Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas sausio 28 d., penktadieniui

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

24-oji Mėnulio diena. Viena iš geriausių Mėnulio kalendoriuje. Labai stabili, su didžiuliu energijos potencialu. Palanki statyboms, verslui, sutartims, visokius svarbius reikalus pradėti, pagrindą formuoti. Labai gera meilei, vaikų pradėjimui, vedyboms.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Visai gera diena, ypač dirbantiems aiškius ir konkrečius darbus. Emocijos stabilios ir adekvačios, fizinė savijauta puiki. Atsakingu momentu verčiau pasikliaukite patikimu draugu – jūsų paties atmintis ar sumanumas gali nuvilti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Puikios dienos taikytis, gerinti santykius. Jums seksis ne tik ruošiant valgius, bet ir priimant svečius. Jei ieškote progos pasipiršti ar prisipažinti mylintys – sekmadienio vakaras tam labai tiks. Pirmadienis įtemptas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gana nemaloni, rūpesčių pilna diena. Gali tekti dirbti nemielą darbą. Gera žinia ta, kad jūsų intelektiniai sugebėjimai šiandien ypač geri. Nesunkiai įveiksite pačias painiausias užduotis, išnarpliosite sudėtingiausias problemas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sulauksite ne vieno įdomaus pasiūlymo, deja, partneriams bus itin sunku jus įtikinti, kad tie pasiūlymai iš tiesų verti dėmesio. Nebūkite toks užsispyręs. Yra dalykų, į kuriuos reikėtų žiūrėti plačiau.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pats laikas imtis ko nors konkretaus. Net ir nelabai racionali jūsų iniciatyva bus priimta teigiamai. Galimas dalykas, kad vakarop pavyks visiškai atsikratyti varginančio stingulio.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite itin taupūs ir kritiškai nusiteikę. Atrodys, kad pastaruoju metu per daug ir netikslingai išlaidaujate. Stenkitės visas finansines problemas spręsti vieni.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite išbandyti naujas kūrybos ar komercinės veiklos sritis, ryžtis profesiniams eksperimentams, imtis nedidelio verslo organizavimo. Tik neperlenkite lazdos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Greičiausiai kils noras išprovokuoti mylimąjį, o gal net patirti nedidelį nuotykį. Ekspromtu padarysite tai, kam iki šiol nesiryžote. Tačiau nederėtų pernelyg įsijausti į avantiūras ir pasiduoti pirmam įspūdžiui.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tuščiai nesigirkite, nežadėkite to, ko negalite ištesėti. Šiandien ištarti žodžiai turės didelės įtakos ateityje. Nepasiduokite apgaulingam įspūdžiui, nors iš pirmo žvilgsnio galbūt viskas atrodys paprasta ir aišku.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Darbe rūpesčių sumažės, tačiau tai nereiškia, kad mažiau iš savęs reikalausite ar trumpiau dirbsite. Ne vienam ims rūpėti karjera. Mokėsite vertinti savo galimybes ir tiksliai planuoti ateitį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galite sulaukti ne itin džiuginančių pasiūlymų iš verslo partnerių. Kol kas verčiau susilaikykite nuo komentarų, juo labiau nepriiminėkite skubotų sprendimų. Būkite atsargesnis vairuodamas automobilį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tramdykite emocijas, susilaikykite nuo iniciatyvų darbe (jei šiandien dirbate). Pati tinkamiausia veikla šiandien – analitinis darbas. Stebėkite, sisteminkite, darykite išvadas. Kol kas verčiau tik teorines.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką