Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas sausio 21 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

7–oji Mėnulio diena. Tai labai intensyvi, aktyvi diena. Palanki vykdyti teisingumą. Šią dieną negalima vogti, keiktis, meluoti – tai maldos, priesaikų, žodinės magijos diena. Geriau imtis tų darbų, kuriuos galite greitai užbaigti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darbe nesumažės įtampos, galite net įsivelti į konfliktus, mat žmonės bus gan karingai nusiteikę. Patartina susilaikyti nuo rimtesnių pirkinių ar operacijų. Būste nusiteikę gan pasyviai, norėsite ilsėtis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kovokite už teisybę – šiandien diena tam ypač palanki. Jei turite patikimų draugų, bendraminčių, ši ir ateinančios dienos sturėtų būti gana sėkmingos. Labai svarbu nuslopinti kylantį nepasitenkinimą savimi, neprarasti drąsos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki pietų nepalankus metas: visi jaus teisę nurodinėti, kažko reikalauti. Stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite už jus viršesnių ar vyresnių asmenų agresijos, atvirkščiai, siekite įgyti jus kritikuojančių asmenų pasitikėjimą bei paramą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien galimi stresai, ginčai, tad laikykitės kiek galima ramiau. Gali tekti tvarkyti paskolų, kreditų reikalus ar aiškintis santykius su giminaičiais. Jei kas nors norės užmesti įsipareigojimus, atsisakykite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Neverta kurti finansinių planų, geriau vengti skolinti ar skolintis. Išmintinga vengti ginčų su draugais, nes galite rimtai susipykti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena kupina netikėtumų – tiek malonių, tiek ir nelabai. Bet kuriuo atveju iš anksto suplanuotų reikalų veikiausiai nepavyks sutvarkyti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savo slaptų troškimų verčiau niekam neatskleiskite – jūsų paslapties neišsaugos net pats artimiausias draugas. Neišlaikęs liežuvio už dantų turėsite gėdos ir nemalonumų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Svarbius reikalus aptarkite su draugais jų kritiškos pastabos padės neprarasti realumo jausmo. Ir nepraleiskite progos stiprinti draugiškus, partneriškus ryšius jie bus stabilūs.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Neatmeskite nuoširdžiai siūlomos pagalbos. Nusiraminęs ir sutramdęs emocijas sugebėsite naujai pažvelgti į prieštaravimus tarp proto ir širdies, pastaruoju metu nedavusius jums ramybės.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Labai tikėtina, kad susipyksite su namiškiais. Pasistenkite išvengti santykių aiškinimosi ar abipusių kaltinimų. Bent jau nepradėkite pirmas kivirčytis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Bus svarbu nesusitapatinti su rūpesčiais, kurie iš tiesų ne jūsų. Priminkite tokiems, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą. Mažiau jaudinkitės dėl kitų: pakaks, jei gerai atliksite savo pareigas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tinka bendrauti su jums svarbiais žmonėmis, ieškoti patikimų partnerių, tartis, derėtis. Nesugalvokite vakare kategoriškai pasikalbėti su sutuoktiniu: tai gali būti pabaigos pradžia.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką