Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 09.19 – 09.25

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sužinokite, ką žvaigždės žada jums šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Džiaugsmingi viltingi lūkesčiai gali virsti nemaloniais nusivylimais, o naudinga turėjusi būti patirtis – beprasmiškai sugaištu laiku. Kai kuriuos dalykus gali tekti svarstyti, skaičiuoti ir planuoti iš naujo, tačiau ir tokiu atveju sėkmės galėtumėte tik tuo atveju, jei būsite išmokę pamokas iš savų klaidų. Šiuo laiku gali tekti aiškiai pasirinkti – arba darbas, arba linksmybės, pramogos. Bandymai derinti šiuos dalykus gali sujaukti visus jūsų planus, darbotvarkes. Pradėtus darbus bus labai svarbu pabaigti iki galo, kartais tam gali tekti aukoti poilsiui skirtą laiką. Naujų stambių projektų geriau nepradėti, jei turite rimtų abejonių dėl jų ar matote, kad galite jų nebaigti. Nebaigti darbai tokiu metu gali virsti didžiule ilgai slėgsiančia našta.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę galėsite plačiai ir laisvai reikštis įvairiose srityse, tai gali būti jūsų galimybių išbandymo metas. Bus svarbu įrodyti ne tik aplinkiniams, bet geriau suprasti patiems, tai, ką gebate. Puiki proga geriau įsitvirtinti profesinėje veikloje, įgyti didesnį pranašumą kolektyve. Kantrybė ir ištvermė – tai tos savybės, kurios didžiąją dalimi gali lemti šios savaitės sėkmę. Gali tekti nemažai bendrauti su įvairiais žmonėmis, ne visi bus taikiai ar geranoriškai nusiteikę, tad gali tekti laviruoti tarp įvairių interesų ir bandyti išvengti nemalonių situacijų. Šią savaite kliūtis geriau apeiti, aplenkti iš tolo, o diplomatija galėsite kur kas daugiau pasiekti, nei tiesmukais ginčais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tai komandinio veikimo metas, kuomet bus labai svarbu suprasti tai, ką sako jums kiti žmonės, gerai čiuopti jums siunčiamus signalus, užuominas. Ne mažiau svarbi bus ir jūsų pačių raiška, tai, kaip gebėsite išaiškinti ir pagrįsti kitiems savo supratimą, sumanymus. Bet kokie net menki nesusikalbėjimai gali lemti absurdiškas klaidas, kvailas keblias situacijas, iš kurių gali būti sudėtinga išsisukti. Gali tekti nemažai dirbti su informacija, jos gausoje bus svarbu atskirti esmines reikšmingas detales. Antroji savaitės pusė bus labai palanki įvairioms sveikatingumo procedūroms, mankštos, masažai, sportiniai pratimai šiuo metu gali būti labiau veiksmingi nei įprastai. Puiki proga ir mankštinti, ir atgaivinti kūną.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę gali tekti dirbti daug sunkaus ir įtempto protinio darbo, patirti įvairių stresų ir darbe, ir namuose. Darbe ar versle gali kilti finansinių nemalonumų, gali tekti gesinti staiga kilusius gaisrus. Jų pasekmės priklausys nuo jūsų gebėjimo žaibiškai reaguoti, greitai suktis. Namuose taip pat gali kilti netikėtų smulkių buitinių problemų, tačiau laiku neišspręstos jos gali virsti didžiuliu galvos skausmu ir rimtais finansiniais nuostoliais. Kai kurie žmonės, žadėję pagalbą, gali pavesti, tad šiuo metu derėtų labiau kliautis savo jėgomis ir žiniomis, juolab, kad daugelį kliūčių esate pajėgūs įveikti patys. Didžiulės įtampos, stresas, nuolatinis skubėjimas gali tapti nemigos, pervargimo priežastimis, tai dar viena kliūtis, kurią gali tekti įveikti. Geriau atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo rūpesčių pavyks vienatvėje, ramybėje, vengiant žmonių susibūrimų, intensyvaus bendravimo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gali tekti kovoti dėl vietos po saule – tai įtemptos, atviros konkurencijos, grumtynių dėl įtakos ir valdžios metas. Gali tekti įrodinėti savo pranašumą darbe, šeimoje arba galbūt net draugų rate. Kitų bandymai sumenkinti jūsų autoritetą, abejoti jūsų lyderio gebėjimais gali provokuoti ir pastūmėti įsivelti į matomas ar nematomas užkulisines kovas. Artimieji gali sakyti, jog tai bereikalingas laiko ir jėgų švaistymas, tačiau šiuo atveju vertėtų labiau įsiklausyti į savo intuiciją, kuri kuždės, jog tai svarbi kova už būvį. Bus labai svarbu veikti ryžtingai ir nuosekliai, nedvejojant ir nesiblaškant, taip kur kas greičiau galėsite pasiekti savų tikslų. Savaitės pabaigoje greičiausiai turėsite ką švęsti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite kupini įvairių idėjų, trykšite išradingumu, entuziazmu, būsite sunkiai sustabdomi, nes jūsų variklis – laki vaizduotė ir kūrybingas įkvėpimas. Galite pasiūlyti gerų savalaikių sprendimų, padėsiančių rasti išeitis įvairiose situacijose, kai kuriuos projektus, ypač kūrybinius darbus gebėsite išjudinti iš sąstingio. Šią savaitę galite tapti traukos centru, žmonės norės semtis iš jūsų įkvėpimo, su jumis bus gera ir įdomu dirbti. Gali būti svarbu atsispirti kai kuriems išbandymams, neleiskite buitiniams rūpesčiams ar smulkiems barniams, artimųjų neigiamoms emocijoms išmušti jūsų iš vėžių, branginkite savo polėkį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Įvykių, staigių posūkių, emocijų kupinas metas, kuomet gali būti labai svarbi ir pravarti kitų pagalba. Derėtų vengti perdėto išdidumo ir nesibodėti prašyti padėti, juolab, kad šalia tikrai bus norinčių ir galinčių tai padaryti. Savaitės viduryje kai kurie rūpesčiai ir problemos gali išsispręsti be didesnių jūsų pastangų, tai gali lemti netikėtai susiklosčiusios palankios aplinkybės. Bus svarbu valdyti emocijas, nes nežaboti jų protrūkiai gali lemti papildomų rūpesčių ne tik jums, bet ir artimiesiems. Šią savaitę gali tekti labiau įsiklausyti į vyresniųjų išmintį, tėvų, senolių patarimai gali padėti rasti kai kuriuos sprendimus sprendžiant nesutarimus šeimoje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Puikus metas mokslams, pažinimui, kvalifikacijos kėlimui. Informacija bus geriau įsisavinama, suprantama, atmintis, protas imlesni, bus lengviau susikaupti, atsispirti įvairioms pagundoms, blaškančioms dėmesį ir rimtą nusiteikimą. Tai laikas, kuomet galima įgyti vertingų žinių ne tik iš knygų, vadovėlių, tačiau besimokant iš savųjų ar kitų klaidų. Tai ypač gali patirti verslininkai, prekybininkai. Verslams tai ne itin palankus metas, bus sunkiau pasiekti apčiuopiamų konkrečių rezultatų, trokštamos naudos, tačiau įvairios nesėkmės gali virsti labai naudinga patirtimi, priversti imtis naujovių ar skatinti atsisakyti sustabarėjusių požiūrių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gali pašlyti santykiai su artimaisiais, mylimu žmogumi. Kai kurie bandymai išsiaiškinti nesutarimus gali įvelti į painius, sunkiai išnarpliojamus konfliktus, kaltųjų paieškas. Situacijas gali dar labiau komplikuoti jautresnis emocinis fonas. Ir jūs, ir jus supantys žmonės tokiu laiku galite būti labiau dirglūs, aštriau reaguojantys į įvairias replikas, pastabas. Derėtų vengti bendravimo ypač jautriais klausimais, sudėtingų galvosūkių narpliojimo. Neskubėkite dalintis savo spėlionėmis, vertinimais, įtarimais, ypač jei patys nesate tikri dėl jų teisingumo, visa tai gali virsti sudėtingomis intrigomis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gali tekti gailėtis dėl kai kurių anksčiau priimtų skubotų sprendimų, tačiau nederėtų pernelyg užsisklęsti ir užsiimti savigrauža. Šią savaitę gali atsirasti daug naujų galimybių ir progų ištaisyti buvusias klaidas. Bendradarbis ar geras draugas gali pakuždėti svarbų patarimą, genialią išeitį. Palankus laikas imtis sudėtingų teisinių klausimų, geras metas analizėms, gilesniems tyrimams. Antroji savaitės pusė gali būti kupina įvairių rizikų ir pavojų, derėtų saugotis traumų, vengti aktyvios fizinės veiklos ar bent jau stengtis būti deramai jai pasiruošus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gali tekti prašyti atleidimo ar patiems svarstyti tokius prašymus. Atsispyrę emocijoms, nuleidę garą gebėsite kur kas realiau ir blaiviau vertinti situacijas ir žmonių poelgius. Bus patiems svarbu nusimesti kai kurias nuoskaudas ir gebėti atleisti, kitaip bus sunku judėti į priekį, imtis kai kurių veiklų, nes su nuvylusiais žmonėmis greičiausiai teks neišvengiamai bendrauti. Šią savaitę derėtų būti labiau konkretiems, pragmatiškiems, vengti tuščiažodžiavimo, kuris gali būti atgrasus ir atstumiantis. Laukia svarbūs pokalbiai, kuriuose negalite pro ausis praleisti kai kurių reikšmingų užuominų, išsiblaškymas gali skausmingai atsiliepti. Savaitės vidurys labiau palankus kelionėms, išvykoms, galite sulaukti svečių iš tolimų kraštų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galite sulaukti atlygio, kurio galbūt nesitikėjote, tačiau tai gali tapti rimta paspirtimi kai kuriems seniai brandinamiems sumanymams įgyvendinti. Gera pradžia bus pusė darbo. Tačiau gali tekti taip pat kovoti su pagundomis išlaidauti. Gebėjimas racionaliai paskirstyti pajamas ir išlaidas gali lemti kai kurių sumanymų perspektyvas. Gali tekti prisiminti ir kai kuriuos įsipareigojimus, pažadus, skolas. Puiki proga atsikratyti kai kurių besivelkančių uodegų. Savaitės viduryje gali tekti daugiau dėmesio skirti šeimai, vaikams, padėti spręsti jų dilemas. Likusios be deramo dėmesio atžalos gali imtis provokacijų ir sukelti nemenkų rūpesčių.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką