Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 24d. 06:34

Horoskopas savaitei 10.24–10.30

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką jums šią savaitę žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei jausitės neįvertinti, nenusileiskite. Tai metas, kuomet gali tekti pakovoti už save, įrodyti savo pranašumą, atkreipti į save dėmesį ar siekti didesnio teisingumo. Gali tekti laviruoti tarp konkurentų, varžovų, jų spendžiamų pinklių ir rezgamų intrigų. Gali tekti imtis gudrybių ir patiems. Gali praversti ir diplomatiniai gebėjimai, ir drąsus tiesus žodis. Antroji savaitės pusė gali būti kur kas ramesnė, atsiras ne viena proga atsipalaiduoti, „pasveikti“ po patirtų stresų ar įtampų. Geriausiai pusiausvyrą padės atgauti bendravimas su mylimais žmonėmis, kuriems nieko nereikės įrodinėti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje prieš akis gali iškilti vienas aiškus tikslas, kurio siekti bus ir verta, ir įdomu. Gali tekti atidėti daugelį kitų darbų ar rūpesčių į šalį,o kai kuriuos darbus gali tekti gerokai paskubinti, kad galėtumėt kuo greičiau atsikratyti jų naštos. Savaitės viduryje gali nustebinti ir sujaukti planus nenumatyti įvykiai, ne visos jų pasekmės gali būti malonios, gali tekti patirti ir nenumatytų išlaidų. Bus svarbūs ryšiai ir bendravimas su kai kuriais žmonėmis, galinčiais jums padėti, išmanančiais jūsų problemas. Antroji savaitės pusė labiau palanki kelionėms, taip pat ir pramogoms, jei tik joms liktų laiko.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Neabejokite savo galimybėmis ir gabumais, tik tuomet galite tikėtis sėkmingos kai kurių ilgalaikių sumanymų sėkmės. Jei abejojate patys, nereikėtų stebėtis, jog dvejoja ar pečiais gūžčioja ir tie, kuriuos bandote „užkrėsti“ savomis idėjomis. Kita vertus, nuo realybės atitrūkusios idėjos, gerai nepasvertos ir neapmąstytos, gali tevirsti laiko gaišatimi ir nuostoliais. Tad šią savaitę gali tekti ieškoti aukso vidurio – tarp polėkio ir racionalumo, tarp svajonių ir realybės. Gali tekti sutikti ir iš arčiau pažinti įdomių žmonių. Jų mastymas gali tapti ir įdomių tyrinėjimų, ir netikėtų atradimų lauku. Gali tekti atsisakyti kai kurių išankstinių nuostatų ar apkerpėjusių įsitikinimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai, ko nesuskubote imtis praėjusią savaitę gali lyg sniego lavina užgriūti dar didesniu krūviu šią savaitę. Stenkitės baigti vilkinamus darbus, kitaip jų našta tik dar labiau apsunks, gali tapti sunkiai pakeliama. Tikėtina, jog vien savo jėgomis kai kurių projektų ir nepajėgsite įveikti, neatstumkite siūlomos pagalbos. Tiesa, šiuo atveju derėtų būti budriems ir atsargiems, atkreipkite dėmesį į tuos, kurie siūlosi padėti ir į tai, kaip tai siūlosi padaryti. Kai kurios detalės gali būti ypač svarbios, atskleisti ne visai nuoširdžius kėslus. Antroje savaitės pusėje patiems gali tekti atsiliepti į kitų pagalbos šauksmą, nelikite abejingi. Gali tekti pasukti galvą, imtis neįprastos išmonės, kad galėtumėte ištraukti draugą iš bėdos. Galiausiai turėtų nusišypsoti sėkmė, kurią bus verta audringai švęsti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gali tekti didesniąją dalį laiko skirti rūpesčiams, susijusiems su šeimos narių gerove, saugumu. Pirmoje savaitės pusėje išskirtinio dėmesio gali reikėti jūsų vaikams, galbūt laiku reaguodami užkirsite kelią besikaupiančioms problemos, išvengsite rimtesnių nemalonumų. Vaikai tokiu metu gali būti jautresni, irzlesni, todėl labai svarbu, kaip su jais bendrausite, ar būsite švelnūs, stengsitės suprasti. Gali būti, jog tokio pat atsako iš jų nesulauksite, tačiau būtų didžiausia klaida to primygtinai reikalauti. Kantrybė duotų geresnių vaisių, nei greito rezultato troškimas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galite būti sužavėti ir pakerėti kai kurių šią savaitę sutiktų žmonių, kurių galbūt visai nepažįstate. Jei pažinotumėte iš arčiau, gal žavesys kiek aptirptų. Tai metas, kuomet galite būti lengviau pažeidžiami, lengviau pasiduosite įvairioms iliuzijoms, netikroms pranašystėms, apgaulėms. Tad nepatiklumas ir įtarumas šįkart gali būti ne silpnybės, o apsaugantys bruožai. Neskubėkite pasiduoti kitų įtaigai, peršamai nuomonei ar informacijai. Bus svarbu kai kuriuos faktus kruopščiai tikrinti, neskubėti smerkti. Nutylėtos smulkmenos gali gerokai iškraipyti tikrąjį vaizdą, tad jį išvysite tik jas atkapstę. Tikrumo ir patvarumo salelė bus artimi, patikimi žmonės, į kuriuos galėsite atsiremti ir apnikti abejonių sulauksite vertingų patarimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nenumokite ranka į kai kuriuos ženklus, kurie galbūt rodo, jog sveikata anaiptol nėra tokia, kokia buvo iki šiol. Net jei labai trūktų laiko, derėtų rasti bent akimirką sveikatai pasitikrinti, ką galbūt jau senokai darėte. Nepasikliaukite vien draugų patirtimi ir patarimais, kur kas labiau vertingi gali būti specialistų nurodymai. Šią savaitę palankus metas ir sveikatos procedūroms, ir įvairioms dietoms. Jei sumanėte iš esmės keisti mitybos įpročius, atsisakyti žalingų įpročių – rūkymo, nesaikingo alkoholio vartojimo – turite puikią progą imtis to būtent dabar. Šiuo metu priimti sprendimai gali būti ryžtingi, ilgalaikiai, žmonės lengviau atsispiria įvairioms pagundoms, taip pat lengviau įveikia savo charakterių silpnybes.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai kurie drąsūs ir rizikingi sumanymai gali žlugti ir blogiausia su dar didesniu triukšmu, nei kad buvo sumanyti. Kažin ar būtų teisinga bandyti suktis iš padėties ieškant pasiteisinimų ar baksnojant pirštu į aplinkinių neišmanymą. Tokia laikysena gali būti įvertinta kaip tuštybės ir arogancijos išraiška. Ar tikrai prisipažinimas klydus ir atsiprašymas prilygtų nusižeminimui? Ar tam galbūt tiesiog pritrūkote drąsos? Tai metas, kuomet gali tekti žvilgsnį nuo kitų nuodėmių ir poelgių, labiau kreipti į save, savikritiškai vertinant savuosius paklydimus. Jei tam pritrūktų ryžto ir drąsos, gali būti sunku iškopti iš nesėkmių ir blogų minčių duobės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Viena galvoje, visai kita ant liežuvio. Tokią būseną šią savaitę gali tekti patirti ne kartą. Ir greičiausiai tai bus sąmoninga laikysena, bandant išvengti nemalonių situacijų, konfliktų. Iš tiesų tai metas, kuomet tiesmukiška nuomonė, pernelyg atviras tiesos sakymas gali būti nesuprastas, gali įžeisti ar galiausiai atsisukti prieš jus. Tad norint išlaviruoti gali tekti imtis diplomatijos, lankstumo. Palankus metas įvairiems finansiniams, verslo sandoriams, deryboms. Teisiniuose ginčuose gali taip pat nusišypsoti sėkmė, profesinėje veikloje pergales gali lemti kai kurie atsitiktinumai, netikėti sutapimai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kai kurie pasiekimai, kuriais didžiavotės iki šiol, gali gerokai sumenkti atsiradus naujiems iššūkiams. Nauji išbandymai gali reikalauti daug drąsos, išminties ir ištvermės, be to, gali būti labai rizikingi. Tačiau įvairios rizikos tokiu metu gali būti labiau masalu, nei bauginančiu dalyku. Adrenalino, pokyčių ir naujų potyrių troškimas greičiausiai nustelbs vidines baimes ir savisaugos instinktą. Tai metas, kuomet užvaldyti noro įveikti naujas kalnų viršūnės, galite būti nebesustabdomi. Ypač palanki proga naujų ambicingų projektų planavimui, jų pradžiai. Tai metas kuomet galite gerokai pasistūmėti į priekį profesinėje veikloje, versle, moksluose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ne viskas šią savaitę klosis kaip sviestu patepta, ypač bendravimas su bendradarbiais, aukštesnio statuso ar rango žmonėmis. Gali tekti aiškintis kai kuriuos nesusipratimus, painias istorijas, kurių priežastis gali būti labai sunku atsekti. Gali tekti panirti į ginčus dėl vertybių, įsitikinimų. Ar gebėsite išvengti rimtesnių konfliktų priklausys nuo to, ar šie ginčai nepakryps į asmeniškumus, siaurą santykių aiškinimąsi. Kai kurios emocijos gali būti neišvengiamos, tačiau netramdomos gali virsti rimtais ginčais ar barniais, be to, gali paskatinti karštakošiškus, spontaniškus sprendimus. Tokių sprendimų nemalones pasekmes gali tekti greitai pajusti savo kailiu, tad šią savaitę primygtinai klausykite proto balso, nepasiduodami jausmų ir emocijų proveržiams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai kuriuos veiksmus gali tekti kartoti iš naujo, taip pat gali tekti peržiūrėti kai kuriuos anksčiau priimtus sprendimus. Tai, kas atrodė naudinga ir teisinga anksčiau, gali visai kitoje šviesoje nušvisti dabar. Neskubėkite vertinti kitų, labiau sverkite savo galimybes. Be to, neskubėkite pasikliauti šalia esančiųjų patarimais, kai kurie jų gali būti labiau naudingi ne jums, o patariantiesiems. Šią savaitę pravartu daugiau dėmesio skirti savo aplinkai. Aplinka, joje vyraujanti tvarka gali turėti nemažos įtakos jūsų jausenai, emocinei būklei. Palankus metas norintiems imtis remonto, statybų darbų, tačiau mažiau sėkmingi gali būti finansiniai sprendimai.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką