Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 20d. 06:00

Horoskopas sausio 20 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

17-oji Mėnulio diena. Džiaugsmingiausia Mėnulio kalendoriaus diena. Šią dieną siela turi skambėti tarsi varpas, džiaugtis, dalintis, mylėti. Tai vienintelė diena, kuomet rekomenduojama gerti raudoną vyną, atgaivinti kraują. Šią dieną gerai paskelbti svarbią žinią, bendrauti, dalintis naujienomis, dosniai reikšti jausmus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galimas konfliktas tarp jūsų idealų ir realybės. Įsivaizduojamus dalykus priimsite už tikrovę. Keista, bet kažkas neįtikėtino šiandien vis tiek gali įvykti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Geriau viską daryti neskubant, galvojant apie pasekmes ir perspektyvą. Vertėtų nepasiduoti iliuzijoms. Galite apsirikti vertindami simpatijas ir tikrus jausmus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jausite nerimą dėl piniginių reikalų, ypač jei turite įsipareigojimų bankui, didelių skolų ar nesumokėtų mokesčių. Pasistenkite nors trumpam užsimiršti, atsipalaiduoti. Pailsėję rasite kur kas racionalesnių, protingesnių sprendimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tikriausiai mokėsite suderinti pareigas ir pramogas. Jūsų įvaizdis bus itin ryškus - galite sulaukti didelio populiarumo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Mokėkite gyventi šia diena ir džiaugtis nedideliais laimėjimais. Sėkmė šypsosis garbingoms ir atkaklioms asmenybėms. Meilėje ne visi troškimai išsipildys, tačiau kol kas neverta skubinti įvykių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Stenkitės kuo mažiau planuoti ir tikėtis pagalbos iš aplinkinių. Tikslo siekite patys. Būkite atsargūs kelyje, dėmesingesni prekybos centruose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums bus svarbu pasidalyti savo sumanymais, mintimis su draugais, pažįstamais. Tikriausiai būsite kviečiami į šventinius renginius, svečius arba patys jų sulauksite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gali būti, kad susidursite su nekasdieniškais dalykais paprasčiausioje kasdienybėje. Palanki diena kaimynų, giminių susibūrimams, viešnagėms pas draugus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tiktų pasižmonėti, surengti vaišes, prisigalvoti malonių pramogų. Meilės reikaluose viskas bus gerai, jei neieškosite kvailų nuotykių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gali išduoti ar nuvilti tie, kuriems nuoširdžiai patikėjote profesines paslaptis, pasidalijote ateities planais. Dar ne vėlu viską sutvarkyti taip, kad jums būtų naudinga.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Palanki diena gerinti savo įvaizdį. Pavyzdžiui, surengti smagų ir originalų vakarėlį verslo partneriams, draugams. Jei nėra nuotaikos ką nors organizuoti, ilgiau pasivaikščiokite gryname ore.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būsite dosnūs ir kiek išsiblaškę, pasiruošę artimiesiems atiduoti daugiau nei turite, tačiau vargu ar už tai sulauksite dėkingumo. Jei reikia pagalbos, maloniai nustebins tie žmonės, iš kurių mažiausiai jos tikitės.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką