Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 03.28–04.03

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės Jums žada šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Neskubėkite priimti sprendimų, mokėkite sulaukti savo valandos, o ji ateis – tiesa, teks palaukti antros savaitės pusės. Pirmąją geriau atsiriboti nuo intensyvios dalykinės veiklos, labiau atsidėti namams, šeimai. Šis laikas gali būti gana sunkus asmenims, dirbantiems vadovo darbą, mat teks atsitraukti į antrą planą, išmokti pripažinti ir žemesnes pareigas užimančių asmenų teisybę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jums nestigs nei geros nuotaikos, nei gerų idėjų, nei draugų pagalbos ar fortūnos dėmesio. Aktyviausios bus pirmosios darbo savaitės dienos, kai reikėtų spėti atlikti svarbiausius darbus. Šis laikas žada smagius bei naudingus susitikimus, įdomias pažintis, kai kam ir lemtingus jausmus bei atsakingus sprendimus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Atėjo naminio poilsio, atsipalaidavimo metas, tad mažinkite darbų apimtį – viskam neužteks ne tik entuziazmo, bet ir jėgų, sveikatos. Būtų gerai atsirinkti, kas svarbiausia, atsiriboti nuo atidėliotinų, antraeilių darbų. Neapsiriksite, jei dabar paieškosite pagalbininkų mažiau reikšmingiems darbams atlikti, tada mažiau pavargsite, neprarasite gero ūpo ir sėkmingai atliksite tai, ko tikrai negalima niekam patikėti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Reikia spėti priimti svarbius moralinius, finansinius sprendimus. Tai bus geras laikas atsakingiems dalykiniams susitikimams, susitarimams, kelionėms į užsienį. Taip pat turėsite progą perdaryti nepavykusius darbus, ištaisyti klaidas ar pagaliau iš naujo imtis to, ką kažkada darėte, ką mėgote, bet dėl kokių nors aplinkybių atsisakėte.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitė bus kiek įtempta, provokuos maištauti, priešinti save aplinkiniams. Gali teks savo ar ne savo noru pakovoti darbe už savo idėjas bei teises, susigrumti su konkurentais. Siekite likti korektiški bendraudami su kolegomis, šefu. Ir nebūkite tikri, kad jie nepasirengę paieškoti jūsų silpnų vietų, kad netapsite intrigų auka. Konfliktiškumas dabar nenaudingas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turėdami puikią progą nustebinti pasaulį savo asmenybe, imkitės iniciatyvos, kad įvykius pakreiptumėte reikalinga linkme. Ir būkite tikri – jums pavyks parodyti, kas yra kas. Dabar jūsų pranašumas taps akivaizdus. Visgi į savaitės pabaigą galite sulaukti nemalonių netikėtumų, tad būkite apdairūs.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Turėtumėte atisakyti visko, kas rizikinga, nepatikima, gal net neteisėta. Kita vertus, apgalvotais ir gana nerizikingais veiksmais tiktų spręsti senos skolos arba bankrutuojančio reikalo problemą. Tai gana sėkmingas laikas, kai pagalba nukrinta iš dangaus ir dar tokia, kokios reikia.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tai gana romantiškas laikas, tad galimi lemtingi susitikimai su savo būsimąja pora. Vykti į kelionę tiek darbo reikalais, tiek papramogauti, pailsėti geriausia būtų dabar, neatidėliojant – patirsite didelį poreikį plėsti savo akiratį, žinias, pažinčių ratą, ugdyti naujas galimybes. Galite rizikuoti – dabar bus sunku sugadinti reikalus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tai bus tikrai nebloga savaitė, kai svajonės ims įsikūnyti, bus atkurtas teisingumas. Viskas, ko tik imsitės, duos naudos, atneš sėkmę. Tai geras laikas plėsti veiklą, dalykinius kontaktus, vykti į kelionę ir apskritai ieškoti naujų galimybių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atsivers puikios galimybės kompensuoti tai, ką anksčiau praleidote, atlikti tai, ko nespėjote, kam stigo ryžto. Dabar galite drąsiai rizikuoti. Kita vertus, nepatartina pamiršti ir taktiškumo – tai neleis peržengti pavojingos ribos bendraujant ir apkaltinti jūsų išpūstomis ambicijomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dabar jūsų užmojai išties didžiuliai – esate pasirengę radikalioms permainoms, dabar joms pats laikas. Tad nestovėkite vietoje, kuo energingiau judėkite į priekį. Būtent dabar aiškiai regite savo ateitį ir puikiai žinote, kuria linkme reikia judėti, kad pasiektumėte savo tikslus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tinkamas laikotarpis ieškoti draugų, sąjungininkų, rėmėjų. Per šį laiką sėkmingai spręsis materialinės problemos, tik bus svarbu nesivelti į finansines avantiūras. Gana nesmagios gali būti paskutinės savaitės dienos – galite padaryti lemtingų klaidų. Bus pavojinga ką nors keisti – vėliau sau to neatleisite. Jokių ambicijų, jokių pretenzijų – tvarkant tiek meilės, tiek dalykinius reikalus.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką