Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 6d. 06:30

Horoskopas savaitei 06.06–06.12

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką žada žvaigždės Jums šią savaitę.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Venkite prekybos agentų, kurie bandytų jus įtikinti ką nors pirkti, nes šiuo metu jiems atsispirti bus beveik neįmanoma, o praėjus porai dienų jau gailėsitės iššvaistę visą krūvą visiškai nereikalingiems daiktams. Kažkas iš artimų žmonių ant jūsų pyks. Pasistenkite susėsti ir ramiai pasišnekėti bei pabandyti išsiaiškinti, iš kur ir dėl ko atsirado tas pyktis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Naudokitės pasitaikiusia proga įgauti geresnę formą. Paplaukiokite, pabėgiokite arba bent jau pažaiskite badmintoną su draugais ar artimaisiais, svarbiausia, jog ką bedarytumėte, darykite tai po atviru dangumi, nepaisant oro sąlygų – ar švies saulė, ar lis vasariškas lietus, bet jums tai bus išties į naudą, nes padės pasiekti dvasinę pusiausvyrą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią savaitę gali iškilti šiokių tokių nesutarimų su artimu jums žmogumi, tačiau neapgailestaukite – nieko rimto. Jūs nesudėtingai viską išspręsite ir labai ramiai praleisite visą pirmąją savaitės pusę. Savaitės gale visgi teks stačia galva pulti į darbą, kadangi kuo toliau, tuo mažiau dėmesio jam skiriate.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę jus lydės sėkmė. Jau buvote pasiilgę jos, ar ne? Tad nepaleiskite ir naudokitės proga, nes ji ilgai niekuomet neužsibūna vienoje vietoje. Savaitgalį būsite nusiteikę meilei, tad pasistenkite praleisti laiką kuo romantiškiau. Iš esmės, nederėtų daryti nieko intensyvaus, susitikite su draugais ar nueikite į kiną.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite labai aktyvūs bei darbštūs, tad pasistenkite nuveikti kiek įmanoma daugiau. Po darbo jūsų širdžiai reikės meilės, tad praleiskite vakarus romantiškai. Jei jums kils noras kritikuoti artimą žmogų, tai verčiau sukąskite dantis, nes įgelsite jam be reikalo. Jei bus proga, neatsisakykite pakeliauti, kad ir savaitgaliui. Aplinkos pakeitimas jums išeis į naudą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Derėtų užsiimti meditacija bei joga, šiuo metu jums tai tikrai praverstų, na o atsipalaidavus bus kur kas lengviau bendrauti su aplinkiniais. Nusipirkite sau tai, ko senai norėjote. Pinigai juk tam ir yra uždirbami, kad juos išleistumėte ir pasijustumėte laimingi. Neverta jų laikyti kojinėje, nors jūsų partneriui gali atrodyti kitaip.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Idealistas – šis žodis būtų pats tinkamiausias jūsų apibūdinimas šią savaitę. Jis padės siekti iš gyvenimo maksimumo. Kažkoks įvykis gali sutrikdyti jūsų rutiną ir įnešti į kasdienybę šį tą naujo. Taip pat stenkitės nuveikti ką nors teigiamo, nukreipkite visas savo jėgas į kokį nors pasirinktą teigiamą tikslą. Išsirinkti juk neturėtų būti sunku, prisiminkite ką mėgdavote daryti paauglystėje. Seni hobiai nemiršta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią savaitę jus supantiems žmonėms reikės lyderio, tad kodėl gi jums juo nepabuvus? Tik belyderiaudami nepamirškite, jog derėtų susirūpinti savo sveikata. Ar senai buvote pas gydytoją? Nuolatinis stresas bei viršvalandžiai padarė savo juodą darbą. Tad paskubėkite išsitirti, jei jaučiate kažkokius negalavimus. Laiku diagnozuota problema yra daug lengviau pagydoma.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią savaitę jums iškils sunkumų, susijusių su vaizduote. Jei tiksliau, tai ji kažkur dings, tad keletą dienų teks mažiau galvoti ir daugiau dirbti, kad darbu galėtumėte kompensuoti vaizduotės stoką. Taip pat atkreipkite dėmesį į smulkmenas, kitaip praleisite šį tą iš pažiūros menko, bet iš tikrųjų labai svarbaus. Galbūt susijusio su jums labai rūpinčiu žmogumi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitė bus labai tinkama įvairiausių sutarčių pasirašinėjimui (tik nepamirškite jų persiskaityti). Jei iki šiol nepriekaištingai dirbote, tai dabar būtų neblogas metas prašyti paaukštinimo, na arba bent jau atlyginimo pakėlimo. Taip pat dirbant derėtų pasitelkti kuo daugiau fantazijos, tuomet darbo rezultatai pranoks ne tik jūsų, bet ir jūsų bendradarbių lūkesčius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią savaitę jus aplankys sėkmė, tad gausite viską, ko tik norite, tačiau sėkmę labai lengva nubaidyti neįgyvendinamais norais, tad būkite atsargūs. Savaitės antroje pusėje būkite kažkieno kito sėkme, išpildykite artimo jums žmogaus norus. Visa savaitė bus ganėtinai rami ir harmoninga, be įsimintinų įvykių. Apsvarstykite savo gyvenimą, ir įvertinkite, ar tikrai darote, tai ką norite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią savaitę galvosite apie laimę, ypač pirmosiomis jos dienomis. Jūs galvosite apie tai, ar atneša materialūs dalykai taip trokštamos laimės, ar kaip tik – atitolina nuo jos. Padiskutuokite apie tai su kokiu nors protingu bei patyrusiu žmogumi, geriau netgi ne su vienu, kad galėtumėte prieiti prie tikslesnių išvadų. Būkite itin mandagūs su bendradarbiais, nes priešingu atveju galimi konfliktai darbe, kurie tikrai nepriartins jūsų laimės.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką