Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 02.28–03.06

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės Jums žada šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Daug nuotykių ir nežinomybės – tačiau jie bus malonūs, ne skaudinantys ir neišmušantys iš vėžių. Patartina susitvarkyti viską, kas tik guli ant širdies, tai būtina dėl to, kas jūsų laukia. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali būti, kad aplinkybės ne tokios idealios, kad galėtumėte rizikuoti pinigais ar reputacija – įvertinkite viską nuo iki. Šiuo metu itin aktualus konfliktas tarp jūsų ir jūsų tikslų. Gali būti, kad jums maišo trečias asmuo. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kad ir kokios naujienos jus užkluptų – astrologai pataria rizikuoti ir nepaleisti galimybių iš rankų. Labiausiai jums šiuo metu trūksta ryžtingumo, drąsos tam tikro asmens atžvilgiu ir suvokimo, kad dėmesį privalote rodyti nuolat. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kiek tik turėjote idėjų – visas jas galėsite įgyvendinti, nes pakaks tiek fizinių, tiek protinių resursų. Koją jums gali pakišti tik tingėjimas ar atidėliojimas – vadinasi, neleiskite sau pasiduoti šioms apatijoms. Skambinkite, susitikite, ruoškite pasiūlymus, veržkitės į namus, organizuokite varžybas – svarbiausia veikite čia ir dabar. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Per daug mąstote ir per mažai veikiate – kaip sakoma, geriausios mintys ateina ne galvojant. Galite save pakeisti tik gyvendami kiek kitaip, t. y. pasiduokite minutės džiaugsmui, gyvenkite šia diena. Kuo mažiau mąstysite apie rytdieną, planuosite gyvenimą – tuo geriau jausitės. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Aplinkinių juokeliai ar pastabos jūsų nedomins, nesigilinsite į kitų nuomones, jeigu jos pasirodys paviršutiniškos ar neapgalvotos. Tai gerumo, nuoširdumo, atsidavimo laikas ne tik savo poreikiams, bet ir tų asmenų, kurie jums netgi ne pažįstami. Kai kuriems bus keista regėti jus pasinėrusį į dvasingumą, į gėrį, į pagalbą. Galbūt kai kuriuos erzins, tačiau tai truks neilgai. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Neleiskite sau šią savaitę pasiduoti tinguliui, daugiau judėkite, sugalvokite kokią linksmą atrakciją sau ir savo artimiesiems – ypač jeigu galėsite tai sau leisti savaitgalį. Mažiau vartokite kofeino, dėl jo gali išsibalansuoti organizmas, vis labiau jausite miego trūkumą. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gausite tiek, kiek dabar ir trokštate – nei daugiau, nei mažiau. Gyvenimas pasirodys toks puikiai suplanuotas ir idealiai pritaikytas jūsų poreikiams, kad bus sunku suprasti tuos, kurie nesiliaus skųstis. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jausitės keistai, ypač savaitės pradžioje, tačiau tai nepamaišys Jūsų puikiai nuotaikai ir ketinimams pradėti dar geresnį gyvenimą. Jums reikėtų daugiau ir atsakingiau planuotis laiką, kadangi šiuo metu jį švaistote, o taip prarandate pinigus ir gerus įvertinimus. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nebesvyruokite, išspręskite seniai ramybės nedavusį klausimą. Negalvokite per daug ilgai – kaip jaučiate, taip ir pasielkite. Nepaisykite kitų nuomonės – sėkmė ir likimas priklauso tik nuo Jūsų. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jeigu turite šalia artimą žmogų – suvienykite jėgas ir stenkitės visus nesklandumus įveikti drauge. Nerodykite savo nepasitenkinimo ir dažniau pagalvokite, kokią įtaką gali padaryti Jūsų žodžiai. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Užbaikite anksčiau pradėtus darbus, nes savaitės pabaigoje tiesiog viską norėsis mesti. Vakarais gali užplūsti nostalgija, daug mąstysite apie praeitį, užplūs mintys apie žmones, kurių galbūt šalia net nebėra.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką