Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 9d. 07:14

Horoskopas sausio 9 d., pirmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Kviečiame skaityti šios dienos astrologinę prognozę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Senos problemos gali atsinaujinti ir pasirodyti neįveikiamos. Neišsigąskite – tai laikinos negeros nuotaikos. Jei atidėsite problemų sprendimą savaitės pradžiai, viskas laimingai išsispręs. Šiandien patartina daugiau ilsėtis, bendrauti tik su bičiuliais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Imkitės to, kas anksčiau nepavyko ar buvo atidėta, – pavyks reikalus sutvarkyti gana greitai, tik būkite kiek lankstesni bendraudami. Atkreipkite dėmesį, kad netyčia neužgautumėte mylimo žmogaus ar sutuoktinio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nebūkite atlapaširdžiai – nei tvarkydami reikalus, nei jausmų srityje. Būtinai tarkitės su artimaisiais finansiniu klausimu: jums gali pritrūkti įžvalgumo. Galite būti linkęs pavyduliauti sutuoktiniui be pagrindo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Atidžiau įsiklausykite, ką kalbate mylimam žmogui, savo veiklos partneriui, susimąstykite, ką apie juos galvojate. Nors derėtų vengti lengvabūdiškumo, svarbių ar skubių reikalų atidėti nepatartina, – jie įstrigs.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Darbai gali sustoti, o asmeninė iniciatyva užgesti. Jeigu turite galimybių atidėti visus reikalus, taip ir padarykite. Tai neramus, įtemptas metas įsimylėjusiems ir sutuoktiniams: gali atsirasti priešiškumas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Trauks avantiūros, tačiau būkite pasiruošę, kad tie, kurie dabar žadės paramą, ateityje gali palikti jus vienus. Patys irgi mažiau žadėkite padėti – vargu ar pavyks įvykdyti įsipareigojimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Verta sisteminti nuveiktus darbus, gautą informaciją ieškant savo veiklos trūkumų ir būdų juos ištaisyti. Dėl smulkmenų nesinervinkite, labiau pasaugokite ramybę. Būkite atidesni mylimo žmogaus jausmams.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nemanykite, kad visas darbas veltui, kad jūsų niekas negirdi, nesupranta, nevertina. Dabar svarbu patiems parodyti daugiau dėmesio artimiesiems, sutuoktiniui ir dalykiniams partneriams: sulauksite gero atgarsio.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nerami diena. Būtina tvardytis, kitaip galite susipykti su kolega, savo vaikais ar antrąja puse, mylimu žmogumi. Pasistenkite atsiriboti nuo blogų minčių, nemalonių žmonių, siekite suteikti sau daugiau džiaugsmo. Pasistenkite anksčiau eiti ilsėtis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite suprasti ar sužinoti apie mylimą žmogų, sutuoktinį, dalykinį partnerį tai, kas buvo slepiama, tik nepraraskite savitvardos, ieškokite protingų kompromisų. Net jei to neatsitiks, venkite kritikuoti savo porą – būsite kvailai reiklūs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Teks labai susitelkti, kad pasiektumėte savo tikslą. Kad liktumėte patenkinti diena, imkitės tik svarbiausių reikalų ir nepriekaištaukite artimiesiems, – juk meilę galima parodyti ir subtiliau?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dalykiniams reikalams tvarkyti neblogas metas, keblumai gresia asmeniniuose santykiuose. Gali netikėtai atsiskleisti sena apgaulė, dėl kurios ryšitės nutraukti santykius.

Daugiau horoskopų vytautus.com

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką