Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 17d. 06:00

Horoskopas savaitei 10.17 – 10.23

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką žvaigždės jums žada šią savaitę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savų tikslų šią savaitę pasieksite tik tuo atveju, jei būsite ypatingai užsispyrę, galbūt net kietakakčiai ir labai aiškiai būsite nusistatę prioritetus. Gali būti, jog visiems lūkesčiams ir darbams tiesiog pritrūksite laiko, tad reikės pasirinkti svarbiausiuosius, o kai ką teks atidėti arba visai atsisakyti. Kai kuriuose srityse galite sulaukti pasipriešinimo, tačiau tai greičiausia bus nulemta ne piktybiškų kėslų, o nesupratimo, nežinojimo. Tad nederėtų ieškoti sąmokslų aplinkui, o verčiau skirti daugiau laiko savo pozicijos, sprendimų aiškinimui.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nederėtų pervertinti kai kurių šalia esančių žmonių patirties ir jų peršamos išminties. Tai, kas tinka vieniems, gali būti visai nepriimtina ir turėti skirtingų pasekmių jūsų atveju. Tad derėtų gerai pasverti, ar verta tam tikrose šios savaitės situacijose pasiduoti kitų žmonių įtaigai. Tam tikrus svarbius sprendimus atsispiriant klaidų baimei vertėtų priimti savo nuožiūra. Be to, nereikėtų tikėtis ir siekti greitos sėkmės, tikruosius savo darbo, didžiulių pastangų ir ištvermės vaisius galbūt skinsite labai negreitai, bet derlius bus vertas ilgo laukimo ir visų pastangų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei pasimesite vos nukrypę nuo pačių susidėliotų planų, galite apskritai nevaldyti savo laiko ir pasiduoti vien aplinkybių tėkmei. Šią savaitę anaiptol ne viskas klostysis pagal jūsų sumanytus terminus ar darbotvarkes, tačiau kai kurių nukrypimų nevertėtų pernelyg sureikšminti. Tai metas, kuomet galite būti linkę daug ką dramatizuoti ir hiperbolizuoti, o tai gali lemti neadekvačius skubotus sprendimus ir visą virtinę klaidų. Užuot žaibiškai reagavus vertėtų išlaukti protingą laiko tarpą, leisti atvėsti emocijoms, kai kurie dalykai taps daug aiškesni pažvelgus juos iš atokesnio atstumo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sprendžiant kai kurias net asmeninio pobūdžio problemas gali būti svarbi kitų nuomonė ar patarimai. Įsiklausykite į kitų vertinimus, bent dalį tiesos juose galite rasti. Šalia esančių pagalba ir parama bus svarbi ir profesinėje veikloje, gali tekti prašyti pavadavimo, patiems gali tekti spręsti krizes namuose. Kai kurie nesutarimai šią savaitę gali kilti dėl visiškų mažmožių, tačiau menka kibirkštis gal sukelti ir rimtą gaisrą. Tad nebūkite abejingi, stenkitės išsiaiškinti ir neatidėliojant užglaistyti kilusius nesutarimus. Tik taip gebėsite išsaugoti darną ir ramybę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gali tekti rūpintis ir savo, ir kitų sveikatos reikalais, gali būti svarbu įveikti ne tik pasekmes, kovoti su užklupusiomis ligomis, bet susimastyti apie priežastis. Palankus metas rūpintis imuniteto stiprinimu, organizmo, kūno grūdinimu, sveikesne mityba. Beje, mitybai, ypač savaitės viduryje gali tekti skirti ypatingą dėmesį, būkite atsargūs ir išrankūs, venkite vartoti abejotinos kokybės maistą. Būtent dėl netinkamo maisto gali kilti rimtesnių problemų. Antroji savaitės pusė ypač palanki aktyviai fizinei veiklai, sportui, mankštoms, stenkitės daugiau laiko būti gryname ore.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši savaitė gali būti labai palanki verslininkams, prekybininkams, taip pat ir gamybininkams. Tai metas, kuomet įnirtingą konkuravimą geriau pakeisti visoms pusėms naudingu bendradarbiavimu. Galbūt tai nebus ilgalaikiai bendri projektai, tačiau šiam momentui – akivaizdi nauda. Net ir su konkurentais galite turėti bendrų interesų, bendromis pastangomis gali pavykti sėkmingai įveikti biurokratines kliūtis, išsiaiškinti svarbias teisines aplinkybes. Šios situacijos gali tapti ir rimtesniais jūsų išbandymais, ypač jei tektų spręsti pasitikėjimo klausimus. Pasitikėdami galbūt rizikuojate, tačiau kas nerizikuoja, tas negeria šampano.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią savaitę išvengsite rimtesnių nemalonumų ar sukrėtimų, tačiau gali gerokai išvarginti įvairūs smulkūs kasdieniai rūpesčiai, namiškių išsiblaškymas, bendradarbių svyruojančios nuotaikos. Galbūt į daugelį šių dalykų vertėtų žvelgti ironiškai, nesibodėkite santūriai pasijuokti iš savęs ir iš kitų. Tiesa, ne visi artimi žmonės bus linkę suprasti juokus, tad bus svarbu jausti nuotaikas, įvertinti situacijas, laikytis tam tikro santūrumo ir takto. Kitaip nesusipratimai ir nesutarimai gali būti neišvengiami. Antroji savaitės pusė ypač palanki įvairioms smagioms pramogoms, gali tekti išbandyti tokių linksmybių, kurių iki šiol nebuvo tekę ragauti ir kurios vėliau gali virsti rimtesniu pomėgiu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią savaitę gali tekti ne kartą aiškintis santykius su žmonėmis, kuriuos galbūt mažai pažįstate. O tai ginčus gali versti ir sudėtingais, ir beprasmiais. Gali kilti pagundų nežinant gerai visų aplinkybių primesti kitiems savus vertinimus ir savą požiūrį, galbūt įsijausite į neklystančiųjų vaidmenį. Tačiau kai kurie atsitiktinumai gali daug ką paaiškinti ir sustatyti į savas vietas. Neskubėkite smerkti, tai metas, kuomet labai svarbi išsami informacija, įvairios detalės, smulkmenos. Be to, būtina išklausyti bent kelias nuomones, nepasikliauti vienu, kad ir labai gero draugo ar bendradarbio, vertinimu. Tik plačiau žvelgdami ir mastydami išvengsite rimtesnių klaidų savo kelyje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei tektų pagerbti, sveikinti artimą žmogų, jokiu būdu nedarykite to skubotai, atmestinai. Tai metas, kuomet svarbu ir forma, ir turinys, didžiulis dėmesys kreipiamas į pastangų, dėmesio nuoširdumą, ne tik į patį veiksmą. Juo labiau derėtų vengti melo, net jei save bandytumėte nuraminti, jog tai esąs „baltasis melas“, siekiant apsaugoti, o ne įskaudinti. Bet kokie nutylėjimai šią savaitę gali virsti nesusipratimų, nesusikalbėjimų virtinėmis, rizikuojate įsivelti į tokią painiavą, iš kurios labirintų gali tekti ilgai ieškoti išėjimo. Antroji savaitės pusė – puiki proga geriems darbams, pagalbai, rūpesčiui, globai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galbūt kaltinsite likimą ir visus aplinkui dėl savo nesėkmių ir dėl viena po kitos sekančių klaidų. Tačiau tokios kaltųjų paieškos neracionalios, neduodančios jokių rezultatų ir juo labiau nepadėsiančios ištaisyti klaidų. Galbūt derėtų padaryti pertrauką, stabtelti ar rasti laiko atokvėpiui. Geriausius sprendimus būsite pajėgūs priimti tik nurimę, atsiribodami nuo neigiamų emocijų. Šaltas protas bus svarbus ir įvertinant buvusius sprendimus, ir svarstant apie būsimus ateities veiksmus. Galite patirti įvairių provokacijų, bus labai svarbu joms atsispirti, nesileiskite būti išmušami iš vėžių. Šią savaitė sėkmė nusišypsos tik tuo atveju, jei patys aiškiai ir tiksliai žinosite, ko norite ir ko siekiate.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gali tekti suktis žaibišku tempu, savaitė žada būti kupina įvairių įvykių, taip pat įtampos ir streso. Galbūt klystate, jei manote, jog būtent šią savaitę gali tekti patirti pergalės skonį ar baigtais svarbiais projektais. Gali būti, jog nors pergalių ir bus, jomis tiesiog nebus laiko džiaugtis. Nes netikėtai gali kilti naujų iššūkių, kurių teks staigiai imtis. Nešvaistykite laiko emocijoms, kitų poelgių vertinimams. Tai metas, kuomet pirmiausia reiklūs turite būti patys sau, taip pat ir savikritiški. Toks įtemptas tempas ir didžiuliai darbų, rūpesčių krūviai gali apsunkinti bendravimą su artimais žmonėmis, kuriems tiesiog liks mažiau laiko. Tačiau jei nenorite įtampų ir namuose, tiesiog privalėsite rasti laiko ir tiems, kuriems ypač svarbus jūsų dėmesys.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei per daug tikėjotės, buvote užsibrėžę pernelyg ambicingus tikslus, nevertėtų stebėtis ar nusivilti, kai kurios šios savaitės situacijos gali tiesiog įkrėsti daugiau proto ir vertingos patirties. Šią savaitę gali per kraštus lietis jūsų egoizmas, noras valdyti, dominuoti. Šios ambicijos nėra savaime blogi bruožai, tačiau nesaikingai siekdami vienvaldystės, įtikėję viena teisinga savąja nuomone rizikuojate išpuikti, likti nesuprasti ir atstumti. Tai metas, kuomet bendraudami, įsiklausydami į įvairias nuomones, atvirai diskutuodami, keisdamiesi informacija galite pasiekti didesnio kitų supratimo, kartu ir savų siekių įgyvendinimo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką