Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 09.12 – 09.18

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės žada jums šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gali pavykti sėkmingai pasiekti tikslų, kuriems esate skyrę daug laiko ir pastangų. Tvirčiau įsitvirtinsite savo pozicijose darbe, pelnysite didesnį bendradarbių ir vadovų pasitikėjimą. Tačiau dėl to gali tekti imtis ir kai kurių papildomų pareigų, gali gerokai stigti laiko, kurį galėtumėte skirti artimiesiems. Šiuo atveju bus svarbu rasti pusiausvyrą paskirstant dėmesį ir laiką tarp darbų bei namų. Šeimoje šią savaitę taip pat labai reikės jūsų išminties bei patirties, vaikams gali reikėti jūsų tiesioginės pagalbos, bus svarbu juos išgirsti ir nelikti abejingais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali apimti noras siekti daugiau laisvių, mažiau priklausyti nuo aplinkinių žmonių valios, tačiau šie norai gali būti ne taip lengvai įgyvendinami, vis tiek greičiausiai teks paklusti kitų sprendimams ir dominavimui. Tai anaiptol nereiškia, jog turėtumėt nuleisti rankas, tiesiog vertėtų išlaukti palankesnio momento kai kurioms iniciatyvoms perimti. Neatsisakykite ir kai kurių naujų idėjų, nors jos gali pradėti strigti jau pradžioje, tačiau vėliau viskas gali klostytis gana sklandžiai. Tai metas, kuomet netruks nei kūrybinių sumanymų nei žinių, kaip juos galima įvykdyti. Šią savaitę taip pat vertėtų neužsisėdėti uždarose erdvėse, daugiau laiko stenkitės praleisti gryname ore.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kažin ar daugeliui jūsų lūkesčių gali būti lemta išsipildyti, tačiau dėl to nevertėtų pernelyg pergyventi. Galbūt kai kurių dalykų norite ir siekiate per greitai, tikėdamiesi staigių rezultatų. Gali tekti paisyti kai kurių svarbių besikeičiančių aplinkybių, kurios priklausys ne nuo jūsų valios ir veiksmų. Bus svarbu prisitaikyti ir mokėti laviruoti, gerai pasverti, kuriuos darbus būtina pradėti jau dabar, o kurie galbūt dar gali palūkėti. Darbinei veiklai tai ne itin sėkmingas metas, gali būti sunkiau tvarkytis su dokumentais, informacija. Tačiau kur kas geriau gali sektis bendrauti su įvairiais žmonėmis, galite užmegzti naujų ryšių su užsieniu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Geresnio pažinimo ir kartu geresnės savivokos metas, kuomet gali būti imlesnė atmintis, mąstymas, į daugelį dalykų gebėsite pažvelgti platesniu žvilgsniu, kitu kampu. Būsite labiau įvairiapusiški, atviri naujoms idėjoms, taip pat ir įvairioms nuomonėms. Galite sulaukti ir nemažai kritikos, tačiau jei nepulsite vien aklon gynybon, galite iš to pasiekti ir nemažai naudos. Bus svarbu ir patiems daug ką vertinti kritiškai, būti mažiau patikliems, atsargesniems. Ypač atsargiai derėtų rinktis partnerius bendriems darbams, projektams, pirmas įspūdis gali būti labai klaidingas, pernelyg atsainiai pasidavę kito žavesiui galite skaudžiai apsigauti ir nusivilti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ne itin palankus metas aktyviai veiklai, naujų projektų iniciatyvoms, galite susidurti su kitų svarbių žmonių abejingumu, gali būti sunku įrodyti kai kurių veiklų reikmę ir prasmę. Gali tekti taikytis prie vadovų, aukštesnes pareigas užimančiųjų nuotaikų, kurios gali būti gana permainingos, tad svarbu pajusti deramą momentą. Šią savaitę gali tekti nemažai laiko skirti įvairiems lauko darbams, kai kuriuos gali tekti atlikti skubiai, neatidėliojant, idant išvengtumėt galimų nuostolių. Skubėti, ypač antroje savaitės pusėje, gali tekti ir imantis įvairių kitų veiklų, daug kam gali tiesiog trūkti laiko, todėl gali kilti rizikų, jog kai kuriuos reikalus tvarkysite paviršutiniškai, atsainiai. Bus svarbu gebėti valdyti savo laiką,jį geriau panuoti, kitaip vėliau gali prireikti dar daugiau laiko klaidų taisymui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gali tekti spręsti įvairias moralės, teisingumo dilemas, iškylantys klausimai gali būti sudėtingi, o atsakymai nevienareikšmiai. Venkite kategoriškumo ir juo labiau teisuolių vaidmens. Juo labiau, kad pradžioje galite negauti visos informacijos, turėsite per mažai žinių, kad galėtumėte daryti galutines išvadas. Būtinai išklausykite visų pusių, jei jau niekaip negalite išvengti arbitro vaidmens. Šią savaitę taip pat daugiau laiko derėtų skirti sveikatos reikalams, gali labiau varginti nemiga ar nerimas, raskite laiko pasitarti su specialistais, jų patarimai gali būti ir savalaikiai, ir vertingi. Derėtų daugiau sportuoti, judėti, nevengti fizinio krūvio, žinoma, įvertinant savo galimybes.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gali būti sunkiau suvaldyti į paviršių prasiveržiantį egoizmą, atsispirti pavydo, savanaudiškumo jausmams, galite būti sunkiau sukalbami, ypač savaitės viduryje. Stenkitės neprimesti savo nuotaikų kitiems, juolab, kad jos gali būti labai permainingos, tuo gali tekti stebėtis ir jums patiems, ir aplinkiniams. Vertėtų vengti didesnių susibūrimų, aktyvaus bendravimo, nemaža tikimybė, jog galite įsivelti į beprasmiškus ginčus, kuomet abi pusės įtikėjusios savomis tiesomis ir nė viena neketina nusileisti. Ši savaitė – palankus metas meditacijoms, gilesniam savęs pažinimui, apmastymams. Vienas geresnių būdų atsipalaiduoti – imtis mėgiamos veiklos arba knygos. Knygose galite rasti kaip tik šiam gyvenimo laikotarpiui svarbios išminties.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gali tekti ne vieną kartą priimti sudėtingus sprendimus pasirenkant svarbiausius dalykus ir atsisakant mažiau svarbių. Gali kilti pavojų, jog galite prarasti brangius dalykus, nutolti nuo mylimo žmogaus ir būtent tai gali versti daryti nelengvus ar net skausmingus pasirinkimus. Šie pasirinkimai gali lemti jūsų savijautą artimiausiomis savaitėmis, tad bus labai svarbu nesuklysti. Šiuo atveju gali tekti labiau pasikliauti ne pragmatiniais išskaičiavimais, o moraliniais vertybiniais dalykais, neišsižadėti tam tikrų principų, kurių uoliai laikėtės iki šiol. Gali kilti pagundų ieškoti įvairių pasiteisinimų, tačiau tai greičiau bus savęs bei kitų apgaudinėjimas. Bus svarbu elgtis ir spręsti ryžtingai, nesigręžiojant atgal.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Azarto, adrenalino, didelių įspūdžių kupinas metas, kuomet daug laiko gali tekti praleisti žmonių spūstyse, šėlstant, atvirai, garsiai reiškiant savo simpatijas, apsvaigus nuo jaudulio, euforijos. Kita vertus, gali tekti susidurti su neadekvačiu, sunkiai prognozuojamu aplinkinių elgesiu, venkite nuo alkoholio apsvaigusių žmonių. Palankus metas įvairioms pramogoms, aktyviam poilsiui, tačiau gerai atsipalaiduoti gebėsite tik tuo atveju, jei būsite iki galo atlikę savo profesines pareigas, užduotis versle, darbe. Aplaidumas ar atsainumas šiuo metu gali lemti skausmingas pasekmes, rimtus finansinius nuostolius, tad būkite atidūs. Taip pat venkite išlaidauti, saugokitės ilgapirščių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite būti užklupti netikėtų svečių ir galbūt ne visai palankiu momentu, kuomet būsite tam nepasiruošę. Tačiau nepaisant nesklandumų, turėsite gerą progą gerai praleisti laiką su jums mielais, brangiais žmonėmis. Galite būti supažindinti su žmonėmis, kurie paliks labai gerą pirmąjį įspūdį, gali sužadinti ir tam tikrų šiltų jausmų. Gali tekti panirti į lengvą ir žaismingą flirtą, tai padės atsipalaiduoti nuo įkyrių varginusių minčių, toks bendravimas gali tapti ir savotišku poilsiu, ir pramoga. Antroje savaitės pusėje gali užgriūti netikėti rūpesčiai, gali tekti rūpintis giminaičiais, tėvais. Pastarieji galbūt kai ką nutyli, tad svarbu nepraleisti pro ausis kai kurių užuominų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Puikus metas protinei veiklai, darbui su informacija, analizei, taip pat vadybai. Būsite puikūs bei įtaigūs ir organizatoriai, ir, jei to prireiks, oratoriai. Gali tekti bendrauti didesnėse auditorijose, atsakyti į daugelį klausimų, nors kai kurie gali būti ne visai malonūs. Bus svarbu valdyti žodį, savo minčių raišką, nes ne laiku ir ne vietoje ištarta frazė gali lemti visą nesusipratimų virtinę, galite būti įklampinti į intrigas. Saugokitės ne tik savo, bet ir šalia esančiųjų klaidų. Nepiktybiniai kitų veiklos trūkumai gali virsti jūsų nemalonumais ir jūsų atsakomybe. Tad bus svarbu stebėti bei kontroliuoti ne tik savo, bet ir šalia esančiųjų veiksmus. Savaitės pabaigoje galite pakeisti aplinką, sėkmingai pavyks atitrūkti nuo įprastos kasdienybės rūpesčių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gali tekti priimti kai kuriuos nestandartinius, neįprastus sprendimus, tačiau būtent tai gali nulemti sėkmę siekiant kai kurių rezultatų. Išradingumas ir išmonė – šis darinys šią savaitę gali padėti nuversti kalnus, tačiau bus labai svarbu paisyti ir jus supančių žmonių nuomonių, pasiūlymų. Galite pasisemti puikių idėjų, kurios gali virsti ilgalaikiais sprendimais. Galite sulaukti nemažai pagyrų, tačiau bus svarbu atsispirti puikybei. Pernelyg susižavėję savimi labai greitai galite tapti atgrasūs kitiems, atstumti tuos, kurie nuoširdžiai, o ne pataikaudami jus palaiko. O parama gali būti ypač svarbi artimiausioje ateityje, jos galite tikėtis tik iš patikimų žmonių.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką