Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas sausio 29 d., penktadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

15-oji Mėnulio diena. Viena nepalankiausių Mėnulio dienų. Tą dieną daug dvilypumo ir klastos. Tai nepalankiausia pilnaties diena: emocijos, instinktai ima viršų, lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norite pertvarkyti savo gyvenimą, tačiau dar nežinosite kaip. Neskubėkite finansiškai ar kitaip įsipareigoti. Nepykite ant tų, kurie neketina jums pritarti ir turi savo tvirtus įsitikinimus. Kai ko ir jūs galite iš jų pasimokyti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien bus sunku jausti saiką, būsite linkę pataikauti savo ydoms, silpnybėms. Deja, sunku bus tvardytis. Nederėtų aiškintis santykių su mylimu žmogumi. Verčiau parodykite geranorišką dėmesį, dosnumą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tikriausiai atsiras painių, neatidėliojamų reikalų ir nebūsite apsaugoti nuo klaidų. Pavojingiausios būtų finansinės klaidos ir neapdairus elgesys su dokumentais. Galbūt teks tirtis sveikatą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Laukia netikėtumai net jei nebuvote suplanavę nieko ypatingo. Galbūt tai bus romantiškas pasiūlymas ar kokia vaikų išdaiga. Nereaguokite aštriai, jei jums kažkas pasirodys nepriimtina, būkite dėkingi už gerus ketinimus. Aktualūs bus techniniai, ūkiniai reikalai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums trūks dvasinės pusiausvyros, pasitikėjimo savimi, o dar labiau – kitais. Galbūt prisiminsite kai kurias gyvenimo pamokas. Labai nenoriai taikysitės su tuo, kad vaikai ir kiti malonumai „kainuoja“.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neblogai seksis, jei geranoriškai bendrausite, mokėsite naudotis informacija, pastebėsite detales. Galite sulaukti telefoninio skambučio ar svečio, kuris jums primins senus įvykius, įsipareigojimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tikėtini giminaičių, draugų vizitai. Daugiausia dėmesio skirsite piniginiams, turtiniams reikalams. Reikėtų vengti ginčų, vyti šalin kankinančias abejones, pavydą, mokytis sutarti su jaunesnės ir vyresnės kartos žmonėmis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tikriausiai blaškysitės, bandydami išsiaiškinti savo santykius ir jausmus. Minutėlei persikelkite į svetimą kailį – tai turėtų padėti išspręsti nesutarimus. Na, o labiausiai seksis tiems, kas racionaliai, blaiviai, išmintingai žvelgia į gyvenimą, išbandymus, pasitiki savimi ir aplinkiniais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Galite susidurti su netikėta ir nemalonia dilema – nutylėti, meluoti ar kažką vis dėlto įskaudinti. Venkite niekinti tuos, kurių nuomonė aktualiu klausimu yra kitokia, net jei jie neteisūs – kiekvienas mokosi iš savo patirties.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Elkitės šiandien taip, kaip liepia širdis ir tikrai neapsiriksite. Rūpės pramogos ir pasimatymai. Atsipalaiduoti išties būtina, kad įgautumėte daugiau energijos, kūrybingumo. Tačiau jauskite saiką ir atsakomybę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei sutiksite seną pažįstamą, neprasilenkite tik pasisveikinę gatvėje, o išgerkite arbatos. Malonus pokalbis bei bendri prisiminimai nuteiks ypač maloniai. Jei tektų ginčytis, pasistenkite neprarasti pagarbos pašnekovams, įsigilinti į jų nuomonę, pastabas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nuo jūsų norų mažai kas priklausys – gali tekti aukotis, atsisakyti savo interesų, naudos dėl šeimos, kolegų, viršininkų interesų. Tai sunki diena nestabilioms sutuoktinių poroms. Vakaras suteiks galimybę susitaikyti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką