Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 05.17–05.23

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės žada šiai savaitei.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę lengvai spręsite sunkiausius uždavinius, kurie anksčiau jums buvo neįkandami. Nevenkite naujų darbų, net jeigu jie iš pradžių atrodytų esą neperspektyvūs. Šeimoje pasistenkite elgtis santūriai, priešingu atveju jūs neišvengsite kivirčų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Patartina ramiai, neskubant tvarkyti tarnybinius ir buitinius reikalus. Šis laikotarpis tikriausiai bus tinkamiausias metas visoms atidėtoms problemoms spręsti. Jei ketinate susitikti su verslo partneriais, vykti į užsienį – viskas turėtų sektis. Tik stenkitės nesielgti žioplai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų emocinis lankstumas ir geranoriškumas padės pakloti finansinės gerovės pamatus. Galite ne tik atkakliai siekti užsibrėžto tikslo, bet ir domėtis naujomis bei perspektyviomis veiklos sritimis. Savaitės pabaigoje pavyks išsiaiškinti asmeninius santykius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei tik galite, elkitės išmintingai ir niekur neskubėkite. Tai jums padėtų rasti naujus senų problemų sprendimus. Darbe venkite nereikalingų pokalbių su vyresnybe, verčiau atsižvelkite į partnerių ir kolegų nuomonę. Tai jums leis blaiviai įvertinti padėtį ir išvengti nuostolių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje tvarkysite einamuosius reikalus ir analizuosite jau atliktų darbų rezultatus. Bet jokių naujų projektų kol kas nesiimkite. Savaitės viduryje gali iškilti nemalonių problemų – pažiūrėkite į jas filosofiškai ir paklausykite bičiulių patarimo, kaip jas išspręsti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neturėtumėte būti pernelyg aktyvūs. Visuose darbuose pravers atsargumas ir apdairumas. Versle ar valstybinėje tarnyboje mažiau klausykite patarimų, o daugiau pasikliaukite savo intuicija. Nuojauta jums padės rasti garbingą išeitį iš keblių situacijų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Patartina šiuo laikotarpiu neparodyti savo silpnumo, kitaip galite patirti didelių finansinių nuostolių. Šis metas palankus bylinėtis ir visiems juridiniams klausimams spręsti. Savaitės pabaigoje būtų pravartu apsilankyti teatre, parodoje ar tiesiog pasivaikščioti gryname gamtoje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kasdieniu sąžiningu darbu pelnysite netikėtą atlygį. Gal tai bus pagyrimas iš įtakingo asmens, o gal gausite premiją? Gali atsitikti taip, kad jūs atsidursite dėmesio centre, o aplinkiniai žmonės stengsis susitikti su jumis, domėsis jūsų nuomone visais be išimties klausimais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Metas neblogas, jei norite kelti savo profesinį lygį. Svarbiausia – neskubėkite, apribokite kontaktus su partneriais ir kolegomis, o spręsdami visus reikšmingus klausimus pasikliaukite tik savo intuicija. Vadovaukitės gyvenimo išmintimi, ji padės pakreipti situaciją tarnyboje jums naudinga linkme.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Norėsis išplėsti savo profesinę ir komercinę veiklą. Bet šis ketinimas nesirems realiu padėties vertinimu. Jūsų veiksmai tikriausiai bus impulsyvūs, o įvykiai ne kartą pastatys jus į keblią padėtį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Elkitės pasyviau nei įprastai, mat šiuo momentu situacija nepalanki rimtiems kontaktams ir deryboms, todėl, jeigu yra tokia galimybė, verčiau atidėkite juos vėlesniam laikotarpiui. Pagalvokite apie pirkinius savo namams – tai bus ir naudinga, ir malonu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rekomenduojama šiuo metu susilaikyti nuo tolimų kelionių. Apčiuopiamos naudos duos konkreti veikla, jums puikiai seksis dirbti nuobodų ir neįdomų darbą. Visą laisvalaikį ateinančią savaitę skirkite buitiniams reikalams, šeimai arba mylimam žmogui.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką