TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas sausio 30 d., šeštadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

16–oji Mėnulio diena. Viena skaidriausių, sėkmingiausių Mėnulio kalendoriaus dienų. Tai sielos poezijos, darnos diena. Sėkmingos pastangos atkurti darną pasaulyje taikiu būdu. Negalima pyktis, rėkti, būtinas saikas, dvasios ramybė, pusiausvyra, tuomet labai sėkminga diena.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena bus gana nekasdieniška. Jums gali pasisekti, jei puoselėjote dideles viltis, susijusias su išsilavinimu ar profesine karjera. Palankus metas pasidomėti įstatymais, paieškoti teisybės vizituojant svarbius asmenis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena bus labai darbinga. Ne viskas seksis sklandžiai, tačiau jūsų pastangos bus nuoširdžios. Reikės gerokai pasistengti, kad suderintumėte darbo ir asmeninius reikalus, nė vienų nepažeisdami.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iš ryto galite pamėginti išsiaiškinti meilės santykius, taip pat sudaryti įvairias sutartis, pradėti derybas, užmegzti bendradarbiavimą. Spontaniškai gali užsimegzti šauni pažintis. Arba galbūt atnaujinsite svarbų partnerystės ryšį, seną draugystę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gali atsirasti proga pademonstruoti savo kompetenciją, profesinį išmanymą, dalykines savybes. Oficialus susitikimas turėtų pateisinti lūkesčius. Galbūt teks sudalyvauti svarbiame renginyje, kam nors atstovauti ar pagerbti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nesnauskite, nes diena turėtų būti labai palanki. Sudarykite sutartis, kontraktus, publikuokite, pirkite, parduokite, reklamuokite, susitikite su giminaičiais, bičiuliais, tvarkykite juridinius formalumus. O gal jūsų laukia aistringas pasimatymas, pobūvis?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien turėsite pasirūpinti ne vien savimi, tačiau tai neatrodys našta. Malonu bus suvokti, jog galite būti kažkam naudingi. Gali tekti paskubėti tvarkant investicinius, mokesčių, palikimo, draudimo reikalus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iš pat ryto tvarkykite svarbiausius reikalus, ypač tuos, kurie susiję su ryšiais, sutartimis, informacija, reklama, derybomis. Panašu, kad artimos aplinkos žmonės, tarp jų kolegos ir giminaičiai, užvers jus pasiūlymais ir prašymais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Panašu, kad jums šiandien neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Didelė tikimybė, kad įsigysite suplanuotus pirkinius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors būsite emocionalūs ir jautrūs, bet gana racionaliai spręsite praktinius reikalus, aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate. Galite susidurti su kitokia nuomone bei interesais, tad ruoškite protingus argumentus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tikriausiai domėsitės menu, poezija, okultiniais dalykais, mistika. Kreipsite dėmesį į įvairius likimo ženklus: sapnus, pametimus, atradimus, nuojautas, ieškosite pranašiškos prasmės. Paviršutiniškas bendravimas vargins.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gana rimtai ruošitės savo planų įgyvendinimui. Palanku sudaryti sutartis, organizuoti kolektyvinius renginius. Apskritai labiausiai seksis tvarkyti tuos reikalus, kur tenka daugiau bendrauti, derinti nuomones, kalbėti, diskutuoti, organizuoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Atrodo, kad jums nepavyks išsivaduoti nuo darbų, tačiau lydės geresnė nuotaika, didesnis profesinis solidarumas. Gali nudžiuginti apčiuopiami darbo rezultatai. Nusimato susitikimas su senu draugu, simpatija, buvusiu partneriu ar pan.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką