TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 07.25–07.31

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums žada šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galite įgyti didesnio pasitikėjimo savimi, įtvirtinti savo autoritetą ir kitų akyse. Palankus metas įvairioms iniciatyvoms, lyderystei. Kai kurios ambicijos, nors gali būti kritikuojamos iš šalies, tačiau bus visai pasvertos, nebus tuščios. Santykiuose su šeimos nariais taip pat drąsiai imkitės iniciatyvos, tačiau venkite perdėto griežtumo, reiklumo. Gražiai paprašydami galite sulaukti geresnio atsako nei griežtai reikalaudami.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tai, kas iki šiol atrodė kaip neįveikiama kliūtis, dabar gali pasirodyti visai kitoje šviesoje – menka smulkmena, kurią buvote gerokai hiperbolizavę. Palankus metas pasidaryti kai kurias išvadas, atkreipti dėmesį į tai, jog neretai esate linkę iš musės daryti dramblį. Išvengsite daugelio dramatiškai atrodančių dalykų, jei išmoksite realiai, pragmatiškai juos vertinti. Neretai problemos atsiranda tik dėl to, kad jas patys sukuriate.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kad ir kokie užkluptų sunkumai, daugelį jų padės išspręsti jūsų optimistinis nusiteikimas, geros nuotaikos ir teigiamos energijos užtaisas. Niekas nesukliudys jums šį metą džiaugtis gyvenimu, juolab, kad ne taip daug progų metuose turite visiškai atsipalaiduoti. Venkite niurzglių, viskuo nepatenkintų. Kita vertus, ne vieną galite užkrėsti savo pozityviu nusiteikimu. Palankus metas kelionėms, naujų kraštų pažinimui.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Galite sulaukti atlygio, apdovanojimo už savo kantrų, atkaklų darbą, nuopelnus profesinėje srityje. Tačiau tai anaiptol nereiškia, kad jau galite sustoti, atsipalaiduoti. Galbūt įveikėte tik pusę kelio, tad neskubėkite švęsti ir džiūgauti. Be to, įnikę į darbus, jokiu būdu nepamirškite pareigų šeimoje, kai kurių pažadų, duotų artimiausiems draugams. Santykiuose su artimaisiais taip pat ne mažiau svarbūs bruožai, kurių svarbu laikytis, – atkaklumas ir kantrybė.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nesvarumo būklės metas, kuomet gali būti ir tokių dienų, kuomet nejusite žemės po kojomis, nekontroliuosite kai kurių situacijų. Juo labiau gali būti sunku ką nors nuspėti, prognozuoti iš anksto. Derėtų įsikibti į kokią nors atramą, pasikliauti patikimais, išmintingais žmonėmis. Gali ypač praversti tėvų gyvenimiška patirtis. Tai gali būti ir finansinio nestabilumo metas, kuomet vieną dieną švaistysite pinigus prabangai, pramogoms, o kitą galbūt jau neturėsite būtiniausioms reikmėms apmokėti. Tad būtina racionaliai įvertinti savo galimybes, numatyti atsargas ir kai kurioms galimoms netikėtoms išlaidoms.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Įvairių išbandymų, egzaminų metas. Nuo to, kaip būsite jiems pasirengę ir gebėsite išlaikyti, gali priklausyti ne tik jūsų pačių, bet ir šeimos, artimųjų ilgalaikė gerovė. Gali tekti atsisakyti kai kurių konservatyvių nuostatų, ryžtis permainoms, naujovėms. Vadovaudamiesi vien griežtomis taisyklėmis galite nepasiekti trokštamos pažangos, vertėtų imtis labiau išradingų sprendimų, pasitelkti vaizduotę, galbūt net imtis avantiūros. Bus labai svarbu ir įveikti ir kai kuriuos kompleksus, baimes.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gali tekti patirti sukrėtimų, lūžių, kurie gali lemti ir jūsų požiūrio, sąmonės pasikeitimus. Galbūt pernelyg paviršutiniškai vertinote kai kuriuos dalykus, nebuvote linkę mokytis iš kitų klaidų, tad gali tekti pasimokyti iš savų. Suklydus labai svarbu laiku pasitaisyti, neneigti kai kurių trūkumų, o juos pripažinti. Šiuo metu ypač svarbu būti reikliems sau, lavinti tvirtą valią, savitvardą.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galite sulaukti viliojančių, gundančių pasiūlymų, pavyzdžiui, leistis į kelionę, apie kurią jau senokai tyliai svajojate. Tačiau gali tekti pripažinti ir karčią tiesą, jog šiuo metu to negalite sau leisti, kad ir kaip būtų apmaudu. Tiesiog kai kurie dalykai dar nepasiekiami dabar, ypač jei mastote ne tik apie save, bet ir visus kitus šeimos narius. Tačiau tai nereiškia, jog nepatirsite kitų nuotykių, malonių atradimų. Gebėdami tvardytis, taupyti tikrai nenuskriausite savęs, tiesiog išmoksite racionaliau paskirstyti laiką ir šeimos biudžeto lėšas.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ne itin malonus metas, gali tekti patirti nemalonių susikirtimų su kitais žmonėmis, vadovais, bendradarbiais, patirti slegiančių emocijų. Kai kuriuos priekaištus derėtų tiesiog nuleisti negirdomis, vengti karštakošiškai reaguoti į kai kurias aplinkinių replikas. Įtampa darbe neišvengiamai gali atsiliepti ir šeimos santykiuose, bendraujant su mylimais žmonėmis. Labai aiškiai derėtų atskirti savo darbinę ir privačią erdves, stenkitės neparsinešti karingų nuotaikų namo, čia kaip tik galite atrasti ramybę ir pailsėti nuo emocinio krūvio.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite patirti ypatingą moralinį pasitenkinimą, triumfo jausmą, kartu galite sulaukti ir nemenkos finansinės sėkmės. Tačiau vargu, ar bus laiko tuo džiaugtis, nes turėsite suktis kaip įmanydami, kad viską spėtumėt ir išvengtumėt galimų problemų. Šiuo metu tiesiog esate savo sėkmės kelyje ir negalite judėdami dideliu greičiu paleisti vairo iš rankų. Nebus kada ir ilsėtis, visus linksmybių planus gali tekti atidėti. Tai nereiškia, jog turėtumėte vengti matytis ir maloniai leisti laiką su mylimu žmogumi, tiesiog tam galite turėti mažiau laiko. Tačiau juo mažiau laiko turėsite, juo labiau jį branginsite.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gali varginti netikėtai atsiradusi sveikatos problema. Tai gali būti jūsų tam tikro apsileidimo, pasyvaus gyvenimo būdo pasekmė. Vertėtų susimąstyti, ar išties visus atstumus turite įveikti judėdami automobiliu, o ne pėsčiomis, ar ne geriau būtų daugiau laisvalaikio praleisti ne uždarose erdvėse, parduotuvėse, o gryname ore, gamtoje. Kai kurias jūsų problemas gali išspręsti gamtos žaluma, grynas oras, vanduo. Labai svarbu neimti per giliai į širdį ir kai kurių darbe kylančių rūpesčių. Šaltu protu, o ne jautriomis emocijomis kur kas geriau gebėsite juos įveikti.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Profesinėje srityje gali tekti patirti kai kurių pralaimėjimų, smulkių, tačiau apmaudžių klaidų, kurios neliks nepastebėtos. Jei nemokėsite jų pripažinti, deramai reaguoti, smulkmenos gali virsti rimtomis problemomis. Tad bus labai svarbi ir jūsų, ir kitų gera orientacija, gebėjimas išsisukti iš keblių situacijų. Gali plūstelti nemenka dozė adrenalino, galbūt net patirsite savotišką pasitenkinimą bandydami suvaldyti krizes. Po tokio streso juo malonesnis bus ramus ilgai lauktas poilsis ir bendravimas su brangiais žmonėmis.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką