TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 08.08 – 08.14

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žada žvaigždės šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tikėtina, jog pradėsite labiau vertinti tai, ko iki šiol nevertinote, pavyzdžiui, savo darbovietę, darbo vietą, kurioje turite puikias galimybes tobulintis, gilinti žinias, tik daug kas priklauso nuo jūsų pačių iniciatyvos ir atkaklumo. Iki šiol galbūt buvote linkę įžvelgti labiau neigiamus dalykus, pernelyg dažnai skųsdavotės. Apsidairius aplinkui galite aptikti, jog daug kas iš tiesų atrodo kur kas geriau, nei įsivaizdavote ir piešėte vaizdus kitiems. Derėtų liautis niurzgėti ir daug kas nušvis šviesesnėmis spalvomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasiruošimas tolimai kelionei gali kelti nemažai rūpesčių, nerimo, labai svarbu apgalvoti kiekvieną detalę. Jūsų pakeleiviai gali būti linkę į lengvabūdišką avantiūrizmą, o jums gali tekti didžiausia atsakomybės našta. Kelionėje gali tekti patirti įvairių nuotykių, tačiau ne visi jie gali būti malonūs. Kaip įveiksite kai kuriuos išbandymus priklausys tiesiogiai nuo to, kaip gerai būsite pasiruošę kai kurioms rizikoms. Tai, kas kitiems atrodys paprasta, jūsų turėtų būti labai gerai apgalvota.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią savaitę gauta žinia, informacija gali turėti įtakos jūsų įvaizdžiui, reputacijos įtvirtinimui aplinkinių akyse, sulauksite palankių vertinimų, atsiliepimų. Jų iš tiesų būsite verti, kruopštus darbas duos ilgai lauktus vaisius. Tačiau svarbu nesustoti, tai, kas atrodys pabaiga, iš tiesų gali būti tik pusiaukelė. Šią savaitę bus labai svarbus bendradarbiavimas su aplinkiniais, bendradarbiais, taip pat gali būti itin reikšminga šeimos narių parama, palaikymas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai gali būti gana sudėtingas metas. Ne visa informacija ar geromis idėjomis gali pavykti tinkamai pasinaudoti, tad kai kurie geri sumanymai gali žlugti. Kai kurios nepastebėtos smulkmenos gali lemti klaidas, labai svarbu būti atidiems ir pastabiems, dar labiau svarbu bus tikslinti informaciją, kurią pateikia nepažįstami žmonės. Galite tapti kitų žioplumo, neapdairumo aukomis, gali būti ir piktybinių bandymų jus suklaidinti. Tad į daug ką teks žvelgti pro padidinamąjį stiklą ir būti labiau priekabiems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Metas, kuomet galite užglaistyti daugelį nesutarimų šeimoje. Santykių su artimaisiais problemos tikrai neišsispręs pačios, klystate, jei manote, jog jas gali išspręsti laikas. Daug kas būtent jūsų rankose ir dabar palankus momentas išsiaiškinti kai kuriuos nesusipratimus. Ignoruodami kai kuriuos aštrius kampus, juo apeidami galite tik dar labiau pagilinti problemas. Tai laikas, kuomet turite išklausyti ir savo antrosios pusės, ir galbūt vaikų nuoskaudas. Tik išklausydami kitus, galite tikėtis būti išgirsti patys. Paprastas nuoširdus pokalbis ir ryžtingi sprendimai užgesins daugelį gaisrų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžia gali būti labai intensyvus, įtemptas laikas, gali būti sunku išvengti streso darbe, taip pat ir namuose. Nuo jūsų organizacinių gabumų priklausys, kaip vikriai gebėsite suktis ir orientuotis staigiai besikeičiančiose situacijose. Visai kontrastinga bus antroji savaitės pusė, kuomet po greito bėgimo galėsite stabtelti ir atsipalaiduoti. Puikus metas susirasti seniai nematytus draugus, su jais gali tekti ypatingai maloniai praleisti laisvalaikį, jauki nostalgija ir mieli prisiminimai glostys kiekvieno sielą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tai gali būti svarbaus ir labai nelengvo pasirinkimo metas. Gali tekti gerokai pasukti galvą ir vėlau ryžtingai apsispręsti. Bet koks dvejojimas, bandymas atsigręžti atgal, pakeisti sprendimus gali būti žalingas, jei abejojate, geriau atidėkite veiksmus vėlesniam metui. Šią savaitę pradėtus darbus geriau iš karto užbaigti, kitaip tai, kas nebaigta ar laikina gali tapti amžina. Antroji savaitės pusė palanki, jei esate sumanę įsigyti stambesnius pirkinius, taip pat teisiniams sandoriams, deryboms. Šiuo atveju gali padėti ne tik jūsų žinios ar įžvalgos, bet ir netikėtos palankios aplinkybės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei iki šiol atidėliojote kai kuriuos ilgalaikius projektus, dabar palankus metas jiems pradėti. Tačiau labai svarbu nesiblaškyti, o pagundų tai daryti šią savaitę gali būti labai daug, gali būti sunku susikaupti. Paskutinioji atkarpa iki finišo – ilgai lauktų atostogų gali būti ypač sudėtinga, tačiau būtinai turite atsikratyti skolų, sumokėti mokesčius, laikytis kitų finansinių įsipareigojimų, nes kai kurie pamiršti dalykai vėliau gali virsti varginančiais nemalonumais. Tai taip pat palankus metas, jei esate sumanę atlikti kai kuriuos remonto, aplinkos tvarkymo darbus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žmonės, su kuriais šią savaitę teks bendrauti ir situacijos, į kurias pateksite, gali padėti išmokti kai kurių pamokų, galite įgyti vertingos patirties. Bendradarbiams gali labai praversti jūsų žinios ir pagalba, galite būti pirpažinti ir sulaukti vertingo atlygio. Galite sulaukti ir netikėtos finansinės sėkmės, gali apimti daug pagundų įgyvendinti, kai kurias svajones, tačiau labai svarbu nusistatyti prioritetus, svarbiausius troškimus, nes blaškydamiesi ir griebdami visko, galite patirti daug neprotingų ir lengvabūdiškų išlaidų, gali tekti nusivilti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią savaitę derėtų labiau įsiklausyti į kritiką, ypač artimųjų išsakomos pastabos tikrai nėra nukreiptos prieš jus, o priešingai tai yra nuoširdus noras jums padėti. Neatstumkite šios pagalbos, kitaip galite tapti savo trūkumų ir ydų įkaitais. Tai palankus metas atsikratyti kai kurių žalingų įpročių, pradėti labiau sveiką gyvensena. Nepakenktų pasitikrinti sveikatą, ypač jei jau ilgesnį laiką jaučiate kai kuriuos negalavimus, galvos skausmus, žarnyno veiklos sutrikimus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai, kas kitiems atrodys neįveikiama, jums gali atrodyti nuotykingu išbandymu, dar vienu savo valios ir galimybių patikrinimu. Nuo jūsų požiūrio ir optimizmo gali priklausyti ir jus supančių žmonių elgsena, nuotaikos. Labai svarbu nepasiduoti kitų neigiamoms emocijoms, įtakoms, būsite linkę dominuoti žmonių draugijose ir būti lyderiais, nenusileiskite, jei kas kėsintųsi perimti iš jūsų šį statusą. Gali tekti atsispirti kai kuriems kirčiams iš šalies ar psichologiniam šantažui. Greičiausiai nesunkiai tai įveiksite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią savaitę gali tekti kovoti ne su kitais, o su savo charakterio ypatumais, tai gali būti kur kas sunkiau, nei sudoroti kokį nemielą priešą. Gerai įvertinkite kai kuriuos savo veiksmus, tai, kas savaitės pradžioje atrodys teisingu sprendimu, antroje savaitės pusėje ali pasirodyti buvus grubia klaida. Tad ypač antroje savaitės pusėje gali tekti taisyti ne tik kitų, bet ir nemažai savų klaidų. Nebandykite šių pareigų užkrauti ant kitų pečių ir nesikratykite atsakomybės. Šią savaitę taip pat derėtų būti itin atsargiems prie vandens ar ugnies, vengti nesaikingo alkoholio vartojimo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką