TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei (05.30 - 06.05)

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Susipažinkite su horoskopu visai savaitei.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Avinas

Kaip gerai, jei kitą savaitę išeis suderinti malonumus su tuo, kas naudinga! Kaip gerai, kad tai, kas patinka jums, taip pat tarnaus ir jūsų piniginei! Ko daugiau galima benorėti? Tačiau savaitės viduryje gali iškilti klausimas ar tai, ką jūs darote 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, yra tikrai teisinga? Norint atsakyti į šį klausimą, reikės būti tikrai sąžiningam pačiam su savimi. Atsakymai neateis lengvai, tačiau jie gali padaryti jūsų gyvenimą pilnavertiškesnį.

Jautis

Šią savaitę jus kankins klausimas dėl atsakomybės ir užduočių delegavimo. Ar atiduoti kai kurias savo užduotis kitiems? Vienas žmogus gali padaryti daug, tačiau ne viską. Todėl jums bus svarbu surasti gerus talkininkus ir atsiduoti bendradarbiavimui. Jums bus reikalingas patikimas partneris, kuris taip pat padės jums atskleisti savo geriausias profesines savybes.

Dvyniai

Nostalgija, romantika, grožis ir skausmas... Tai puikiai apibrėžia jausmus šią savaitę. Neleiskite žmonėms, kurie nesilaiko savo žodžio, bei neatitinka jūsų vertybinės skalės, reguliuoti jūsų gyvenimo. Būkite patys atsakingi už savo sprendimus, nors žinokite, kad laisvė brangiai kainuoja. Ne visi jūsų sprendimai gali būti teisingi, tačiau net jei ir taip, geriau pačiam padaryti klaidą ir iš jos pasimokyti, nei tūpčioti vietoje ir laukti kažkieno patarimo.

Vėžys

Neropokite atgal ir neieškokite praeities tiesų. Vien dėlto, kad jūsų ženklas vėžys, nesitapatinkite su atbuline eiga, stenkitės visada gyventi šia diena. Laikas suvokti savo erdvę ir sutvarkyti santykius su tėvais. Laikas išmokti būti savimi ir tokį save pamilti. Tik tokiu būdu jūs užsitikrinsite vidinę laimę ir nesižvalgysite nereikalingai atgal.

Liūtas

Visą savaitę būsite labai darbštus ir darbingas. Už tai jums bus atlyginta ilgai lauktais projektais ir naujais užsakymais. Būsite pripažinti savo vadovybės arba svarbių partnerių. Neslėpkite savo žinių ir nesikuklinkite reikštis viešai, šios jūsų savybės gal dar nebuvo tinkamai įvertintos. Daug kas jumis žavėsis ir prašys patarimų, kaip sėkmingai atlikti savo kasdienes užduotis.

Mergelė

Būsite švelnūs ir kartu tvirti, linkę mokytis iš kiekvieno, kurį sutiksite savo kelyje, aplinkybės bus jums palankios gauti tai, ko norite. Visada savo gyvenime mėgavotės būti visų priešaky, o šią savaitę tuo net didžiuositės. Jūsų gyvenime laukia didelis progresas, šuolis į pinigus, šlovę, prabangą, susižavėjimą, meilę ir, žinoma, pavydą ir didelį apgavysčių skaičių.

Svarstyklės

Negalite mokytis išminties, nes išmintis glūdi giliai mūsų viduje. Nepainiokite žinių ir išminties, nes tarp jų dažnai nėra tiesioginio ryšio. Pabandykite pasigilinti į Rytų dvasinį paveldą ir metodų įvairovę, tai gali padėti jums atsakyti į jus užplūdusius egzistencinius klausimus. Semkitės žinių iš aplinkinių, nes kiekvienas sutiktas jūsų kelyje, gali jus kažko naujo ir svarbaus išmokyti. Neužmikite savo komforte "ant laurų".

Skorpionas

Pasistenkite šią savaitę išeiti iš kasdienės rutinos rato. Žingsnis po žingsnio jūs galite pakeisti tai, kas atrodo yra nepajudinama. Pasistenkite atsiriboti nuo tamsos ir sąstingio, ieškokite naujų sprendimų, gal net pasukite namo kitu keliu. Pažvelkite į daiktus kitaip ir tai padės pamatyti jūsų gyvenimą kitoje šviesoje. Siekite meilės ir grožio. Aplinkiniams taip pat bus maloniau su jumis bendrauti, kai būsite pakiliai nusiteikęs.

Šaulys

Šią savaitę nustumsite šalin juodą debesį, kuris temdo jūsų pasitikėjimą savimi prieš kolegas ir pavaldinius. Neleiskite savo silpnybėms savęs užvaldyti, tačiau ir neverkite pasislėpę iš bejėgiškumo. Dažnai problemos, kurios atrodo milžiniškos, yra mūsų pačių susikurti muilo burbulai, kurie vieną dieną sprogsta. Turėkite ryžto ir drąsos pažvelgti savo baimėms į akis ir gal pavyks jų nusikratyti.

Ožiaragis

Nors ir mėgstate imtis kelių užduočių vienu metu bei bandote važiuoti dvejais dviračiais iš karto, tačiau tai ne visada gerai baigiasi. Gyvenimas turi savo nerašytas taisykles ir privalu jų laikytis. Negalite pasiduoti svajonėms, nes realiame gyvenime reikia pasirinkti vieną vienintelį kelią. Taip pat reikia prisiimti atsakomybę, jog galite padaryti ir klaidą, tačiau nebijokite. Kiekvienas kelias jus vis tiek kažkur nuves.

Vandenis

Galite jaustis, jog gyvenimas jums yra atšiaurus. Pasistenkite išsivaduoti iš stereotipų ir jūsų senelių tradicijų. Jūs esate laisvi pasirinkti savo kelią ir nuspręsti, kas jums yra šioje situacijoje geriausia. Stebėkite jus supančius ženklus, jei jus lydi nelaimės, pagalvokite, ką jūs darote ne taip. Gal tai nėra taip sudėtinga ištaisyti?

Žuvys

Jums patinka dygliai, lyg jūs būtumėte dilgėlė, o ne žmogus. Jums patinka kančia, tačiau turite nepamiršti, kad tas, kuris kenčia, žaloja pirmiausiai save. Negalėjimas atleisti ir atverti sužeistos širdies stabdo visą jūsų tolimesnį vystymąsi. Tai jus nuneš tik į vienišumo, liūdesio ir širdgėlos jūrą. Dabartinė situacija riboja tiek jūsų finansus, tiek ir sveikatą bei santykius su artimu žmogumi. Stenkitės nebesigilinti į savo ego ir viską palikti likimo valiai. Naštos nusimetimas nuo pečių jus išlaisvins.
 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką