TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 09.26 – 10.02

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės žada jums šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę galite būti tiesiog apsėsti kai kurių ambicingų planų, gali būti sunku nustygti vietoje, trykšite energija, entuziazmu ir geros nuotaikos užkratu. Tačiau nesistenkite apžioti per daug, besiimdami pernelyg daug veiklų rizikuojate įsisukti į visai nemalonią skubą, stresą, nebaigti darbai, netesėti pažadai gali virsti erzinančia ir savijautą gadinančia našta. Bus svarbu tiksliai numatyti savo galimybes pasiliekant laiko ir laisvalaikiui, bendravimui su namiškiais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tai gali būti azarto kupinas metas, kuomet sieksite varžytis, konkuruoti, norėsite pirmauti, tapti pranašesniais už kitus. Versle ši konkurencija gali būti ypač aštri, gali tekti ragauti ir ne itin malonios bendravimo su konkurentais patirties. Gali būti labai svarbu atsispirti kai kurioms provokacijoms, jas pastebėti. Anrtroji savaitės pusė labai palanki bet kokiai plėtrai – jūsų sumanymų, verslo, investicijų, taip pat geras metas imtis stratybos, remonto darbų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galbūt pats laikas išsinerti iš savo senos odos, pasirūpinti naujuoju ar bent atnaujintu įvaizdžiu, skirti daugiau laiko ir dėmesio savo išvaizdai, kūnui, sveikatai. Puikus metas ryžtis keisti kai kuriuos gyvenimo įpročius, išsivaduoti iš sąstingio, apatijos, daugiau judėti, sportuoti, keisti mitybą. Jūsų nuotaikos, psichologinė būklė šią savaitę gali labai priklausyti nuo jūsų fizinės savijautos. Tad niekas kitas geriau už jus tuo nepasirūpins. Galite sulaukti vertingos informacijos bei patarimų iš šalies, įsiklausykite į juos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų vaizduotė šią savaitę gali ne tik padėti spręsti problemas, bet ir jas sukurti. Pritrūkę galimybių išsiaiškinti tiesiogiai, gauti pirminę informaciją, o ne kitų interpretacijas, galite įnikti daryti pernelyg apibendrintus vertinimus, vaizduotėje kurti situacijas, kurios gali gerokai skirtis nuo realiųjų. Jei neatsispirsite tokiai „kūrybai“ galite tapti išpūstų problemų įkaitais. Geriausias būdas to išvengti – tikrinti informaciją, tiesiogiai ir atvirai bendrauti su jums rūpimais žmonėmis, vengti daryti skubotas kategoriškas išvadas. Beje, informacija, darbas su ja, analizė šią savaitę gali užimti didžiają dalį jūsų veiklos laiko.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią savaitę gali tekti patirti įvairių svyravimų, nuotaikų kaitą, greitai, išgyventi staiga ir netikėtai besikeičiančius įvykius. Kažin, ar turėsite laiko liūdėti, savęs gailėti, tam tiesiog gali neužtekti laiko. Nors tai gali būti sunkus įtampų kupinas intensyvaus darbo, kūrybos metas. Tačiau greičiausiai teks daryti tai, ką gerai išmanote ir tai, kas jums patinka. Todėl nuovargis gali būti visai malonus, o pasiekimai teiks ypatingą pasigėrėjimą savimi ir pasitenkinimą. Tiesa, vertėtyų saugotis puikybės ar tuštybės, galite atstumti kai kuriuos jums brangius žmones, įnikti į bereikalingus ginčus. Kuklumas jus gali papuošti kur kas labiau, nei gražūs žodžiai apie save.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai kurių situacijų atomazga gali būti visai ne tokia, kokios tikėjotės, galbūt pribloškianti. Galite būti labiau linkę į pesimizmą, todėl, kai kurių įvykių baigtis gali neatitikti jūsų pieštų niūrių scenarijų. Nevertėtų pasiduoti tokiam pesimizmui ir neigimui, šią savaitę daugelis aplinkybių iš tiesų klostytis kur kas geriau ir bus palankios jums, jus supantiems žmonėms. Tačiau patys turite būti tam geriau pasiruošę, nenusiteikite iš ankstyo nesėkmėms. Geresnio ūpo ir didesnio optimizmo pliūpsnio galite sulaukti savaitės viduryje, galite pajusti tvirtesnį pagrindą po kojomis, tai padės įgyti didesnio pasitikėjimo ir savimi, ir kitų galimybėmis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nemažą laiko dalį gali tekti sugaišti visiškai beprasmiams ginčams. Varegu ar verta stengtis pakeisti žmonių įsitikinimus, ypač, kai jie visai nebus linkę keistis. Vengdami tokio neproduktyvaus bendravimo galite kur kas racionaliau išnaudoti savo laiką, ypač sėkmingai gali pavykti spręsti kai kurias problemas namuose. Šeimoje sulauksite kur kas daugiau supratimo ir noro išgirsti, tad nepraleiskite progos. Antroji svaiatės pusė gali nustebinti netikėtomis smagiomis pramogomis, kurios padės gerokai išsiblaškyti ir atitrūkti nuo kasdienių darbų. Palankus metas išvykoms, pobūviams, šventėms.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jau savaitės pradžioje gali tekti patirti daug pagundų atsipalaiduoti, išgirsti raginimų pernelyg nesurimtėti, džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais. Ar tikrai galite sau tai leisti būtent šiuo metu? Vertėtų gerai pasverti laiko, kai kurių įpusėtų darbų svarbą. Neatsispyrę kai kurioms vilionėms vėliau galite labai gailėtis, ieškoti kaltų, nors kalti tokiu atveju būsite tik jūs patys. Tai metas, kuomet susikoncentravę galite gerokai pajudėti į priekį, išjudinti kai kuriuos stringančius projektus, gali prireikti nemažai valios, užsispyrimo. Savaitės viduryje derėtų atsargiau vertinti jus pasieksiančią informaciją, kai kurios žinios gali būti neišsamios, ar sąmoningai iškraipytos. Saugokitės galbūt visai šalia rezgamų intrigų ar manipuliacijų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Geras laikas siekiantiems teisingumo, tiesos, ypač nepalankus melagiams, pastarieji rizikuoja būti gėdingai demaskuotais. Jei siekiate gerų tikslų, norėdami užtarti ar apginti artimą žmogų, galite sulaukti itin vertingos ir savalaikės paramos. Galite pradėti čiuopti savo kovos rezultatus, pokyčius, kurie svarbūs ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Tai taip pat labai palankus metas visuomeninei veiklai, rūpybai, globai. Šią savaitę atlikti geri darbai, nesiekiant naudos sau, gali sulaukti malonaus atoveiksmio – jums brangių, svarbių žmonių vertinimų. Tačiau besirūpinant kitais, nepamirškite ir kai kurių savų poreikių, ypač sveikatos. Jei pajusite sveikatos negalavimų – būtinai aiškinkitės jų priežastis, nenumokite į tai ranka.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dar savaitei neprasidejus galite būti apimti troškimo pabėgti nuo miesto šurmulio, atsiriboti nuo visko ir nuo visų. Tai nuotaikos, pasivysiančios jus dar iš praėjusios savaitės. Tačiau bent kurį laiką teks tramdyti šį savo nusiteikimą, nes lyg iš dangaus gali užgriūti gausa rimtų ir neatidėliotinų darbų. Gali būti, jog vien savo jėgomis jų neįveiksite, tad gali tekti išekoti pagalbos iš šalies. Šiuo atveju gali būti svarbu, ar pavyks rasti būtent tuos žmones, kuriais galite pasiklaiuti. Neteisingai pasirinkę, vėliau galite labai gailėtis, patirti nuostolių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gali tekti ypač įmantriai suktis iš kai kurių ne visai malonių, keblių situacijų. Tačiau argi tai problema su jūsų iškalba, žavesiu, gebėjimu flirtuoti? Gali tekti elgtis net kiek avantiūristiškai, išekant visai nestandartinių išeičių iš padėties. Šie jūsų gebėjimai gali būti įvertinti žmonių, kurių nuomonė jums svarbi. Galite įgyti didesni vadovų, darbdavių ar verslo partnerių palankumą. Tačiau tai pirmiausia reikš dar didesnę atsakomybę, dar sudėtingesnes situacijas ir dar didesnius krūvius. Tad nusiteikite, jog laiko poilsiui, ramiam bendravimui su šeima gali tekti vis mažiau. Ir iš šios situacijos taip pat derėtų ieškoti išeities, nes jos pasekmės gali būti visai ne jūsų naudai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

 Šią savaitę gali tekti daug dirbti su informacija, su svarbiais dokumentais, aiškintis teisinius dalykus. Tad gali ypač praversti pastabumas ir kruoštumas. Kai kurios detalės gali būti itin nežymios, tačiau lemiamos, ne mažiau svarbio gali būti ir jų seka, chronologija. Jei atsirastų „patarėjų“, kurie siūlytų nesikrapštyti po mažmožius, o laikytis esmės – nekreipkite dėmėsio į tokius patarimus. Jūsų nuojautos gali patarti kur kas tiksliau, gali pavykti užčiuopti siūlo galą, kuris padės atsakyti į visą virtinę iki šiol neatskytų mįslių. Antroji savaitės pusė mažiau palanki protiniam darbui, kur kas geriau gali sektis ūkinė veikla, gali pavykti labai skėmingai išspręsti buitines ar smulkias finansines problemas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką