Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 20d. 06:00

Horoskopas savaitei 06.20 – 06.26

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Horoskopas savaitei.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kažin ar šią savaitę galite tikėtis ypatingtų esminių pokyčių gyvenime ar savo veikloje. Nebus didelių pergalių, bet kartu išvengsite ir nemalonių sukrėtimų. Tačiau tai anaiptol nereiškia, jog gyvenimas tekės nuobodžia vaga. Atsivers galimybių keliauti, įgyti įdomių žinių. Versle, prekyboje gali būti palankus metas išbandyti naujoves, nebijokite eksperimentuoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę galite patirti naują jėgų, energijos ir svarbiausia pasitikejimo savimi anplūdį. Jūsų tvirta laikysena, aiški pozicija sulauks nemažo palaikymo, o pastangos tikrai nenueis veltui. Sieksite valdžios ir darbe, ir namuose. Tačiau atminkite, kad pasitikėjimas, kurį didžiulėm pastangom įgyjote, gali kur kas greičiau būti iššvaistytas. Tad svarbu įsiklausyti ir į kitų nuomones. Be to, venkite neatsakingos drąsos kelyje, atsitiktinumas gali išgelbėti nuo nelaimės, tačiau geriau nebandyti likimo ir vadovautis sveiku protu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tai, kas anksčiau teikė didžiulį malonumą ar buvo jūsų įkvėpimo šaltiniu, šiuo metu gali prarasti buvusią vertę. Gali būti, jog patirsite išsiskyrimo ar net praradimo jausmą. Tai gali skatinti liūdesio ar nusivylimo nuotaikas, galbūt norėsite užsisklęsti ir nieko neveikti. Tačiau toks tūnojimas reikš, jog švaistote brangų laiką, šiuo metu ypač palankų naujai pradžiai. Šios savaitės jūsų patyrimai gali būti jūsų naujo kelio pradžia, kuomet turėsite išmokti labiau pasikliauti savimi, būti labiau savarankiški bei atsakingi. Tai puikus metas jūsų saviraiškai, kuomet gali atsiskleisti daugelis jūsų gabumų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gali tekti keisti gyvenimo būdą, gali pasikeisti padėtis šeimoje, santykiai su sutuoktiniu ar vaikais. Tai anaiptol nereiškia, jog turite nusiteikti nemalonumams, priešingai – šie pokyčiai gali būti gera žadantys. Daug kas priklausys nuo jūsų pačių laikysenos, nuo to, kaip imsitės jūsų pečius galinčių užgulti naujų pareigų. Gali tekti tvarkyti su nekilnojamuoju turtu susijusius reikalus. Visa savaitė gali būti gana chaotiška, intensyvi, įvykiai sunkiai nuspėjami, jei būsite nervingi ar greitai įsiplieskiantys, rizikuosite ilgesniam laikui prarasti ramybę, gali kamuoti nemiga ir galvos skausmai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią savaitę pirmenybę vertėtų teikti asmeniniams reikalams ir santykiams. Jums būdingas šeimininko ar savininko jausmas – geras bruožas, tačiau ne šįkart ir ne šioje bendravimo su artimaisiais srityje. Skirkite laiko pokalbiui su artimu žmogumi, kuris jau kurį laiką galbūt nesulaukia progos būti išklausytas. Atsikratykite išankstinių nusiteikimų ar nuostatų, juk ne kartą įrodėte, jog gebate vertnti situacijas ir žvelgdami į jas iš šalies. Ypač venkite veltis į smulkmeniškus nesutarimus, tarkime, dėl pirkinių. Būtų pernelyg didelė prabanga švaistyti tam laiką, kurį galėtumet skirti prašmatniam poilsiui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši savaitė bus palanki kūrybai, naujų raiškos formų paieškoms ir atradimams. Nestokosite originalumo, „nestandartinių“ idėjų ir sprendimų. Tai gali padėti jums žengti vienu žingsniu toliau į priekį nei kiti, sulaukti ir finansinės sėkmės. Tačiau galite sulaukti ir nemenko pasipriešinimo. Tad reikės nemažų valios ir proto pastangų tai įveikiant. Ypač praverstų diplomatiniai gebėjimai ir savitvarda, tačiau tai nereiškia, jog turėtumėt pataikauti, nes tokiu būdu veikdami galite daugiau prarasti, nei pasiekti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši savaitė gali būti kupina įvykių, veiksmo, tačiau būsite gana išsiblaškę, todėl gali būti, kad daug ko tiesiog nespėsite nuveikti ar suvokti. Bus sunku susikaupti, tad bus nelengva mokytis, analizuoti informaciją. Nepalankus metas deryboms, sandoriams. Tačiau geras metas, jei tik turite tam galimybių, praleisti laiką su geriausiais draugais. Šiuo atveju forma – nesvarbu, puikiai jausitės draugijose ir triukšminguose vakarėliuose, šokiuose, ir ramiuose pasisėdėjimuose prie vyno taurės, prisimenant senus gerus laikus. Beje, palankus metas žvejybai, tačiau ir šiuo atveju svarbiau kompanija bei bendravimas, nei pats rezultatas ir pagauto laimikio kiekis. Tiesa, ne visiems lemta tai suprasti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gali kilti noras daug skaityti, ypač norėsite daryti tai pavėsyje gamtoje.Tai bus ne tik būdas atsipalaiduoti, bet galbūt ir vertingų patarimų ir išminties šaltinis. Kai kuriuos perskaitytus dalykus galite ilgam atsiminti ar net pritaikyti savo veikloje. Aplinkiniai gali klausti jūsų patarimų, nebūkite abejingi ir neatstumkite, taip galite labiau įtvirtinti savo autoritetą bendradarbių akyse. Tiesa, gali tekti sulaukti vadovų kritikos, priekaištų. Neimkite to giliai į širdį, tai visai nereiškia, jog klystate. Jūsų tiesą kritikams gali tekti pripažinti jau netrukus, o tai tik dar labiau padės jums įsitvirtinti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gali tekti ragauti melo, apgaulės, venkite bendrauti su žmonėmis, kuriais nepasitikite. Nepervertinkite savo gebėjimų atskirti grūdus nuo pelų, šįkart gali tekti susidurti su ypač išmoningomis suktybėmis ir gudrybėmis. Tad geriausias būdas išvengti nemalonios patirties ar net nuostolių – aplenkti iš tolo aukso kalnus žadančius ar šviesią ateitį pranašaujančius pataikūnus. Jie gali pasinaudoti jūsų silpnybėmis, noru turėti daug ir greitai, čia ir dabar. Tai gera proga deramai įvertinti tikrą ištikimą draugystę ir partnerystę. Mylimas žmogus, jo patarimas taip pat gali padėti išvengti klastos žabangų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Džiūgaujat pasiekę didžiulės sėkmės versle, pasiekėt nemažos pažangos spręsdami savo finansinius reikalus. Tačiau ar turite kitų svarbių prioritetų, be šių komercinių ir pinignių? Vertėtų susimastyti ir neišsižadėti savo principų, vertybių dėl sėkmės, kuri, deja, gali būti trumpalaikė. Piniginiai reikalai gali gerėti ne tiek dėl jūsų pastangų, kiek dėl palankių aplinkybių ar kitų pagalbos. Šią savaitę ypač svarbus jūsų dėmesys artimiesiems – vaikams, tėvams, giminėms. Jei praleisite šią progą, kitos gali tekti labai ilgai laukti. Palankus metas artimuosius nudžiuginti ir maloniomis staigmenomis, būkite dosnūs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią savaitę gali tekti nemažai dirbti su slapta, konfidencialia informacija, galite sulaukti užuominų, susijusių su praeitimi, kurias galėsite iššifruoti ir suprasti tik jūs. Galbūt teks išklausyti kažkieno išpažinties. Mokėkite laikyti liežuvį už dantų, branginkite pasitikėjimą, kitu atveju gali tekti sumokėti didžiulę kainą, neišvengsite skaudžių klaidų ir pasekmių. Galimos ir slaptos išvykos bei susitikimai, taip pat susiję su jūsų praeities patirtimi. Galbūt tai šansas atsikratyti kai kurių praeities šešėlių, uodegų, nebaigtų darbų ir pasimokyti iš buvusių klaidų. Gersenio savęs pažinimo ir gilesnės savivokos metas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei esate įtikėję, jog vienintelis kelias į sėkmę grįstas taisykle „skaldyk ir valdyk“, šią savaitę galite patirti, jog tai klystkelis. Deja, tai gali tekti patirti savo kailiu, jūsų veikimas ir bandymai intriguoti gali atsisukti prieš jus. Tokiomis priemonėmis pasiekti tikslai džiugins neilgai, ilgainiui galite prarasti paramą, buvę sąjunginingai gali atsukti jums nugaras, galite tapti izoliuoti, nežinosite, kuo galite pasikliauti. Tad vertėtų persvarstyt savo taktiką ir strategiją, atsigręžti į vertybes ir labiau laikytis savo pačių deklaruojamų principų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką