TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 08.29 - 09.04

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės žada jums šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Palankus metas naujų pažinčių, ryšių užmezgimui, partnerystės įtvirtinimui. Tai komandinių sprendimų laikas, kuomet itin svarbus darnus, bendras, gerai organizuotas veikimas, gali tekti imtis lyderio vaidmens, prisiimti daugiau nei įprasta atsakomybės. Sėkmė šią savaitę priklausys ir nuo to, kaip gebėsite paskirstyti laiką ir ar skirsite pakankamai laiko poilsiui. Pervargimas gali tapti rimta kliūtimi siekiant įveikti rimčiausias užduotis. Antroji savaitės pusė gali būti labai kūrybingas, išradingas metas, įkvėpimo šaltiniu gali tapti netikėtas įvykis, pribloškianti patirtis ar įdomus žmogus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali tekti patirti nemažą diskomfortą, nepatogumus, greičiausiai kylančius dėl aplinkui vyraujančios betvarkės. Laikas apsikuopti, susidėlioti viską į savas vietas, lentynas. Tvarkos, ruošos metas, puiki proga pasirūpinti ir savo, ir šeimos narių išvaizda, taip pat gyvenamąja aplinka, galite gerokai papuošti savo namus, paversti juos dar jaukesne erdve, kurioje nuo šiol teks praleisti daugiau laiko. Palankus metas pirkiniams, susijusiems su buitimi, namais. Tačiau labai svarbu atsižvelgti į kitų namiškių nuomones, paisyti kitų skonių, neignoruoti ir vaikų balso. Beje, pastarieji gali netikėtai pasiūlyti puikių sprendimų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kai kurias šios savaitės dienas greičiausiai norėsite vadinti „juodomis“, nes iš tiesų gali tekti įsisukti į nesėkmių, netikėtų nemalonių aplinkybių verpetą, kai kurias nesėkmes gali būti sunku paaiškinti, keblu suprasti jų priežastis. Tokie nemalonumai gali užgriūti savaitės viduryje, tad tuo metu geriau nesiimti aktyvesnės veiklos, svarbiausius ir sudėtingus darbus atidėti bent kelioms dienoms vėliau. Tačiau savaitės pabaigoje aptemusi jūsų padangė gali nušvisti visai kitomis šviesiomis ryškiomis spalvomis. Galite sulaukti finansinės sėkmės, geresnio atlygio nei tikėjotės, taip pat sulaukti malonių svečių, gali tekti panirti į malonių prisiminimų ir naujų nuotykių pasaulį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gali tekti patirti kartų realybės skonį, ne visos puikiomis vadintos idėjos gali būti įgyvendintos, kai kurios gali žlugti dėl nežymių smulkmenų, o kai kas gali subliūkšti atsitrenkus į biurokratinę sieną. Užsispyrimas ir atkaklumas šuo atveju gali visai nepadėti, o tiesiog gaišinti brangų laiką. Galbūt vertėtų atsisakyti kai kurių sumanymų idant galėtumėt kitais keliais judėti į priekį. Galite nuveikti ir pasiekti daugiau tiesiog apeidami kai kurias kliūtis, o ne jas bet kokia kaina siekdami įveikti. Tai metas, kai bus labai svarbi partnerystė, kitų pagalba ir parama. Gali prireikti ir finansinės paramos, atliekant finansines operacijas derėtų būti itin atidiems ir atsargiems, menkas neapdairumas gali sukelti rimtų rūpesčių. Gali labai praversti artimo draugo ar bendradarbio patarimas, grįstas asmenine patirtimi. Jūs šią savaitę taip pat galite įgyti svarbios naudingos patirties, net jei ne visa bus maloni.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iš prigimties nesate nuolankūs, labiau linkę vadovauti ir patys savarankiškai priimti sprendimus, nei paklusti kitų valiai. Šią savaitę šis prigimtinis jausmas bus ypač ryškus, norėsite dominuoti, išsiskirti, kitų veiksmus neretai galite būti linkę vertinti itin kritiškai ar net sumenkinti. Tai bus dvejopa patirtis, viena vertus naudinga, kita vertus galinti pakenkti kai kuriems santykiams. Ypač jei tektų susidurti su panašiai nusiteikusiais ir nuolaidžiauti nelinkusiais žmonėmis. Gali būti sunku išvengti kai kurių konfliktų, tačiau labai svarbu kaip elgsitės po mūšio ar ginčo. Jei būsite pernelyg aršūs ir užsispyrę, rizikuosite įsivelti į ilgalaikius ir visiškai beprasmius nesutarimus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Po gero poilsio gali tekti patirti naują energijos ir įkvėpimo antplūdį. Sveiko optimizmo, gyvenimo džiaugsmo gebėsite įkvėpti ir kitiems šalia esantiems, gali pavykti nesunkiai išspręsti kai kurias įsisenėjusias problemas, kurios anksčiau atrodė neįveikiamos. Į daugelį dalykų gebėsite žvelgti kitu kampu, būsite kur kas labiau išradingi. Palankus metas naujų projektų, drąsių novatoriškų idėjų įgyvendinimui. Pasitikėjimas savimi sklaidys ir aplinkinių abejones, svarbu nepasiduoti ir atremti kitų niurzgėjimą, pesimizmą, nenuleisti rankų. Tai taip pat geras laikas mokslui, profesinių žinių ir įgūdžių gilinimui. Pramogauti derėtų atsargiau, vengiant alkoholio ir triukšmingų susibūrimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši savaitė gali išsiskirti nestandartiniais sprendimais ir poelgiais, nes išsisukti iš kai kurių situacijų gali padėti būtent nestandartinis mąstymas ir sprendimai. Gebėjimas žvelgti kitu kampu gali padėti įsitvirtinti kai kuriuose pozicijose darbe, galite įgyti pranašumą konkurencinėje kovoje, ypač versle. Tačiau gali tekti patirti ir tam tikrą inerciją, tai kas labai praverčia jūsų darbinėje veikloje, gali visiškai netikti santykiuose namuose. Čia gali tekti labiau įsiklausyti į kitų nuomones ir paisyti artimųjų nuotaikų, menkiausias nenuoširdumas ar bandymas sumeluoti gali sukelti nemalonių konfliktų, tad užuot išsisukinėjus, geriau laikytis tiesaus atviro kalbėjimosi. Kai kurias problemas šeimoje galite išspręsti tik bendromis pastangomis, tad derėtų stengtis ne išsiskirti iš kitų tarpo, o sutelkti namiškius bendram tikslui.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dalį savaitės gali tekti gyventi kreivų veidrodžių karalystėje, iliuzijų, nenuoširdžių žmonių apsuptyje. Praregėjimas gali būti skausmingas, bet labai vertingas, apsaugosiantis nuo rimtesnių pavojų ar dar didesnių sukrėtimų ateityje. Svarbu šią patirtį laikyti svarbia pamoka, o ne klaikia nepataisoma nesėkme. Rimtesnių nuostolių gali pavykti išvengti, kur kas sunkiau gali būti išvengti emocinių svyravimų, slogių nuotaikų. Gali labai praversti atviresnis pokalbis su mylimu žmogumi, artimu draugu, kuriam galite apnuoginti kai kurias savo nesėkmes ir paklydimus. Geras metas dvasiniams apmastymams, meditacijai, savivokai, kuomet galite aiškiau apsibrėžti, ko norite ir ko siekiate, o kas jūsų gyvenime yra bereikalingas balastas, kurio verta atsisakyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Didesniąją dalį laiko galite būti valdomi impulsų, ekspresijos, emocijų, tam tikrose situacijose tai padės patirti įdomių ar net patrakusių nuotykių, pajusti adrenalino antplūdį, tačiau rimtesnėse veiklose tai greičiau kliudys, nei padės, gali būti sunku išvairuoti staigiuose posūkiuose, gerai neapskaičiuoti sprendimai gali įvelti į rimtesnes problemas. Galite neišsiversti be kitų, gebančių ramiau mastyti ir galbūt labiau kompetetingų, pagalbos. Specialistų patarimai gali kainuoti, tačiau gali padėti sutaupyti ypač brangaus laiko. Kai kurie spaudžiantys terminai gali kurstyti didesnę įtampą, savaitės pabaigoje gali tekti patirti dar daugiau streso ir emocijų, tačiau kad ir kaip atrodytų sudėtinga, padedami kitų greičiausiai daug ką spėsite atlikti laiku ir gerai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Palankus metas finansinei veiklai, prekybai bet kokios srities verslams. Gali tekti nemažai improvizuoti, kai kuriuos sprendimus ne numatyti, o spėlioti. Tačiau tai metas, kuomet tiesiog gali gerai sektis, padės ir žmonės, ir palankiai besiklostančios aplinkybės. Labai svarbūs šią savaitę gali būti asmeniniai ryšiai, naudingos pažintys. Bus svarbu veikti nepažeidžiant tam tikrų nustatytų taisyklių ir nebandant jų apeiti, o tiesiog priimant savalaikius sprendimus. Antrąją savaitės pusę galite patirti malonių romantiškų nuotykių, gali pabusti jau prigesę jausmai, kurstysiantys karštas aistras, malonų ir sielų, ir kūnų artumą. Tai metas, kuomet galite įkvėpti naujos gyvybės santykiuose su mylimu žmogumi, tai, kas buvo pavirtę rutina, gali nušvisti naujomis spalvomis, palankus metas leistis į netolimą kelionę su artimu žmogumi, imtis bendrų malonių pramogų, svarbu nepasiduoti apatijai ar tinguliui.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ilgą laiką varginęs ilgesys pagaliau gali virsti susitikimo, grįžimo džiaugsmu. Gali tekti išgyventi sunkiai nusakomą euforiją, laimės pojūtį susitikus seniai nematytus artimus žmones, vėl pravėrus savų namų duris. Galbūt po ilgų klajonių ir kelionių kurį laiką nenorėsite kelti kojos iš namų, tapsite kaip niekada sėslūs ir atstumsite ne vieną pasiūlymą vėl leistis išvykon. Tai metas, kuomet ypatingai jaukiai jausitės tarp šeimos narių, net erzinantys žmonės ar kitų įpročiai kurį laiką atrodys mieli. Tai stabilumo metas, kuomet derėtų atsispirti ar bent atidėti bet kokias gresiančias permainas, jei tik tai įmanoma. Derėtų branginti šį laiką ir mėgautis kiekviena ramybės akimirka.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai kuriuos žinios gali nemaloniai sukrėsti, nuliūdinti. Dar blogiau – bėda viena nevaikšto, gali būti, jog vieną negandą pasivys kita. Daug kas priklausys nuo jūsų požiūrio, nepasiduokite vidiniam nerimui ar jauduliui, bus duobių, kurias tiesiog teks peršokti ir judėti toliau į priekį. Jei pradėjote svarbius darbus, derėtų stengtis jų neatidėlioti, pabaigti, kitaip jie gali neplanuotai ilgai užtrukti. Savaitė gali būti permaininga ir jau antroje jos pusėje blogas naujienas gali pakeisti gerosios, netikėti atradimai ir patirtys gali suteikti malonių emocijų, išgyvenimų. Galite sulaukti ypač vertingos informacijos, kuri ilgesniam laikui praskaidrins nuotaikas. Šią savaitę taip pat svarbu skirti daugiau laiko vaikams, jų poreikiams ir norams.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką