Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2012 sausio 26d. 07:12

Horoskopas sausio 26 d., ketvirtadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai

Sužinokite, ką šiandien Jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Staiga gali padaugėti neatliktų (užmirštų, atidėtų) darbų – tik nepraraskite kantrybės ir būkite atidesni detalėms, taip pat instrukcijoms ir kolegų (ypač vadovo) nuomonei. Verta dažniau tartis, ieškoti įvairesnių sprendimų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nesiimkite vieni spręsti sudėtingos problemos. Jei galite, patikėkite savo darbus porininkui. Neblogas laikas ilgalaikiams susitarimams, gerai parengtiems svarbiems dokumentams tvirtinti. Raskite daugiau laiko pasidžiaugti bičiulių draugija.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Labai įtemptas metas: būsite linkę veltis į ginčus, kritikuoti, pykti. Verta kur nors išvykti, pakeisti aplinką ir leisti laiką su bičiuliais. Venkite aiškintis santykius su artimaisiais, ypač motina.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nuotaika giedrėja, jaučiatės tvirčiau. Tinkamas metas tvarkyti reikalus, vykti į dalykines keliones, taip pat rengti susitikimus su draugais, giminaičiais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Išbandymų diena. Jūs daug kas erzins, tačiau labiausiai – jums keliami reikalavimai darbe ir namie. Vargu ar vadovybė ir artimieji bus objektyvūs jūsų atžvilgiu. Beje, jums irgi labai trūks pakantumo kritikams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svarbus dalykinis reikalas išsispręs jūsų naudai, jei būsite diplomatiškesni su vadovu ir neatsisakysite draugų pagalbos. Tik neskubinkite įvykių, leiskite subręsti situacijai. Prieš apsispręsdami dar kartą viską apgalvokite, atidžiai pasverkite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pasyvus metas: nieko nauja nesiimkite, baikite senus darbus. Nebendraukite su tais, kurie ko nors iš jūsų nori, juolab reikalauja. Būsite linkę labiau pasiduoti įtaigai, tad neklausykite blogų kalbų apie artimuosius ir mylimą asmenį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gera diena. Tvarkykite svarbius reikalus, tiesa, jei nebijote rizikuoti. Daug kas priklausys nuo energingumo ir asmeninio įtaigumo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nepraraskite saiko vertindami savo ir partnerių finansines galimybes. Palanku užsiimti buitinių problemų sprendimu. Galite netikėtai atgauti pamirštą skolą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pirmas įspūdis neapgaus: staiga suvoksite, kas buvo melas, o kas – tiesa. Geras laikas dirbti su sena informacija, konsultuotis su profesionalu, susitikti su įtakingais, svarbiais asmenimis, taip pat atnaujinti pažintis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būkite atidesni: jums gali pakenkti informacijos ir orientacijos trūkumas. Aiškinkitės nesėkmių priežastis, painiokite senų intrigų kamuolį, tik patys į jas nesivelkite. Venkite kerštingų asmenų. Saugokite sveikatą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

 Būsite kūrybingi, žavūs, įdomūs. Tinkamas metas siūlyti vadovybei savo seną sumanymą, pristatyti savo nuopelnus visuomenei. Gera proga pasireklamuoti. Palanki diena laisvų, kūrybinių profesijų atstovams – gali pavykti rasti naujų galimybių pasireikšti.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką