Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 02.14–02.20

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės Jums žada šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki geidžiamo tikslo liko visai nedaug, bet tie paskutinieji žingsneliai gali kainuoti labai brangiai. Seksis mėgstantiems ir mokantiems įtemptai dirbti. Savaitės eigoje meškos paslaugą padarys pernelyg didelis savikritiškumas, bet galų gale reikalai susiklostys jums palankiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Originalus jūsų požiūris ar siūlomi nestandartiniai darbo metodai vargu ar bus tinkamai įvertinti. Netikrumo, nesaugumo jausmas trukdys susikaupti. Turite patikėti, kad jūsų potencialas pakankamai didelis ir patiems rimčiausiems darbams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Perdėtas drovumas ar kuklumas gali sutrukdyti jums pasinaudoti susiklosčiusia padėtimi ir išgauti iš jos maksimalios naudos. Nevadovaukite kitiems, nenurodinėkite, kur jie turėtų eiti ar ką daryti – bus daugiau bėdos nei naudos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pats laikas siekti naujų žinių, kelti profesinį lygį. Jei nuolat dalyvausite triukšminguose vakarėliuose ar gimtadieniuose, greitai pavargsite, o naudos bus mažai. Nesijausite tikrai gerai net artimų draugų kompanijoje. Antroje savaitės pusėje dosnios ir įvairialypės asmenybės gali tikėtis naujų sąjungininkų ar šalininkų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Bręsta vidinės permainos. Kol jos dar nėra jums pačiam visiškai aiškios, venkite pernelyg atvirauti, nors tikrai artimi draugai ir šeima veikiausiai jus suprastų ir palaikytų. Mąstantys apie amžinąsias vertybes įžvelgs naujų prasmių įprastuose daiktuose ir reiškiniuose.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje galimas įtakingų žmonių konfliktas, pasistenkite į jį neįsivelti, kita vertus, nepraleiskite progos sužinoti kažką įdomaus ar naudingo jums asmeniškai. Dėl nuovargio ir įtampos penktadienį galite tapti pernelyg dirglus ir nervingas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sėkmės darbuose pasieksite netikėtai lengvai. Būtų pravartu išnagrinėti pritaikytus metodus ir apsispręsti, kaip pasinaudosite įgyta patirtimi ateityje. Neskubinkite įvykių, nebėkite ten, kur galite ramiai nueiti. Savaitgalį galite pasijusti visų užmirštas, niekam nereikalingas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Greičiausiai turėsite daugybę naujų minčių ir idėjų. Kai kurias iš jų verta pamėginti įgyvendinti. Bendražygių kuo toliau, tuo mažiau liks, bet tai neturėtų jūsų sustabdyti. Stenkitės skaičiuoti ir mąstyti racionaliai, bet intuityvių sprendimų taip pat nereikėtų iš karto nurašyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei ketinate įsivelti į rizikingą veiklą, kažin ar ją vainikuos pasiektas tikslas, bet audringų emocijų banga garantuota. Savaitės viduryje vilčių išsipildymo tikrai nesitikėkite. Tiesa, kai kuriuos planus įgyvendinti vis dėlto pavyks, bet su daugybe pataisų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai susikaupimo, rezultatų suvedimo, išvadų darymo metas. Tačiau vėlesnis metas tinkamas pradėti kažką naujo, kloti pamatus Galimi iš pirmo žvilgsnio viliojantys pasiūlymai, bet prieš pakeldamas sparnus verčiau dar kartą pasverkite visus pliusus ir minusus. Tolimos kelionės vargu ar bus sėkmingos, ypač antroje savaitės pusėje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitė palanki siekiantiems žinių ir profesinio meistriškumo. Radikalios naujovės kol kas gali palaukti, ypatingų permainų taip pat verta vengti. Pagalbos ar paramos kol kas nesitikėkite, kur kas patikimiau viską daryti savo jėgomis. Santykiuose su artimaisiais kur kas svarbiau ne kiekybė, o kokybė.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darbe būkite nuolaidesnis kolegoms – jie gal ir klysta, užtat yra nuoširdūs ir įsitikinę savo teisumu. Emocinė įtampa neišvengiama, tiesiog pasistenkite ją sumažinti iki minimumo. Nepamirškite palaikyti santykių su draugais ar giminėmis – jei negalite aplankyti asmeniškai, bent jau paskambinkite jiems savaitgalį.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką