Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 10.03–10.09

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums žada šią savaitę.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gali tekti panirti į kultūrinę, kūrybinę veiklą, taip pat nemažai laiko skiriant bendravimui su įdomiais žmonėmis. Gali tekti užmegzti ir visai naujų, tačiau labai naudingų pažinčių, kurios gali jau netolimoje ateityje virsti vertingais, tvirtais ryšiais ar išsirutulioti net į patikimą verslo partnerystę. Finansiniai reikalai savaitės pradžioje gali kiek pašlyti, tačiau antrojoje savaitės pusėje gali pavykti atsigriebti ir daugelį dalykų sudėliot į savas vietas. Pastovumas ir nuoseklumas bus pagrindiniai šios savaitės pasiekimai ir vertybės, kurių derėtų laikytis. Taip pat vertėtų nepamiršti bendravimo su šeima. Tai metas, kai šis bendravimas gali būti labiau atviras, gilesnis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę gali tekti mėgautis didžiuliu aplinkinių dėmesiu, galite atsidurti kitų dėmesio centre, pačiame svarbių įvykių sūkuryje. Bus svarbu nepasiduoti pagundoms ir nepanirti puikybėn. Būsite vertinami, tačiau galite greitai prarasti savąją vertę, jei į žmonių reiškiamą pripažinimą atsakysite arogancija, pasipūtimu. Neatstumkite ir tų, kurie linkę būti nuošaliau, šešėlyje, nežarsto jums komplimentų. Tokių žmonių pastabos, geranoriška kritika gali apsaugoti nuo kvailų klaidų, gali gražinti į realybę, jei būsite nuo jos pernelyg nutolę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pramogos, linksmybės, vakarėliai, pasisėdėjimai prie vyno taurės – tam šią savaitę gali tekti skirti nemažai laiko. Kodėl gi ne? Galbūt esate nusipelnę atsipalaiduoti, mėgautis jums miela draugija ar aktyviu poilsiu, apie kurį senokai svajojote. Tai netrukdys ir svarbiausiems šios savaitės darbams. Būdami gerai pailsėję, patenkinti savimi ir gyvenimu, gebėsite kur kas produktyviau veikti, efektyviau mastyti, kurti, reaguoti į situacijas ir jas valdyti. Beje, gebėjimas valdyti, kontroliuoti gerai čiuopiant įvykių pulsą – šią savaitę bus itin svarbus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kuklumas žmogų puošia, tačiau tai nepuoš jūsų šią savaitę. Nes tai laikas, kuomet gali tekti pabrėžti savo privalumus, jų nedangstant ar nebandant kukliai sumenkinti. Įgyti daugiau drąsos šiuo atveju gali padėti jūsų oponentai, iš kurių galite sulaukti visai nepagrįstos ar net įžeidžiančios kritikos. Tai gali tapti naudinga provokacija, supykę galite pamiršti kai kuriuos savo kompleksus ar neryžtingumą. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir tais, kurie ragina jus tai daryti. Šalia atrasite žmonių, kurie nuoširdžiai jums sieks padėti, be jokių savanaudiškų tikslų. Bus svarbu mokėti ne tik pasinaudoti šia pagalba, bet ir mokėti ją deramai įvertinti. Nelikite abejingi ir kitų prašymams padėti, tai metas, kuomet rūpindamiesi, globodami, padėdami kitiems galite įgyti labai svarbios patirties.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirmoji savaitės pusė gali būti labai audringa, kupina vienas kitą genančių įvykių. Gali tekti patirti adrenalino antplūdžių, streso, įvairių įtampų, sprendžiant ginčus, konfliktus, ieškant teisybės. Bus svarbu laikytis ir kovoti dėl kai kurių jums svarbių principų, neatsitraukti ir juo labiau nepasiduoti spaudimui. Šios kovos, įtampos gali pareikalauti daug ir psichologinės, ir fizinės energijos. Jei nenorite patirti išsekimo ar pajusti, turėsite kiek tik įmanoma bandyti atsipalaiduoti ir išmokti atsiriboti nuo kai kurių rūpesčių, kad ir kokie svarbūs jie būtų. Antroji savaitės pusė bus ypač palanki tokiam atsipalaidavimui, tikrą atgaivą gali teikti bendravimas su jus gerai suprantančiais artimais žmonėmis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gali tekti atlaikyti nemažus fizinius krūvius, gali tekti imtis kai kurių fizinių darbų. Šiuo atveju bus svarbu įvertinti savo kūno, organizmo galimybes, jų nepervertinti. Net jei įniktumėt į mėgiamus sporto žaidimus, taip pat laikykitės tam tikro atsargumo ir saiko, saugokitės traumų, kurias pirmiausia gali lemti gerai neapskaičiuotos pačių galimybės. Šią savaitę taip pat vertėtų susimastyti, ar kai kurie jūsų siekiami tikslai verti tų pastangų ir kainos, kurią esate pasirengę sumokėti? Galbūt kai kurie jūsų sprendimai yra neadekvatūs? Jei girdite panašių klausimų iš šalies, iš jūsų artimiausios aplinkos – nenumokite ranka ir susimastykite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Laisvė, pirmiausia raiškos ir minčių, šią savaitę bus itin svarbi ir sąlyga, ir siekiamybė. Bus svarbu įveikti pirmiausia savo pačių vidinius kompleksus, o ne kokius nors išorinius gniaužtus. Galbūt niekas kitas taip neriboja jūsų, kaip jūs patys. Tai metas ypač palankus savianalizei, kuomet galite atpažinti daugelį savo trūkumų, paklydimų ir pasiryžti keistis iš esmės. Nuo jūsų ryžto ir drąsos priklausys ir jūsų visos savaitės veiklos sėkmė. Nebijokite reikštis, sakyti nuomonės, juolab, kad savo profesinėje srityje nestokojate nei žinių, nei patyrimo. Nederėtų glaustis kitų, labiau iškilių šešėlyje, galbūt jau esate pakankamai subrendę veikti, kurti, reikštis savarankiškai. Tereikia žengti pirmąjį žingsnį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Greičiausiai teks imtis atsakomybės ne tik už savo veiklas, bet ir kitų darbus. Ir tai galite daryti niekieno neverčiami, neraginami. Šią savaitę jums gali tekti lyderio, vedlio vaidmuo, kuris bus ir atsakingas, ir įkvepiantis. Savo idėjomis, pasiūlymais galite būti patrauklūs kitiems, tad nebus sunku rasti pasekėjų, jie gali patys jus susirasti. Bus svarbios jūsų keliamos iniciatyvos, tačiau pradėtus darbus ar projektus bus labai svarbu neatidėliojant atlikti iki galo, kitaip galite užsikrauti didžiulę nebaigtų, stringančių darbų naštą. Nevilkinkite ir kai kurių finansinių įsipareigojimų vykdymo, tai gali virsti nemažais nuostoliais, be to, galite pakurstyti kitų nepasitikėjimą, bereikalingą įtarumą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vargu, ar šią savaitę vertėtų tikėtis ypatingų pasiekimų, didžiulių pergalių, tai gali būti kasdienės rutinos metas. Nuobodūs besikartojantys veiksmai, niūri aplinka, irzlūs žmonės aplinkui – visa tai gali sukurti nemalonų foną aplinkui, kurstyti blogą emocinę būseną, taip pat ir prastą fizinę savijautą. Galbūt vertėtų prisiminti kai kurios senokai pamirštus savo pomėgius, kurie padėtų bent trumpam „atsijungti“. Prisiminę netolimą praeitį galite atrasi itin įdomių užsiėmimų, kurie gali uždegti ne tik jus, bet ir jūsų šeimos narius. Ramybę pirmiausia čia ir rasite – šeimoje, mylimų žmonių draugijoje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nederėtų būti perdėm maksimalistais ir bandyti pakartoti kitų pasiekimus. Šiuo atveju derėtų būti labiau individualistais ir aiškiau apsibrėžti, ko patys asmeniškai norite ir ko siekiate. Kai kurie žmonės gali paprotinti, jog einate klaidingu keliu, įsiklausykite į jų pastabas. Galbūt esate pametę kelią dėl takelio. Bus svarbu atsispirti tiems, kuriuos laikote savo autoritetais, tai padės atsikratyti ir kai kurių šablonų ar rėmų, kurie varžė jūsų saviraišką. Antroji savaitės pusė – puikus metas įvairiems ūkiniams darbams, namų ruošai, tvarkai, taip pat ir kulinarinei veiklai, virtuvėje galite būti tiesiog virtuozai, naudokitės šią proga.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Palankus metas atviram, nuoširdžiam bendravimui, prisipažinimams, atsivėrimams. Santykiai su mylimu žmogumi gali įgyti naujų sodresnių atspalvių, išbandymai, kuriuos gali tekti patirti šią savaitę, ypač savaitės viduryje, gali dar labiau suartinti, padėti įsitikinti ryšio tvirtumu, suvokti šių santykių prasmę. Įgiję dar didesnį pasitikėjimą, galite būti įsileisti į giliausias mylimo žmogaus sielos kertes, gali tekti išklausyti ir išpažinčių. Šiuo atveju gali būti svarbus ne jų turinys, o jums reiškiamas pasitikėjimas. Antroji savaitės pusė palanki bendroms kelionėms, išvykoms, tačiau būtina būti atsargiems kelyje, taip pat saugotis pavojų tykančių prie ugnies, ar prie vandens.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rizikuosite būti išvadinti nihilistais, visa neigiančiais, menkinančiais niurzgliais, jei lengvai pasiduosite pagundoms neigti kitų pasiekimus, kritikuoti kitų veiksmus, pabrėžiant vien trūkumus ir nepastebint teigiamų dalykų. Šitaip smerkdami kitus ar nenorėdami pripažinti jų nuopelnų tikrai netapsite patys labiau nusipelnę ir nesulauksite trokštamo pripažinimo. Šią savaitę ir savo mintis, ir veiksmus stenkitės labiau kreipti pozityvia kryptimi. Juo labiau, kad esate kupini idėjų, kurioms galbūt iki šiol neradote laiko, nes esate pernelyg įnikę į kitų kritiką. Kurdami, imdamiesi iniciatyvų, naujų projektų būsite kur kas labiau savimi patenkinti ir išvengsite daugelio nemalonių emocijų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką