Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas sausio 27 d., ketvirtadieniui

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

23-oji Mėnulio diena. Nesėkminga diena. Daug agresijos, irzlumo. Žmonės, linkę kerštauti, pykti, tą dieną ypač pasiduoda šioms silpnybėms. Galimi kivirčai, nubunda žemi instinktai: gobšumas, plėšrumas, egoizmas gali pasireikšti tiems, kuriems iš esmės tai nebūdinga.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte geriau apgalvokite savo žodžius – jums teks už juos atsakyti. Po pietų imkitės energingiau tvarkyti reikalus – daug spėsite, ypač jei veiksite ne vieni. Galite gauti vertingos informacijos. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Rytas nekoks – galimos staigmenos, kurios pakeis jūsų planus. Diena nėra tinkama aktyviai veiklai – prasmingiau susitelkti ties šeima. Venkite rimtų pokalbių su vadovybe, nesiimkite atsakingų užduočių ir mažiau žadėkite (ypač ryte). 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors ši diena jums sėkminga, bet ne laikas avantiūroms finansiniuose, verslo dalykuose (atidėkite tai mėnesiui). Pasistenkite įvykdyti duotus pažadus vaikams, taip pat mylimam žmogui, labiau pasidomėkite jų reikalais. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būkite tikslūs ir atsargūs, ypač tvarkydami dalykinius reikalus. Dėl pastabų nepykite – ryte sutuoktinis bei aplinkiniai pastebės ne tik jūsų nuopelnus, bet ir trūkumus. Itin darbingi būsite antrą dienos pusę. Palanku imtis remonto namuose. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasistenkite geriau suprasti kitus, tuos, su kuriais tenka dirbti, gyventi bei dalytis kasdieniniais rūpesčiais ir džiaugsmais. Nepirškite savo nuomonės sutuoktiniui, dažniau patys nusileiskite. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nelengva diena – gali tekti atsakyti už visus, net jei asmeniškai būsite niekuo dėti. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su dideliais pinigais – jų gavimu, pervedimu, investavimu ir pan. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tai bus palankus metas, kai moralinė persvara yra jūsų naudai. Tiks susitikti su viršininku – jūsų teisėti reikalavimai bus išgirsti bei įvertinti. Antra dienos pusė tinkama susitikimams su užsieniečiais, susitarimams su jais tvirtinti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte nepraraskite savitvardos bei sveikos nuovokos, o svarbų reikalą geriau tvarkyti po pietų. Mokėkite kolegų akivaizdoje pripažinti savo klaidas ir nebūkite per griežti artimiesiems. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pamėginkite naujai įvertinti savo santykius su artimaisiais, draugais, pagaliau savo nuopelnus dalykinėje veikloje ir atsiribokite nuo to, kas laikina, kasdieniška ar įprasta. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nebūkite išlaidūs, nerizikuokite pinigais. Tiesa, antra dienos pusė palanki tvirtinti svarbius sandorius. Tinka apgalvojus skolintis, imti kreditą, taip pat draugui priminti jo skolą, kurią jis tikriausiai jau pamiršo. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sėkminga diena – būsite stiprūs. Savo entuziazmu uždegsite bei palenksite savo pusėn tiek artimuosius, tiek svetimus. Tiesa, rizikingų dalykų (ypač ryte) nesiimkite. Itin apdairūs turėtumėte būti su pinigais. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nesiimkite sunkių, sudėtingų darbų. Nepradėkite nieko nauja. Atsisakykite bendravimo su jums nemaloniais asmenimis. Galite gauti svarbios konfidencialios informacijos, kuri šiuo metu gali labai praversti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką