Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 18d. 00:01

Horoskopas savaitei 01.18–01.24

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

Susipažinkite su astrologine prognoze savaitei.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę kils naujų idėjų, optimizmo, aktyvumo banga, greičiausiai gausite pasiūlymų iš draugų, kolektyvo. Vis dėlto į šio meto pasiūlymus ar idėjas žiūrėkite atsargiai, kruopščiai atsirinkite geriausias, suvokite, kam iš tiesų esate pasiruošę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei įdėsite šiek tiek pastangų, pažengsite į priekį profesinėje srityje. Gali kilti problemų su asmenimis, kurie jau kuris laikas įkyriai jus persekioja ar perša savo draugystę. Jei esate nusiteikęs, galite pirkti ar parduoti numatytus daiktus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūs šią savaitę leisite sau atsipalaiduoti, ji atneš džiugesnes nuotaikas bei naujas perspektyvas, idėjas, tačiau drauge ir pagundas, iliuzijas, ypač susijusias su užsieniu, tolimais ryšiais, kompiuterija, televizija, draugyste. Svarbu bus mokėti atsirinkti perspektyvias idėjas, atskirti jas nuo tuščių vilionių, pagundų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitė nelengva, kadangi bus daug nesusipratimų, jausitės jautrus net iki absurdo. Jei esate vienišas vėžys, galite tikėtis romantikos – todėl nesėdėkite užsidaręs namuose. Nedelskite apmokėti turimas sąskaitas, mat galite turėti bėdų su skolų išieškotojais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šis metas atneš konfliktų, klaidų, pagundų partnerystės srityje galimybes. Būkite ypač susitelkę, siekite objektyvumo, vertinkite savo reputaciją. Į paviršių kils problemos, jei tokių yra susitvenkę šioje srityje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią savaitę bus ypač aktualūs su sveikata susiję klausimai, taip pat teks rūpintis šeimos poreikiais, ypač vyresniųjų jos narių. Gali būti, jog patirsite didelį kantrybės išbandymą. Gal tai bus giminės susiėjimas, o gal tiesiog teks suteikti moralinę paramą. Darbe, jei turėsite dvejonių vienu ar kitu klausimu, kreipkitės patarimo. Valdykitės bendraudami su draugais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būkite atsargūs kelionės metu, saugokite asmeninius daiktus, nesivelkite į pokalbius su nepažįstamais asmenimis. Šią savaitę jums reikės pagalbos, todėl netylėkite ir kreipkitės į galinčius padėti. Jums vertėtų atidžiai išanalizuoti savo situaciją, tačiau sprendimų priimti neskubėkite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kelionės šią savaitę bus sėkmingos, stenkitės jų metu daug bendrauti. Nesitikėkite, kad kiti gyvens pagal duotus pažadus ir jūs nunusivilsite, o taip pat nebūsite priverstas vėluoti dėl kitų kaltės. Apie savo situaciją ar rūpimą klausimą pasitarkite su vyresnio amžiaus asmeniu. Bandykite taupyti pinigus, taip gal pavyks stabilizuoti savo finansus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Trūksta pinigų, o dėl to iš dalies kalta situacija namuose. Pasistenkite būti supratingi. Žmonėms, kuriuos mylite, darykite viską, ką galite geriausio. Darbe bus nelengva, nes susidursite su pasipriešinimu jūsų veiksmams. Nesidalinkite informacija su bet kuo, mat tuo gali pasinaudoti konkurentai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gali būti, kad nesate patenkintas aplinkinių veiksmais, tačiau savo suirzimo nerodykite, mat kontroliuodami save pasieksite daugiau. Šią savaitę užsiimkite fizine veikla, kuri suteiks jums energijos. Darbe galite patirti nemažai streso dėl atleidimų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Aplankykite žmogų, kuris pastaruoju metu jaučiasi gan prastai – savo vizitu pradžiuginsite jį ar ją. Kontroliuokite savo emocijas ir viskas klostysis taip, kaip numatote. Pasitikėjimas savimi stabilizuos jūsų poziciją. Nepasiduokite spaudimui iš artimųjų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Praleiskite daugiau laiko su savimi, tuomet išvengsite konfliktų su kitais šeimos nariais. Atrodo, kad šiuo metu išleidžiate daugiau nei uždirbate. Būkite atsargūs, kad nepriveltumėte klaidų darbe. Būkite pasirengę greitai reaguoti, jei norite likti priešakyje savo srityje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką