Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 30d. 07:10

Horoskopas sausio 30 d., pirmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką šiandien Jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Blogas laikas investuoti, skolinti, pirkti brangius daiktus. Būkite korektiški bendraudami: venkite kitus peikti ar mokyti. Pasisaugokite vagių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Geras laikas tvarkyti teisinius reikalus, palankūs susitikimai su partneriais. Tiesa, kiek komplikuotas laikas meilei: kuo daugiau turima – tuo daugiau norima. Jei iš tiesų trokštate ko nors nepasotinama, tai ženklas, kad ieškote ne to, ko jums reikia.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nekelkite niekam per aukštų reikalavimų darbe ir mokėkite gerbti savo partnerių poreikius, tuomet neteks nusivilti nei kitais, nei savimi. Artėja išrišimas tiems, kuriems nepavyko išeiti iš meilės trikampio labirinto. Tik nepakliūkite dar kartą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nebus paprasta suprasti, kur tikroji laimė. Tiems, kurie perpras, ko jiems reikia, derėtų nepamiršti, kad sėkmė šypsosi ribotą laiką, – nepraleiskite palankaus akimirksnio.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kad ir kas nutiktų, nepanikuokite ir nepriimkite lemtingų sprendimų. Nesiimkite sunkių, varginančių darbų, labiau pasaugokite savo sveikatą, pinigus ir turtą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pasistenkite likti sąžiningi ir nebūti smulkmeniški (savo ir artimųjų, kolegų atžvilgiu). Galite būti priversti staigiai apsispręsti dėl savo veiklos, meilės ar šeimos santykių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gerų naujienų, naudingų pokyčių metas, tiesa, tam tikri nusivylimai ir nuostoliai neišvengiami. Nepatartina aiškintis santykių su antrąja puse – objektyvumo pritrūks abiem.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neblogas metas tvarkyti skubius reikalus, ypač susijusius su skolomis, mokesčiais, sandoriais. Jums pavyks įtikinti aplinkinius savo teisumu, sudominti įtakingus asmenis savo idėjomis, ketinimais. Siekite sutvirtinti naudingus partneriškus santykius, o nenaudingus, atgyvenusius pats laikas nutraukti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dažniau prisiminkite patikrintą tiesą: kas mūsų nesužlugdo, tas sustiprina. Jei nežinote, kaip pasielgti, verta vilkinti laiką nesuteikiant daug vilčių tiems, kurie spiria žengti rimtą žingsnį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Elkitės ryžtingiau, jei teks ginti savo, mylimo žmogaus ar vaikų interesus. Su jais susijusių reikalų rytdienai nederėtų atidėti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būkite apdairesni dirbdami ką nors atsakinga, meistraudami, vairuodami automobilį. Vis dėlto jūs turite puikių draugų, kurie pasirengę išgirsti, suprasti, padėti, – nesidrovėkite kreiptis į juos pagalbos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nebūkite patiklūs, tikrinkite visą informaciją, už jus atliekamų darbų kokybę, nepriimkite naujų sprendimų nepasitarę su partneriais. Gresia konfliktai tarp sutuoktinių dėl nepasidalijimo valdžia namuose ar pavyduliavimo.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką