TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 03.07 – 03.13

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės Jums žada šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jums seksis šiuo metu beveik viskas, tačiau didžiausia sėkmė bus tų rankose, kurie bus „pirmame plane“, t. y., kurie galės valdyti situaciją. Palankiai klostysis reikalai tiems, kurie dirba ant scenos, kurie veda pokalbį ar sandėrį. Jums gali atsiverti galimybės pradėti savo verslą ar sudalyvauti artimo žmogaus verslo kūrimo procese – jokiu būdu neatsisakykite pasiūlymo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę gali atsiverti nuostabios galimybės. Greičiausiai turėsite galimybę pailsėti, todėl nejausite kažkokių suvaržymų, kad reikia daryti vieną, o ne kitą, jog būtina dirbti tuo laiku, o ne kitu ir pan. Jūs turėsite pasirinkimo laisvę, jeigu nebūsite tinginiai ar neryžtingi, sėkmė pati jūsų ieškos. Beje, patariama šią savaitę vadovautis posakiu, kad geriau mažiau, tačiau geriau.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Saugokite sveikatą, nesusižeiskite. Kitą savaitę dėmesio centre atsidurs turtiniai interesai, mokesčių reikalai. Nerimą kels mažėjančios pajamos arba vėluojantys atsiskaitymai už darbus. Nevenkite kontaktų, nes gausite naudingos informacijos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandieninis jūsų elgesys pasitarnaus ateityje, nesvarbu, ar tai bus dalykiniai ar artimi santykiai. Būtinai parodykite dėmesio tiems, su kuriais susipažinote neseniai: paskambinkite, pasiteiraukite, kaip laikosi; neatsakykite niekam patarimo ar pagalbos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atrodo, kad savaitės pradžioje elgsitės gana neatsakingai. Pasirodys, kad esate kažkam kažką pažadėję ir neištesėję, taip pat gali išaiškėti dvigubas žaidimas jausmų sferoje. Būsite linkę arba pervertinti savo galimybes, arba deramai jų neįvertinti. Sukaupkite ryžtą, jėgas ir pasinaudokite palankiomis progomis, susijusiomis su darbu, uždarbiu. Periodo pabaiga gera įvairiems vizitams, pokalbiams, deryboms.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tai laikas, kuomet turėsite pakovoti už tam tikrus tikslus, nors iki finišo dar toli, tačiau dabartinis periodas dėkingas tuo, kad turite kovai pakankamai daug jėgų. Kai kurie šio ženklo atstovai gali jaustis prasčiau: skaudės galva, gels kojas, jausitės išsekę. Turėsite valdyti savo emocijas, kitaip susipyksite su tais, kurias bendrausite ar turėsite bendrų darbų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiuo metu norėsis išbandyti naujas sferas: pasinerti į darbus, kuriems trūksta žinių, užsiimti hobiu, kuriam visada trūko laiko ir panašiai. Šiuo metu turėtumėte praplėsti draugų ir pažįstamųjų ratą, užmegzti naujų, karjerai palankių santykių ir visos jos bus mielos, su žmonėmis norėsis bendrauti, o ne jų vengti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pastebėsite, kad kažkokie įvykiai ar tam tikri žmonės jums kelia nuolatinę baimę arba dėl to nesugebate susikoncentruoti, siekti tikslų ir gyventi be vidinio nerimo. Jūsų užduotis – susidoroti su baimėmis, raskite jų priežastis ir paieškokite savyje drąsos visą tai pakeisti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būkite nuoširdūs ir neverskite visų klaidų tik aplinkiniams. Gali pasikeisti santykiai su tėvais. Jeigu seniau su jais pykitės, nepriėmėte nuomonės ir pastebėjimų – dabar prisiminę smulkiausius aspektus, atkapstysite, kad tikriausiai jie buvo teisūs. Nepasididžiuokite ir susitaikykite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Seksis reikalauti skolų, priminkite draugams, kad jos nėra amžinos. Vertėtų atsisakyti sumanymų atnaujinti garderobą rudeniui, įsigyti naujų, didelius pinigus kainuojančių daiktų – tokius planus atidėkite vėlesniam laikui.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Didžiausias aktyvumas pasireikš darbe ir karjeros siekime. Tačiau iki to eisite nelengvą kelią, galimas daiktas, kad reikės pašalinti trukdančius žmones, netinkamus sprendimus ar tiesiog savo neryžtingumą. Jei ir tai nepadės, privalėsite rasti naujų kelių, kad tikslai ir svajonės pradėtų eiti tinkamu įgyvendinimo keliu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būkite ryžtingi ir pakovokite už savo laisvę. Šią savaitę jus gali „pavesti“ kažkas iš artimų žmonių: giminaitis, sesuo, brolis, mama ar tėtis, draugai. Jie pasakys apie jus kažką tokio, dėl ko ir patys gailėsis ir jums dar teks aiškintis, kad situacija nėra tokia, kokia buvo pristatyta svetimiems.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką