų laukia neišvengiamos permainos, kurias verčiau pasitikti energingai nusiteikus. Aplinkybės jus privers imtis veiklos. Venkite didelių žmonių susibūrimų, nesakykite viešų kalbų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tai, kas vyksta su jumis ir aplink jus, kol kas tėra pradinėje stadijoje. Dar galimos pataisos. Įvykius pakreipti sau naudinga linkme padės senos pažintys ir laimingas atsitiktinumas.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Diena galii atrodyti visai maloni ir sėkminga, viliojanti ir lengva, tačiau saugokitės, nes vakarop tikėtini nesąmoningi veiksmai, nemalonūs netikėtumai. Darbai, pažintys, pradėti šią dieną, gali baigtis visai ne taip, kaip tikitės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Profesiniai įgūdžiai šiandien gali labai praversti ir buityje. Namuose te kiekvienas šeimos narys išsako savo nuomonę visiems svarbiu klausimu. Venkite pernelyg didelio streso – šiandien jis galėtų rimtai pabloginti jūsų sveikatą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryžtingi veiksmai galimi tik tokiu atveju, jei esate visiškai tikras jų pagrįstumu ir teisumu. Pradėjęs abejoti nebenuveiksite nieko.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Fizinės ir intelektinės jėgos anaiptol ne tokios, kokių norėtųsi. Nereikalaukite iš savęs per daug. Patys svarbieji darbai turėtų būti atidėti kuriai nors kitai dienai. Nedideli pirkiniai bus malonūs ir sėkmingi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Protingai planuokite išlaidas, antraip turėsite rimtų finansinių problemų. Kita vertus, kilus problemai, netruks atsirasti ir jos sprendimas, tad nevykusia dienos tikrai nepavadinsite. Vakaras tiks aktyviam poilsiui ar santykiams šeimoje gerinti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pageidautina kritiškai įvertinti vakarykščius planus ir sumanymus. Kaip sakoma, rytas už vakarą protingesnis. Pirmoje dienos pusėje ypač sėkmingos trumpos išvykos ar dalykiniai susitikimai. Pademonstruokite savo dosnumą, ir jums bus atsimokėta tuo pačiu.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką