Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 4d. 05:10

Horoskopas savaitei (07.04 – 07.10)

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Susipažinkite su savaitės horoskopu.

Avinas

Galite pajusti stiprų jėgų antplūdį, energijos proveržį. Labiau norėsis būti ne paklusniais vykdytojais, o sumanytojais, iniciatoriais. Išnaudokite šį palankų laiką, galite nuversti kalnus darbų, ryžtas ir atkaklumas gali būti dominuojantys bruožai šią savaitę. Ilsėtis taip pat vertėtų aktyviai, neleidžiant užgesti „varikliui“. Tačiau būtinai pasverkite savo galimybes ir neskubėkite visko apžioti vienu kartu, kad ir kaip jaustumėtės pakylėti, jūsų kūnas nėra visagalis.

Jautis

Šią savaitę gali susigrumti įvairiose kovose – gali tekti kovoti paprastose buitinėse situacijose, konkuruoti darbe, ginčytis namuose. Jei tik įmanoma, bent dalies šių mūšių bandykite išvengti, net jei kai kas jus labai provokuotų. Nuolatinės įtampos gali gerokai išsekinti, varginant nuolatiniam emociniam nuovargiui gali būti sunku atsipalaiduoti, gali nepadėti net numatytas poilsis. Nebandykite eiti lengviausiu keliu – ramybės ir išsigelbėjimo tikrai nerasite alkoholyje. Kur kas geresnis būdas – meditacija, knyga ar poilsis gamtoje, kaime.

Dvyniai

Šią savaitę gali būti skubių, neatidėliotinų reikalų, rūpesčių, tačiau bandydami suspėti, galite susidurti su netikėtomis kliūtimis, dėl kurių gali tekti gerokai sulėtinti tempą. Šios kliūtys, kad ir kaip bus sunku tai pripažinti, gali kilti dėl jūsų pačių kaltės. Derėtų atsisakyti perdėto išdidumo ir pasikliauti labiau patyrusių išmintimi, atsiręžti į tėvus. Tai, kas jums atrodo senamadiška, pasenę, atgyvenę jūsų pačių nuostabai gali būti itin veiksminga. Tai metas, kai galite išmokti daug vertingų gyvenimo pamokų, viskas priklausys nuo jūsų noro ir pastangų.

Vėžys

Šią savaitę gali tekti daug bendrauti su įvairiais žmonėmis, tai komunikacijos, naujų pažinčių ir ryšių metas. Būsite pageidaujami pašnekovai įvairiuose ratuose, galite užmegzti ypač naudingų verslo ryšių, iš mirties taško išjudinti sustojusius darbus, projektus. Tai taip pat palankus metas sutarčių pasirašymui, finansinių reikalų tvarkymui, įvairiems pirkiniams. Besirūpindami savo darbiniais reikalais nepamirškite ir savo namų lizdo, puikus laikas remonto darbams, atsinaujinimui bei puošybai.

Liūtas

Jei tik mokėsite pasinaudoti – tai ypač kūrybingas metas, kuomet daug ką galite daryti niekieno neverčiami, ne dėl pareigos, o jusdami didžiulį įkvėpimą, polėkį. Net jei ne visi įvertins jūsų kūrybines pastangas, gabumus, nekreipkite dėmesio. Tai greičiau jų, o ne jūsų problema. Tokie pat pakylėti gali būti ir santykiai su mylimu žmogumi. Nudžiuginkite artimą žmogų originalia staigmena, dovana, ar įdomiai sumanytu laisvalaikiu. Intymios akimirkos gali būti taip pat labiau išradingos, mėgaukitės šiais maloniais atradimais.

Mergelė

Šią savaitę gali tekti patirti ne vieną jūsų valios, kantrybės ir jūsų „ego“ išbandymą. Gali žlugti jūsų bandymai valdyti, kontroliuoti, galite patirti nemenką pasipriešinimą, atsparumą. Patyrus nesėkmę vertėtų vengti jėgos, prievartos metodų, kuo labiau spausite, tuo stipriau gali atšokti. Turėtumėte gerai išnagrinėti ir suprasti visų procesų priežastis, tik tuomet imtis aktyvaus veikimo. Venkite impulsyvių veiksmų ar sprendimų, tai gali lemti aršius konfliktus, kurių nesugebėsite išnarplioti be trečiųjų asmenų pagalbos.

Svarstyklės

Ši savaitė gali būti ne itin sėkminga bet kokia veiklai, daug kas gali kristi iš rankų, kliūti – gesti technika, strigti sandoriai, nesisekti piniginiai reikalai, gali erzinti užmaršumas, išsiblaškymas. Nepasiduokite ir neleiskite nelemtiems atsitiktinumams ar aplinkybėms išmušti jūsų iš vėžių, gadinti santykių šeimoje, ypač su vaikais. Išvengti streso ir neužkrauti savo negatyvių nuotaikų kitiems gali padėti jūsų nusiteikimas, stenkitės į daug ką žvelgti ironiškai, su lengva pašaipa. Nebijokite pasišaipyti ir iš savęs. Savo nesėkmes pavertę pokštais galite puikiai suvaldyti situacijas ir dalintis gera nuotaika su aplinkiniais.

Skorpionas

Gali užgriūti rūpesčiai dėl artimo žmogaus. Tai galbūt nebus nauja, o tiesiog tąsa buvusių įsisenėjusių problemų. Kad ir kaip tai vargintų, žvelkite į tai kaip į neišvengiamą būtiną pareigą. Jokiais būdais nelikite abejingi, neatsukite nugaros, nes galite patirti neprognozuojamų praradimų. Suplanuotos pramogos ar darbiniai reikalai taip pat neturėtų būti svarbesni už jūsų dėmesį artimam žmogui. Nereikalaukite ir nesitikėkite jokio atlygio, tai gali būti tiesiog jūsų vertybių, brandos ir gyvenimo suvokimo išbandymo laikas.

Šaulys

Jei šią savaitę tektų imtis lemtingų sprendimų – nedvejokite. Jūsų žvilgsnis turėtų būti labiau nukreiptas į ateitį, nors itin svarbu išmokti ir kai kurias nesenos praeities pamokas. Savianalizė, savikritika padėtų atsikratyti bereikalingo perdėto nepasitikėjimo ir savimi, ir kitais. Jei jums atrodo, jog aplinkiniai dažnai stengiasi jus apgauti, intriguoja, pažvelkite į save – gal tai jūsų problema, galbūt žvelgdami į kitus ir nepasitikėdami, regite savo atvaizdą veidrodyje? Šią savaitę palankus metas apsivalyti savo sielos kertes, atsikratyti bereikalingų baimių, kompleksų. Būtų pravartu daugiau ir atviriau kalbėtis su žmonėmis, kuriuos laikote savo draugais.

Ožiaragis

Ši savaitė gali būti kupina įvairių nepagrįstų svajonių, iliuzijų. Jei nenusileisite ant žemės, stokosite atsargumo ir budrumo, gali tekti patirti didelių nusivylimų. Nepasikliaukite dirbtiniu įvaizdžiu, pataikavimu, netikrais pažadais ir vilionėmis. Šiuo laiku gali tykoti daug spąstų, kurių galite ir nepastebėti. Tad geriau nesivelti į abejotinus sandorius, pažintis, susitarimus. Net pirkdami pirkinius, jei turite abejonių ar įtarimų – geriau atidėkite tai vėlesniam laikui, galite įsigyti nekokybiškų prekių. Šią savaitę gali tykoti nemažai pavojų vandenyje, būkite itin atsargūs.

Vandenis

Jūsų gera širdis, geranoriškumas neliks nepastebėti, galite sulaukti gražaus malonaus atlygio, tačiau visai ne tokio, kokio tikėjotės. Neatstumkite padėkų, jūsų kuklumas šiuo atveju gali būti nesuprastas ar net įžeisti. Šis metas itin palankus profesinei veiklai, daug kas įvertins jūsų žinių lygį, kompetenciją, galite sulaukti ir netikėtų darbo pasiūlymų. Savaitės pabaigoje gali tekti dalyvauti didžiuliame sambūryje, skaitlingose linksmybėse, tačiau tai greičiau vargins, nei teiks malonumą. Kur kas geriau pailsėsite ir atsipalaiduosite išvykę į savo tėviškę, gamtą, artimųjų rate. Čia net fiziniai, žemės ūkio darbai teiks didžiulę atgaivą ir ramybę.

Žuvys

Kad ir kaip būtų sunku susikaupti, šią savaitę tiesiog privalote pabaigti kai kuriuos pradėtus darbus. Gali būti daug pagundų iš šalies nukrypti į šalį, imtis kitų rūpesčių, tad itin svarbu nustatyti prioritetus ir jų griežtai laikytis. Jei pritrūksite valios, galite neišvengti nemalonių pasekmių ar net patirti finansinių nuostolių. Nebandykite apgauti savęs ir kitų siekdami paskubinti, kai ką atlikdami atsainiai. Nekruopštus ar neapdairus darbas gali reikšti tik viena – teks viską iš naujo kartoti. Jei laikysitės užsibrėžtų tikslų ir tempo, jau savaitės pabaigoje džiaugsitės savo darbo vaisiais, galbūt ir pinigine sėkme.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Vilniaus jaunieji gimnastai žengia į XXI amžių: pagaliau per lietų salėje nereikia kibirų

24sek

Vilniaus „Rytas“ kirto Kauno „Žalgiriui“: „Vieno klubo komerciniai tikslai yra aukščiau visko“

Gazas

Policija perspėja: Vilniaus centre palikti automobiliai bus nutempiami

Verslas

Valstybės žemėje šeimininku pasijutęs Kelių direkcijos vadovas: aš tik prižiūrėjau aplinką

Aktualu

Kelto katastrofos Viktorijos ežere aukų skaičius išaugo iki 79

Konferencija Aktualu

15min studijoje – viskas, ką reikia žinoti apie popiežiaus Pranciškaus vizitą

Prancūzas namuose augina apie 400 skirtingų roplių

Verslas

DFDS Klaipėdoje laukia naujų milžiniškų keltų: įkurs išskirtinę zoną vairuotojams

Jolita Vaitkutė – apie kūrybą, skaitymą ir įsimintiniausias knygas

Aktualu

Susipažinkite: Lietuvos žydų gelbėtojai – Ruzgių šeima

Vardai

Dizainerė Aušra Haglund Šv.Bartolomėjaus saloje susižadėjo su futbolo treneriu: prancūzas piršosi dukart

Aktualu

„The Bellingcat“: Skripalių nuodijimu įtariami rusai praeityje buvo sulaikyti Nyderlanduose

Aktualu

Smūgis girtai prie vairo sučiuptai vilnietei: visureigis lieka vyrui, bet ji mokės 40 tūkst. eurų

Vardai

S.Grafininos nužudymu įtariamam N.Westui pareikšti įtarimai šmeižtu

Aktualu

Vilniuje susidūrė 3 automobiliai, vienas jų liko kyboti kaip ant postamento

Vardai

Amber Heard naujame filme šoka striptizą savo buvusiam vyrui Johnny Deppui

Pasaulis kišenėje

Tirpstantis Šveicarijos ledynas atidengė kalnuose paliktą lėktuvą ir įsimintiną jo istoriją

Aktualu

STT: išvengę atsakomybės ar bausmės – neturėtų būti laikomi nepriekaištingos reputacijos

Aktualu

Liberalų kirčiai P.Auštrevičiui: gavo svarbiausią poziciją, bet sėdi ir tyli

Aktualu

Prezidentė žūvančiųjų gelbėjimo kryžiais apdovanojo 39 žydus gelbėjusius Lietuvos piliečius

Naujienos

Aktualu

Vilniaus jaunieji gimnastai žengia į XXI amžių: pagaliau per lietų salėje nereikia kibirų

24sek

Vilniaus „Rytas“ kirto Kauno „Žalgiriui“: „Vieno klubo komerciniai tikslai yra aukščiau visko“

Gazas

Policija perspėja: Vilniaus centre palikti automobiliai bus nutempiami

Verslas

Valstybės žemėje šeimininku pasijutęs Kelių direkcijos vadovas: aš tik prižiūrėjau aplinką

Aktualu

Kelto katastrofos Viktorijos ežere aukų skaičius išaugo iki 79

Konferencija Aktualu

15min studijoje – viskas, ką reikia žinoti apie popiežiaus Pranciškaus vizitą

Prancūzas namuose augina apie 400 skirtingų roplių

Verslas

DFDS Klaipėdoje laukia naujų milžiniškų keltų: įkurs išskirtinę zoną vairuotojams

Jolita Vaitkutė – apie kūrybą, skaitymą ir įsimintiniausias knygas

Aktualu

Susipažinkite: Lietuvos žydų gelbėtojai – Ruzgių šeima

Vardai

Dizainerė Aušra Haglund Šv.Bartolomėjaus saloje susižadėjo su futbolo treneriu: prancūzas piršosi dukart

Aktualu

„The Bellingcat“: Skripalių nuodijimu įtariami rusai praeityje buvo sulaikyti Nyderlanduose

Aktualu

Smūgis girtai prie vairo sučiuptai vilnietei: visureigis lieka vyrui, bet ji mokės 40 tūkst. eurų

Vardai

S.Grafininos nužudymu įtariamam N.Westui pareikšti įtarimai šmeižtu

Aktualu

Vilniuje susidūrė 3 automobiliai, vienas jų liko kyboti kaip ant postamento

Vardai

Amber Heard naujame filme šoka striptizą savo buvusiam vyrui Johnny Deppui

Pasaulis kišenėje

Tirpstantis Šveicarijos ledynas atidengė kalnuose paliktą lėktuvą ir įsimintiną jo istoriją

Popiežiaus vizitas Aktualu

Dovana protestantiškiems latviams – per popiežiaus vizitą į darbus nereikės

Aktualu

STT: išvengę atsakomybės ar bausmės – neturėtų būti laikomi nepriekaištingos reputacijos

Aktualu

Liberalų kirčiai P.Auštrevičiui: gavo svarbiausią poziciją, bet sėdi ir tyli

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką