Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 22d. 02:09

Horoskopas savaitei 08.22 - 08.28

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką žvaigždės žada jums šią savaitę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Reikalai profesinėje veikloje pagerės tik dėl jūsų užsispyrimo ir pasiaukojimo. Atsiras noras ne tik pagerinti savo įvaizdį, bet ir skirti dėmesio vidiniam pasauliui. Savaitės pradžia pakankamai palanki jums: vidury savaitės parodyta iniciatyva bus sėkminga. Savaitgalį gerai viską pasverkite prieš priimdami kokius nors sprendimus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasistenkite ištaisyti klaidas, kol turite tokią galimybę. Jūsų pasiekimai darbe labai priklausys nuo to, kiek įdėsite jėgų. Galvokite daugiau apie tai, ką darote ir kalbate: artėja metas, kuomet klaidų daryti nebeturėsite teisės.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pagal galimybes darbus apribokite iki minimumo, neužsikraukite to, kas nebūtina. Pirmadienį ir taip teks gerokai pasistengti, nes svarbus darbas pareikalaus iš jūsų greitos reakcijos ir atsakingumo. Jei leisite sau atsipalaiduoti, rizikuosite netekti unikalaus šanso.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sprendimas, kurį priimsite šiandien, po daugelio metų turėtų pasirodyti buvęs teisingas, dar padėkosite likimui už tai, ką turėsite. Atsiduokite įkvėpimui, atsiduokite jausmams, nekreipkite dėmesio į baimes – tada priimsite tą sprendimą, kuris bus laimingas bilietas į sėkmingą gyvenimą. Gerų rezultatų pasieksite ir „juodu“ darbu, ir lydimi sėkmės, ir nebijodami būti kitokiais, nei esate.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Seksis meilės, kūrybos, sporto, kultūros, pramogų organizavimo srityse. Šis metas neblogas pradėti naujiems darbams minėtose srityse. Paskutinė mėnesio savaitė atneš naujų idėjų, susijusių su finansais, tolimomis kelionėmis, mokslais, administravimu, galimybėmis pagerinti buities bei gyvenimo sąlygas.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šis laikotarpis ieškantiems atneš puikias tolimų kelionių galimybes, plės jūsų ryšius su užsieniu. Tai metas, kai galimi sėkmingi susitikimai su įtakingais asmenimis, sėkmė mokslo, medicinos, administravimo, tarpininkavimo, prekybos bei švietimo srityse.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tai sėkmingas metas ir meilei, ir draugiškiems susitikimams. Šios dienos bus neblogos, jei apribosite nebūtinus kontaktus, darbus, daugiau laiko skirsite sau: pasirūpinsite buitimi, garderobu, kūnu, dieta, gyvenimo sąlygomis bei tvarka namuose. Nervų sistema bus jautresnė nei įprastai, lengviau kils baimės, nepasitikėjimas.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šis metas padės suvokti svarbius tikslus, juos pakoreguoti, susitikti su tais, kurie ateityje padės daryti karjerą. Paskutinė savaitė palanki darbui su informacija bei medicinos, švietimo, mokslo, žiniasklaidos, prekybos, tarpininkavimo, transporto, logistikos, visuomeninės, politinės ir socialinės veiklos srityse.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atsargiau elkitės su asmeniniais finansais, neišlaidaukite – tai daryti traukte trauks. Laikotarpis tinkamas pasiruošti svarbiems tolesniems darbams: tvarkykite dokumentus, rinkite informaciją, susitikite su reikalingais žmonėmis.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiuo metu jums būtina daugiau poilsio, galimybių kaupti jėgas, susitelkti. Ši savaitė ypač sėkminga, tik ne naujų darbų pradžiai. Ją lydės puikios nuotaikos, darbingumas, autoriteto bei galimybių augimas, nauji pasiūlymai, susiję su kilimu visuomenėje, tolimomis kelionėmis ar administravimu.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai metas, sėkmingas partnerystei: apsidairykite, paieškokite partnerių versle, darbe ar asmeniniame gyvenime. Yra galimybė sudaryti jums svarbias sutartis. Paskutinė rugpjūčio savaitė iš esmės sėkminga, tačiau kiek sudėtingesnė – teks įsitraukti į daugybę smulkių reikalų. Pasistenkite nesinervindami jais pasirūpinti – tai būtina.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tai geras metas kūrėjams bei dirbantiems pramogų versle, susijusiems su dizainu, mada, kultūros renginiais, vaikų ugdymu. Jei to sieksite, puikiai seksis atsipalaiduoti, būsite žavūs, aktyvūs, lydės sėkmė meilėje. Persidirbti nereikėtų – nervų sistema bus ypač aktyvi, galite nusialinti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką