Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 06.13 – 06.19

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką žada žvaigždės Jums šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gali tekti įveikti pasipriešinimą ir kliūtis siekiant savų tikslų. Atkaklumas ir darbštumas, o taip pat kruopštumas padės įvykdyti daugelį troškimų. Tačiau nebūkite perdėm maksimalistai, nenorėkite gauti visko iš karto. Gobšumas kažin ar padės praturtėti, o perdėtas egoizmas gali atgrasyti artimus žmones. Jei nebūsite savanaudiški, išvengsite daugelio galimų nemalonumų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Norite išties gerai jaustis? Pradėkite naują gyvenimą, išsivaduokite iš senojo kiauto, judėkite, sportuokite, būkite kuo daugiau gryname ore, pasinerkite į gaivų ežero vandenį. Puikus metas ryžtingiems sprendimams – atsikratyti žalingų įpročių, besaikio vartojimo. Svarbi pradžia. Kas žino, ar nepritūksite valios ir užsispyrimo? Viskas jūsų pačių rankose. Žvaigždės šią savaitę žada, kad nestokojantys ryžto, pramins naują sveikesnio gyvenimo taką.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tai ne pats geriausias metas imtis svarbių projektų, ypač susijusių su finansinėmis rizikomis. Būkite atidūs ir atsargūs, galite sulaukti viliojančių pasiūlymų, žadančių aukso kalnus, tačiau nevykite lengva ranka jums kylančių abejonių ar įtarimų. Jei neturite aiškių atsakymų, neskubėkite, po kurio laiko gali daug kas paaiškėti. Imkitės tų darbų ir reikalų, kuriuos puikiai išmanote ir pasikliaukite artimiausiais žmonėmis, vengdami abejotinų pažinčių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę pateisinama viskas – ir energija trykštanti veikla, ir tingus noras nieko neveikti. Daug kas priklausys ne tik nuo jūsų valios, bet ir kai kurių paprastų, tačiau svarbių aplinkybių – pavyzdžiui, ar pavyks gerai išsimiegoti. Savaitės viduryje gali kamuoti miego sutrikimai, tokiu atveju nesiimkite sunkių darbų, stenkitės labiau astipalaiduoti. Taisyklė, kurios turėtumėte nepamiršti, kad ir ką bedarytumėt – kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Tad kuo daugiau gerų darbų, tuo didesnis pasitenkinimas. Ir atvirkščiai – kiekvienas bloga linkintis veiksmas, gali virsti žala sau pačiam.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią savaitę nevertėtų tikėtis ir laukti kokios nors pagalbos iš šalies patekus į keblią padėtį. Tuėtumėt kapstytis patys, pasikliauti savo žiniomis. Jei nepasimesite – įgysite vertingos patirties. Svarbu gerai įvertinti padėtį ir nešvaistyti jėgų bereikalingam santykių aiškinimuisi. Emocijos tik sekins, tad suskaičiuokite iki dešimt ir ramiai planuokite savo veiksmus. Įveikę šias kliūtis, nesikuklinkite ir pasilepinkite maloniu pirkiniu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neskubinkite įvykių ir nesiverskite per galvą. Norite greitų pokyčių, čia ir dabar, bet ne viskas priklauso vien nuo jūsų valios. Vertėtų kantriai laukti, kol įvykiai ar aplinkybės patys pakryps jums palankesne kryptimi. Gebėjimas laukti, santūrumas šią savaitę bus jūsų stipriosios savybės. Jei mokėsite jomis pasinaudoti, neabejokite – atsivers naujos galimybės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tęsite savo kovas ir įnirtingai sieksite naujų pergalių. Tik nepervertinkite savo gebėjimų, gerai išnagrinėkite visą jus pasieksiančią informaciją. Ji bus išties vertinga. Kliūtys ir sunkumai gali tykoti ten, kur jų visai nesitikėsite. Gali tekti paragauti ir saldaus, ir kartaus. Neskubėkite nusivilti, jei teks laikinai atsitraukti. Juk pralaimėtas mūšis nereiškia pralaimėto karo. Būtų pravartu įdėmiau pasinagrinėti savo klaidas, neatstumkite kritikų, pasistenkite juos išgirsti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši savaitė – plačių erdvių ir užmojų laikas. Kažin ar verta skirti daug dėmesio smulkmenoms, atverkite plačiai namų ir savo sielos langus, įsileiskite šviežios gaivos į visas savo gyvenimo sritis, ar tai būtų darbas, verslas ar meilė. Nenustebkite, jei ims varginti įprastinė kasdienė rutina, kurios anksčiau gal ir nepastebėdavote. Darbe norėsite naujų idėjų, draugų tarpe – įdomių nuotykių, meilėje – dar didesnio artumo. Nesivaržykite šių savo norų, kuklumas žmogų puošia, bet ne šį kartą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Turite tikslą ir toliau atkakliai siekite jo. Nesustokite, nors bus daug pagundų atsipalaiduoti. Jei kils noras tobulintis profesinėje srityje, įgyti naujos patirties ar žinių, neslopinkite jo. Jei atsispirsite rizikai pasiduoti lengvabūdiškai apatijai, jau netolimoje ateityje galėsite džiaugtis naujais svariais pasiekimais. Įsiklausykite į jūsų artimųjų patarimus, vertingos išminties galite rasti ir knygose, skirkite daugiau laiko skaitymui.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite įsisukti į spalvingų, audringų jausmų verpetą, patiriami kontrastai dar labiau kurstys aistras. Negniaužkite savy emocijų, šią savaitę gali tekti ne kartą aiškitnis santykius. Geriau kalbėkitės, nei nutylėkite, priešingu atveju negalėsite reikalauti iš kitų supratimo. Stenkitės neprarasti pusiausvyros ir savitvardos, neatsargiai ištartas žodis gali tapti rimto konflikto pagrindu. Kur kas stabilesnė padėtis įsivyraus piniginiuose reikaluose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią savaitę turėsite ne vieną progą pasinaudoti savo žavesiu ir gera iškalba. Šie gebėjimai reikšmingai prisidės prie pergalių profesinėje ar asmeninių santykių srityje. Gali nusišypsoti laimė palypėti kiek aukštėliau karjeros laipteliais. Tačiau neprarsakite budrumo ir būkite atsargūs imdamiesi finansinių reikalų. Savaitgalį atsikvėpkite atokiau nuo miesto šurmulio, ramybę teiks tiesiog paprastas buvimas šalia savų šeimos žmonių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Planai vienas po kito žlunga, darbai stringa. Tai gali erzinti, tačiau venkite dar didesnių įtampų. Geriausia išeitis – kai kuriuos svarbius naujus darbus atidėti, nesiblaškant visas jėgas ir energiją sutelkti užbaigiant jau pradėtus darbus. Taip pat ir asmeniniuose santykiuose – užuot ieškoję nuotykių ir pasidavę vienadienio flirto vilionėms, įtvirtinkite tai, ką jau turite ir neteks nusivilti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Temos Horoskopai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką